Angelas pakilo"Summer Song"Anglijos rožės yra gražiausios iš visų rožių. Ši nauja veislė pasirodė praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje. Jie atsirado dėka anglų selekcininko Davido Ostino, kerta senovines rožes su moderniomis arbatėlių ir rožių bei floribundo rožių grupėmis.

Anglų rožės daug pasiskolino iš senovės rožių. Senovės rožės neturi daug spalvų. Jų paletė yra tik balta, švelni rožinė, alyvinė ir violetinė. Ir jie žydi tik vasaros pradžioje. Tačiau gaivus aromatas ir harmoninga krūmo forma nepažįsta vienodų tarp rožių. Senovės rožės puikiai atrodo soduose, parkuose, gėlių lovose.

Didžiulis asortimentas spalva hibridinių arbatos rožės, elegantiškas kekių ir vėl žydėjimo floribunda Tipas – visas geriausias savybes absorbuoti anglų rožių. Paprastumas ir rafinuotumas subtilus senovinių rožių, kartu su naujų veislių, padėjo sukurti šį rožių rūšies, kuri viršija kokybės kelių eilėmis. Darni senosios ir šiuolaikinės sąjunga – tai angliškos rožės.

Pagrindiniai anglų rožių privalumai:

 • turėti nepakartojamą, neprilygstamą aromatą;
 • turėti ilgą žydėjimo ciklą iki 4 mėnesių;
 • yra gebėjimas vienodai žydėti visoje krūmo nuo apačios iki viršaus su dideliais žiedynais.

Gėlių forma suskirstyta į šias rūšis:

 • mažas dubuo;
 • atviras dubuo;
 • gilus dubuo;
 • pompon;
 • parduotuvė;
 • kryžminė lizdas;
 • atvirkštinis išlenktas lizdas.

Angelas pakilo"Port Sunlight"

Šios rūšies rožėse skirtingose ​​klimato zonose gali pasirodyti skirtingi gebėjimai.

Šios klasės rožės yra lengvos, kaip ir visos rožės, bet taip pat atsparios atspalviui, kiekvieną dieną jiems reikia 4-5 valandų saulės. Tai priklauso nuo to, kad jų tėvynė yra drumstas, lietingą Anglijos klimatas.

Anglų rožė Šarlotė - nuotrauka

Anglų rožių trūkumai:

 • prailgtų liūčių metu kai kurių veislių gėlės su giliai išpuošta forma negali būti atidaromos, mes turime jiems padėti rankomis;
 • jauni filialai stipriai sulenkiasi pagal gėlių svorį, prarandami dekoratyvios savybės;
 • kai kuriose veislėse nedidelis žydėjimas.

Anglų rožių sodinimas

Norėdami auginti anglų rožių, jums nereikia būti puikus specialistas. Jūs galite visiškai nusileisti sau, laikydamiesi paprastų taisyklių.

Prieš sodinimą, rožių šaknys yra nuimamos ir mirkomos per dieną vandenyje. Padarykite skylę 50×50, pridėkite humusą, kompostą, sumaišykite viską su žeme ir supilkite vandenį. Sodinant, reikia atkreipti dėmesį į poskiepio skiepijimo vietą. Kad būtų išvengta laukinio daigumo, poskiepio riba turėtų būti palaidota žemėje 7-10 cm. Po to, kai sodinama, krūmo žemės dalis yra užkimšta, siekiant geriau įsodinti sodinuką.

Priežiūra

Bendrosios rožių priežiūros taisyklės taikomos angliškai rožėms. Tai yra: laistymas, rauginimas, kenkėjų kontrolė ir trąšos. Laistymas atliekamas, kai dirvožemis išdžiūsta, dažniausiai vakare, esant 5 litrų vandens kiekiui krūmyje; už laipiojimo rūšis – 15 litrų.

Prieš žydėjimo pradžią trąšos, kurių sudėtyje yra azoto, pristatomos žydėjimo laikotarpiu – fosforo ir kalio trąšos. Nuo vasaros žiemą reikia paruošti angliškai rožių. Šių rožių medienos struktūros ypatumas yra labiau paplitęs nei kitose rūšyse, joje yra daugiau drėgmės, todėl jis palieka blogesnes sąlygas. Kad padėtų brandinti medieną, reguliariai įvedamos kalio trąšos.

Po lietaus, krūmus reikia sukratyti taip, kad drėgmė nepasiduotų pumpurams, o tai lemia pilką pelėsių ligą. Jei stiebai jau yra paveikti, tada reikia pašalinti paveiktas vietas į viršutinį išsivysčiusį inkstą.

Be to, šlapiame ore, pumpurai laisvai žydi – viršutiniai žiedlapiai nudžiūvo ir neleidžia atidaryti. Todėl jums reikia rankiniu būdu padėti budui atidaryti, pašalinti iš viršaus sausas žiedlapius iš jo. Pievuotos gėlės taip pat pašalinamos iš krūmo, o tai skatina jaunų pumpurai.

Auksinė šventė - nuotrauka

Anglų rozėms reikia genėjimo. Visi silpni, neišsivystę, seni, sergantieji stiebai yra negreitai iškirpti. Be to, jie pradeda formuotis krūmas, priklausomai nuo to, kokiems reikalavimams jis taikomas. Jei jums reikia nedidelį krūmas su dideliais gėlių stiebai sutrumpintas perpus, o jei sodas turi didelį krūmą su daugybe pumpurų, tada apkarpyti trečdaliu. Alpinizmo rožių veislės yra supjaustytos 1/5 ilgio. Būtina genėti bet kokiu atveju, nes ji padeda formuoti jaunus, galingus ūglius. Žiemai anglų rozė yra padengta sausu sausu metodu.

Anglų krūmų rožės – video