ViščiukaiDideli, sparčiai auganti Vištiena veislių per vieną sezoną gali suteikti šeimoms sultingas naudingas mėsos ir vištienos kiaušinių mėsos veisles į tą pačią mitybą bus pridėti šviežių kiaušinių mylėtojų. Šiuolaikinės viščiukų mėsos ir kiaušinių mėsos orientacijos rūšys pritraukia daugiau individualių ūkių savininkų. Šie paukščiai yra stiprūs, anksti subrendę, gana atsparūs ir lengvai prisitaiko prie turinio vasaros vištienos kooperacijose.

Mėsos auginamų naminių paukščių charakteristikos yra didelės apimties, stiprios kaulų ir subalansuoto pobūdžio. Remiantis kiaušinių gamyba, daugelis universaliųjų mėsos ir mėsos specializuotų viščiukų veislių beveik prastesnės nei kiaušinių veislių vištos, o mėsinės vištoms yra geros vištos. Siekiant padidinti paukštininkystės ūkių našumą, šiandien aktyviai naudojami kryžiai – hibridiniai palikuonys iš žinomų veislių, geresni abiejų tėvų ženklai.

Viščiukų turinys nešiojamuose narvuosePavyzdžiui, norint gauti daug broilerių viščiukų kryžių, žinomiems ir mėgstamiems Rusijos atstovams buvo naudojamos baltosios Plymouthrock ir Cornish mėsos veislės.

Kornvalio veislės vištos

Kornvalio veislės vištosKornvalio jautiena breed viščiukus arba Kornvalio – senovinis, gautos per pirmąjį pusmetį XIX amžiuje, iš viščiukų praėjusio amžiaus viduryje natūra, yra plačiai žinomas ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visame pasaulyje. Paukščių populiarumas buvo laimėtas dėl galimybės suteikti puikių mėsos kryžių.

Šiandien šiam tikslui komerciniais tikslais veisiami baltojo karnizo viščiukai. Jei mes kalbame apie paukščių naudojimą dažnuose ūkiuose, jie yra gana anksti, tačiau, kaip ir visos mėsinės veislės, jie duoda labai nedaug kiaušinių.

Per metus iš vienos baltos moterys galima gauti 100 – 130 didelių rusvųjų kiaušinių. Spalvotas paukštis pagamina kiaušinį su ryškiai rudos ar raibuliuojančiu apvalkalu.

Plymuto roko viščiukai

Plymuto roko viščiukaiAmerikinė paukštis iš Plymouthrock valstijos pirmą kartą tapo žinoma XIX a. Antrojoje pusėje. Šiuolaikinių mėsos viščiukų protėviai šiandien buvo Brama, Langshano, Cochinhines ir kitų mažiau žinomų veislių atstovai.

Iki šiol Plymouthrock vištos gali turėti vieną iš aštuonių priimtinų spalvų. Pramoniniu požiūriu dažniausiai sodinami baltosios medžiagos, o šviesūs šios mėsos veislės atstovai gyvena privačiose sodybose. Gana senos veislės populiarumą palaiko paukščių nepretenzybiškumas, ryški mėsos orientacija ir greitas augimas. Jau du gyvenimo mėnesius viščiukai iš Plymouthrock ir korniškų veislių viščiukų asociacijos gali augti iki 1,8 kg.

Suaugę gaidžiai sveria iki 4,5 kg, o viščiukai – apie 3,5 kg. Per metus sluoksniai pagamina apie 170 didelių šviesiai rudų kiaušinių.

Viščiukai broileriai

Viščiukai broileriaiLabai žinomi broilerių viščiukai nėra mėsos veislė, nes daugelis pradedančiųjų paukštininkystės ūkininkų galvoja. Šie kryžiai yra Plymouthrock ir Kornvizijos paukščių veislių porų palikuonys. Kartais broilerių viščiukų programoje pristatomi kiti broileriai, tokie kaip Jubilee Kuchin, Brahma arba Cochinhin. Tokie viščiukai rodo rekordinį mėsos produktyvumą, bet neperduoda jų savybių palikuonims, todėl jie laikomi tik iki komercinio svorio surinkimo ir skerdimo.

