Instrukcijos, kaip auginti raudonųjų serbentų rudenįSunku įsivaizduoti bet kokį sodo plotą be serbentų krūmo. Raudonieji serbentai yra bendras krūmas Europos dalyje Rusijoje, kurių populiarumas gali būti juodųjų serbentų, aviečių ar agrastų. Unikali raudonųjų serbentų sugebėjimų žiemą temperatūra -45oSu juo leido jai laimėti Vakarų ir Rytų Sibiro ir Tolimųjų Rytų regionuose platybes. Nors pasodinti raudonieji serbentai šiek tiek mažiau nei juodųjų serbentų, bet tai buvo jos vaisiai yra pektino ir kumarino, kurios užkerta kelią širdies priepuolių ir pašalinti sunkiuosius metalus. Vaisiai raudonaisiais serbentais yra puikus produktas dėl vaisių gėrimai, vaisių kompotus, žele ir vyno paruošimas. Žinoma, idealiu atveju, raudonos uogos Smorodov ir bet koks kitas vaisius, tai geriau naudoti šviežias, kaip sakoma, nuo krūmo, bet taip pat puikiai užšaldymo metodas būtų tinkamas už jį, kuriame uogos išlaikyti visą spektrą vitaminų medžiagų.

Skaitykite apie auksinius serbentus – sodinimo ir priežiūros ypatumus!

Raudonųjų serbentų sodinimas

Kada geriau sodinti raudonąją serbentę? Veržiaragis sodinamas tiek pavasarį, tiek rudenį. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad spygliuočių augimo procesas pavasarį prasideda labai anksti, geriau jį auginti rudenį.

Patarimai, kada geriau auginti raudonąsias serbentus?Raudonųjų serbentų krūmus reikia sodinti šiek tiek pakilusiose, gerai apšviestose vietose. Šis augalas pageidauja laisvas priemolio ir smėlingų priemolio dirvožemių. Maistinėms medžiagoms dirvožemyje nėra didelių reikalavimų, tačiau jų didelis trūkumas gali atmesti dalį tam tikro vaisiaus. Rudenį planuojant raudonųjų serbentų sodinimą, turėtumėte įsivaizduoti, kad paprastai jie tai daro rugsėjo mėnesį.

Kaip auginti raudonąsias serbentus rudenį? Pradėti tūpimą turėtų būti paruošti sodinimo skylės. Trys savaitės prieš sodinant krūmą kasti 40 cm gylį ir 60 cm pločio skylę. Į dugną įpilkite 2 kumpio humuso, pridėkite kompleksines mineralines trąšas, padengdami derlingą dirvožemį ir vandenį. Tai daroma siekiant užtikrinti, kad dirvožemis būtų sutankintas.

Po minėto laiko, prieš sodinimą, krūmo šaknys sutrumpėja, o augalas yra palaidotas 7-8 cm virš šaknies kaklo ir palaidotas. Šis sodinimas skatina auginti papildomus radikalius pumpurus, kurie yra sukurti puikus krūmas.

Raudonųjų serbų mulčiavimas po sodinimoČia svarbu sodinti krūmą viršutiniame, ne tręšti dirvožemio sluoksnyje. Priešingu atveju, gamykla nedelsdama pradės kurti žaliąją masę, o vaisių auginimo procesas sulėtės. Pasodinti krūmai laistomi, apkarpyti stiebai, sutrumpinti juos 25 cm aukštyje nuo žemės su 3-4 pumpurus. Dirvožemis aplink krūmą yra mulčiuota su šiaudais, šiaudais, durpėmis arba sausais lapais, kad išlaikytų drėgmę.

Po pasodinimo, kai dirvožemis yra šiek tiek atšaldyti, krūmas raudonaisiais serbentais Bulves humusas, kad bus apsaugoti šaknis nuo drėgmės stagnacijos ir tarnauti kaip papildoma pasislėpti nuo šalčio.

Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia sekti raudonųjų serbentų sodinimui:

  • nukristi ankstyvame rudenyje;
  • kasti skylę 40×60 cm;
  • užmigti 2 kiaušiniai;
  • pridėti mineralinių trąšų;
  • sutrumpinti šaknis, paliekant 30 cm;
  • teisingai gilinti krūmą ir palaidoti;
  • gausiai laistyti;
  • iškirsti stiebus, paliekant 25 cm ilgio;
  • blanšavimas;
  • okuchit

Related  Sulaikytas braškinis: sodinti ir rūpintis ja

Raudonųjų serbentų priežiūra

Teikdami tinkamą ir kompetentingą priežiūrą krūmas, galite pasiekti gerus derlius, kurie jų savininkams paliks 25 metų.

Raudonųjų serbentų pasodinimas, tolesnė priežiūra – tai plakimas, mulčiavimas, laistymas ir dirvos atsipalaidavimas.

Raudonos serbentės yra atsparios sausrai, todėl reguliariai gausiai laistyti tai nereikia. Norėdami išlaikyti drėgmę dirvožemyje, tai yra retas, bet gausiai vanduo krūmas ir mulčiavimas arti barelio ratą.

taikoma sodinimo krūmo trąšos, teikti augalų mitybai dvejus metus, tačiau su laiku, kai dirvožemis yra išnaudotos, reikia pervesti papildomų maistinių medžiagų. Trąšų taikomas kritimo, atsižvelgiant į mėšlo arba vištienos mėšlo forma vandeniu atskiestą 1:10 ir 1:20 santykiu, kuris yra giliai traktuojamu su lietaus ir ištirpusio ledo vanduo į dirvą. Mineralinių trąšų yra taikomas pavasarį – 80 g amonio nitrato krūmo.

Koks yra raudonųjų serbentų pjovimo naudojimas?

Labai svarbu, kad raudonieji serbentai būtų genėjimo būdas, kurio tikslas – teisingai formuoti krūmus, didinti atsparumą ligoms ir užtikrinti reguliarų didelių derlių, neleidžiant vaisiui ištirpti.

sodinti ir rūpintis raudonųjų serbentų nuotraukomisRaudonųjų serbentų krūmynuose šaudymo formavimo pajėgumai nėra aiškiai išreikšti, o jo puokšių šakų derlius išlieka iki 10 metų. Atsižvelgiant į tai, krūmams nereikia radikalių genėjimo. Korintų susidarymui svarbu išlaikyti pakankamą sustorėjimą, o nereikalingos ūgliai turėtų būti reguliariai pašalinami, paliekant tik keletą šakelių jauniklių atnaujinimui.

Jei nuspręsite auginti raudonuosius serbentus ir shtambe, tada pašalinti visas nulis išbėga, ir paleisti vielos auga suimtą iš skatinti šakojasi ir daugiau kolchatok (vaisinės šakos) susidarymą. Nuolatinis genėjimas atliekamas tik tuo atveju, kad reikia pašalinti pažeistas, sustorėjimas ir auga antžeminių šakų.

Turėtų tvirtai atsiminti, kad nepriežiūra genėjimas procedūra gali sukelti reikšmingą sumažėjimą derlius ir išvaizdą serbentai kenkėjų ir ligų, kurios plinta greitai sutirštės stiebų.

Šaltyje auginamų raudonųjų serbentų vynuogėsKriaušės turėtų būti nuolat tiriamos ir supjaustomos ligos ir avarijos. Siekiant užkirsti kelią ligoms, rekomenduojama gydyti krūmą 1% Bordeaux mišiniu po poros savaičių po žydėjimo ir pašalinus vaisius. Taip pat kenkėjų kontrolei naudinga naudoti kalkių pieną 4% vario sulfato tirpalu. Toks krūmų mišinys apdorojamas pavasarį iki budėjimo pradžios.

Related  Figos, auginamos namie – tai įmanoma?

Atsižvelgdami į paprastus raudonųjų serbentų sodinimo ir priežiūros patarimus, galite išauginti deramą vaisių, turinčių vitaminų, derinį ir padaryti juos laimingus su savimi ir artimaisiais.

Veislės raudonųjų serbentų – video