Related  Kaip pašalinti viščiukus inkubatoriuje namuose

Bramos vištos

Bramos vištosBrahma vištienos mėsos įsigijimas priklauso praėjusio amžiaus viduryje. Amerikietiški paukščiai buvo auginami dėl Azijos kiausinių vištų, Kichinhins ir kitų veislių. Labai didelis paukštis pasirodė toks įdomus, kad per 10-15 metų apie jį sužinojo Senajame pasaulyje. Ir iki šiol šios veislės vištos yra labai populiarios dideliuose pramoniniuose ūkiuose ir ūkininkuose.

Pasaulyje auga keletas Bramo viščiukų veislių, nuotraukoje yra aiškiai matomi šių paukščių spalvos skirtumai, taip pat neįprasti bruožai, būdingi veislei ir jos kryptis, kaip dekoratyvinė mėsa.Chubby Brama

Remiantis šiuolaikiniais standartais, “Brama” pyragaičiai gali sverti iki 5 kg, o viščiukai – apie 4,5 kg. Moterys yra gražios vištos, ir per metus jos gali pagaminti apie 120 rudų kiaušinių, sveriančių iki 60 gramų.

Brahmos turinys ląstelėseVerta tapti privačios sodybos puošmena, vištų veislė greitai prisitaiko prie bet kokių turinio sąlygų, ji nėra lengva ir labai žiemą toleruoja žiemą. Paukščiui nereikia didelių vaikščiojimo sričių, neslidžia ir ideali vieta yra ne tik su kitų vištų veislėmis, bet ir su kitų rūšių naminiais gyvūnais.

Kočino vištos

Kočino vištosKinijos vištienos veislė Rusijoje pradėjo įgyti populiarumą neseniai, tačiau praėjusio amžiaus viduryje turėjo laiko tarnauti kaip taikos tarp Didžiosios Britanijos ir Kinijos. Ačiū sodrus plunksnos ir labai didelio dydžio paukščių pavyko ne tik ūkininkai ir virėjai, bet ir savininkai dvarų, kur vištos Kochinchina buvo auginami kaip dekoratyvinis.

Šios mėsos veislės atstovai greitai ir labai aktyviai priauga. Roosters auga iki 6 kg, viščiukai keletą svarų lengviau. Tuo pačiu metu paukštis svyruoja gerai, duodamas 120 kiaušinių per metus su rusva lukštais ir šviesiu tryniu.

Kočino kuodai auga iki 6 kgJei iš pradžių Kohinchiny vištos buvo daugiausia juodos arba mėlynos, šiandien ūkiuose auginami baltieji ir gražūs paukščiai. Vištienos mėsos ar kiaušinių mėsos orientacija yra lengva, rami, paprasta egzistuoti kartu su kitu paukščiu. Tačiau paukštininkystės ūkininkai turi užtikrinti, kad jų augintojai nepersidengtų, kitaip jie susidurtų su nutukimu.

Viščiukų Kuchinskio jubiliejus

Viščiukų Kuchinskio jubiliejusNorėdami išskirti vietinę viščiukų veislę, Kuchinskio jubiliejaus veisėjai naudojo geriausius kiaušinių ir mėsos veislių atstovus. Dėl to buvo gauta paukštis su padoriu kiaušinių įdaru ir geru mėsos gamyba. Tikrai visuotiniai viščiukai tapo nedidelių privačių ūkių savininkams ir sodyboms, auginančioms naminius paukščius asmeniniams poreikiams. Per metus Kuchin vištos dedeklės dedeklės išskiria 240 kiaušinių, o suaugusiųjų populiacija auga 3-4 kg gyvojo svorio.

Tuo pačiu metu, “Kuchinskaya Yubileynaya” mėsos kokybė yra geresnė už pramoninių broilerių kokybę. Paukštis nėra kaprizingas, jis gali lengvai ištverti tiek karštą, tiek ir šalčio žiemą, nėra lengva rinktis dietą ir anksti subręsti.

Šių veislių vištų būdingas bruožas – tai skirtumas tarp vyrų ir moterų spalvos, todėl jūs galite lengvai paskirstyti bandą net dieniniame amžiuje.

Raudonosios vėlyvos vištos

Raudonosios vėlyvos vištosTarp viščiukų ir kiaušinių mėsos krypčių veislių yra ir jų gigantai, ir nykštukai. JK selekcininkai, kurie gavo viščiukų iš raudonukių baltųjų žuvų, naudojosi natūralia mutacija, o tai paaiškėjo tuo, kad paukščių kojos buvo daug trumpesnės nei jų protėvių kojos. Mėsos ir mėsos specializacijos svorio viščiukai neviršija 1,7 kg ir per metus duoda 150 rudųjų kiaušinių.

Related  Ar pats galiu paruošti pašarų kiaulėms?

Mini mėsos vištos yra labai populiarios Europos šalyse. Jie vartoja mažiau maisto, o tai teigiamai veikia tiek mėsos, tiek kiaušinių produktų kainą, jie yra nepretenzingi ir paprasto turinio. Šiandien, be tradicinės raudonos ir baltos spalvos, galite pamatyti paukščius, apsirengtus baltais, juodais ir raudonais, pilkšvai juodomis plunksnomis, su medvilne ir dūminėmis spalvomis.

Šios veislės metu mini mėsos vištiena nėra veisiama, bet naudojama greitai augančių kryžių gamybai, išsaugojantiems tėvų įpročius. Jie maudosi ir aktyviai priauga.

Vištos Faverol

Vištos Faverol“Favelol” vištienos veislė Prancūzijoje išplito praėjusio amžiaus pradžioje. Paukštis gavo šlovę dėl originalios išvaizdos ir nuostabios mėsos kokybės. Puikios paukščių vartotojų savybės vis dar vertinamos. Mėsos ir kiaušinių veislės vištos auga nepaprastai greitai, pasiekia 3-4 kg gyvojo svorio ir tuo pačiu metu sumaišoma iki 180 rudų kiaušinių, sveriančių ne mažiau kaip 60 g.

Dėl puikios mėsos rezultatų, skirtingai nuo kitų šios veislės veislių, “Favelol” vištos skiriasi plonu kaulu. Jie greitai prisitaiko prie sezoninių temperatūrų svyravimų, ramūs, bet gali įgyti riebalų perteklių.

Viščiukai Maran

Viščiukai MaranPrancūzijos Marans vištos myasoyaichnye nelabai susipažinęs su Rusijos naminių paukščių ūkininkams, ir Europoje, šie paukščiai yra labai populiarūs dėl didelio augimo tempo, nuostabios spalvų plunksnos, šviesus, beveik šokoladiniai kiaušiniai ir padoraus kokybės mėsos.

Kiaušiniai viščiukai MaranSuaugę paukščiai yra pakankamai dideli. Gaidys gali sverti iki 4, o vištiena gali sverti iki 3 kilogramų. Šiuo atveju sluoksniai stalui suteikia iki 150 labai didelių, sveriančių iki 80 g kiaušinių per metus. Vištienos veislės unikalumas yra jų spalvos. Veislės standartas nustato, kad paukščiai gali būti balti, juodi, kviečiai, gegutė arba raibulys, o taip pat aukso-gegutė plunksnų.

Adlerio viščiukų veislė

Adlerio viščiukų veislėRusijos pietuose buvo auginami gražūs sidabriniai paukščiai su tinkamu kiaušinių ir mėsos produktyvumu. Adlerskaya viščiukų veislė yra sidabrinė Kolumbijos spalva ir pradedama vežti jau šešis mėnesius. Per metus sluoksniai gali pagaminti nuo 170 iki 200 kruopų kiaušinių. Žinoma, mėsai auginti paukščiai yra mažesni nei iš pradžių mėsinės viščiukų veislės, tačiau jos taip pat yra gana svorios. Gaidys auga iki 4 kg, o vištiena – iki 2,8 kg gyvojo svorio.

Nepakankamas Adlerio viščiukų veislių vištų sluoksnis dedamas per 3-4 metus, todėl jūs negalite kasmet keisti bandos norėdami surinkti daug vertingų mitybinių kiaušinių.

Puškino vištos

Puškino vištosJuodai balti Puškino vištos ne taip seniai gavo veislės statusą, tačiau jie jau gavo nuoširdų pagarbą naminių paukščių ūkininkams. Kai kurie netgi vadina šią mėsos paukščių įvairovę geriausia asmeniniams sodyboms. Ir tokiai nuomonei yra visos priežastys. Visų pirma, šios mėsos viščiukai skiriasi nuo jų ištvermės, greito aklimatizavimo iki bet kokių, net griežčiausių sąlygų.

Related  Pupelių veisimas namuose

Puškino viščiukas, sveriantis iki 2 kgJie nepretenzingi, jie labai gerai maistą patiekiasi, jie randa maistą, jie skubūs ir išsiskiria savo giminaičių, turinčių didelį kiaušinių produktyvumą, fone.

Rozdeliai sveria iki 3 kg, vištiena už kilogramą žiebtuvėlių. Per metus višta gali pagaminti apie 220 kiaušinių su lengvu kremu arba baltu apvalkalu. Šios veislės viščiukai skiriasi tuo, kad santykinai nedideli svoriai suteikia švelnią patrauklią skerdeną.

Vištiena Amrox

Vištiena AmroxSenovės amerikietiškos viščiukų veislės Amrox turi būdingą “gegutinę” spalvą, ir pagal standartą kiekvienas švirkštimo priemonė turi baigtis tamsia juostele. Dėl didesnių juodų ženklų plunksnų moterys tampa tamsesnės nei vyrų.

Europoje pasirodžiusi vištienos mėsos valgymo kryptys nustatė save kaip puikius sluoksnius, kurie duoda iki 220 kiaušinių per metus, taip pat gerus mėsos paukščius. Suaugęs gaidys auga iki 4,5 kg, vištiena už kilogramą yra lengvesnė. Viščiukai “Amrox” turi ramybę, greitai pripratę prie naujų sulaikymo sąlygų ir gerai auga.

Viščiukai holocenas

Viščiukai holocenasSenovės veislė iš Rumunijos iš pradžių vadinama Transilvanijos nakčia. Bet po to, kai pagerėjo naujojo kraujo infuzija, kilmės nuoroda buvo prarasta, o holokausto viščiukai plinta visame pasaulyje.

Paukščio pavadinimas buvo gautas dėl to, kad nebuvo jokių kaklo plunksnų pėdsakų. Kitame kūne plunksna auga netolygiai, o kai kurios kūno dalys yra plikios, kaip paukščių kaklas. Su tokia originalia išvaizda, vištienos viščiukai yra mėsos veislės, reguliariai išleidžiantys 150-180 kiaušinių per metus ir auginančios svorį iki 3,5 kg.

Viščiukai iš Maskvos juodos veislės

Viščiukai iš Maskvos juodos veislėsVietinė viščiukų veislė “Maskva juoda” priklauso mėsos krypčiai ir turi nusipelnytą mažų ūkių ir namų ūkių savininkų meilę. Šerdos būdingos savybės yra nepasitenkinimas pašarų parinkimu, galimybė laikyti netgi regionuose, kuriuose yra griežtas klimatas, atsparumas įprastoms naminių paukščių ligoms, taip pat tinkama mėsa ir kiaušinių produktyvumas.

Jau ketverių mėnesių amžiaus Maskvos juodos viščiukai pradeda išsipūsti ir per metus atsisakyti 250 šviesiai rudos ar kremo kiaušinių. “Yaytsenoskost” išsaugota žiemą.

Suaugusieji gaidžiai ir viščiukai nėra tokie riebalai kaip jų mėsos giminaičiai, tačiau naminiams paukščiams būdingi geri rezultatai. Gyvo svorio gaidys palieka 3,5 kg, vištiena – 2,5 kg.

Kolekcija skirtingų veislių viščiukų – video