Šildytuvo pasirinkimas vasarnamiui yra klausimas, kuris dažnai domina vasaros gyventojus. Efektyvi šildymo sistema yra dujiniai šildytuvai, kurie šiuolaikinėje rinkoje yra pristatomi įvairiose srityse.

Kurį dujų šildytuvą turėčiau pasirinkti?

dujiniai šildytuvai kotedžams

Renkantis šildytuvą jūsų atostogų namo turite nustatyti patalpų parametrus (matmenys, plotas ir tūris), įrengimo vieta, kaip dažnai ir kokiais tikslais jis bus naudojamas.

Dujų vasaros šildytuvai pripažįstami kaip efektyviausi šilumos radiatoriai. Jie gali aprūpinti didelę erdvę šiluma. Yra mobilieji modeliai, kuriuos galima naudoti tiek patalpose, tiek lauke (pavėsinės, terasos).

Kai kurie stacionarūs modeliai gali sujungti du dujų tiekimo šaltinius: suskystintą balioną ir centrines dujas. Nesant vieno iš šaltinių, visada yra atsarginė galimybė. Tai yra svarbus tokių dujų šildytuvų privalumas.

Norėdami nustatyti, kuris dujų šildytuvas pasirinkti vasarą, galite naudoti šias rekomendacijas:

 • Produktyvumas. Šis indikatorius leidžia jums nustatyti šildytuvo pasirinkimą proporcingai kambario parametrams, kuriuos reikia šildyti. Suteikti šilumą mažiems kambariams iki 20 m2, pakanka įsigyti šildytuvą, kurio talpa neviršija 3 kW. Didelėms patalpoms atitinkamai pageidautina turėti daugiau kaip 3 kW galios.
 • Apsaugos sistemos. Būtina pasirinkti modelį su pagrindinių sistemų saugumo akivaizdoje liepsnos degimo kontrolė, dujų nuotėkio apsauga mechanizmo atveju apsivertimo šildytuvu, sistemos lygio analizė deguonies kambaryje (į sumažinti į orą sudėties deguonies atveju ir automatiškai atjungia šildytuvas išsijungia dujos), termostato buvimą.
 • Universalumas. Siekiant panaikinti nepatogumus, kai bet neįprastomis aplinkybėmis bus be šilumos, dujų šildytuvas turi būti parinktos, su dvigubomis galimybių prijungti prie dujų tiekimo šaltinio (balionas / per centrinę liniją).
 • Mobilumas Galimybė naudoti šildytuvą tiek namuose, tiek už jo ribų, todėl jo paskirtis ir pritaikymas yra platesni ir patogesni.

Kartu su dujų šildytuvų parinkimo parametrais ir pagrindiniais reikalavimais patalpose, kuriose jie yra sumontuoti, yra nustatyti saugos standartai. Laikydamasis šių normų, asmuo užtikrina žmonių, kurie yra šildomoje patalpoje, saugą.

Būtinai stebėkite:

 • Dujų žarnų prijungimo prie cilindro ir šildytuvo sandarumas. Jei nustatomas dujų nuotėkis, nuotėkis turi būti atkurtas.
 • Ventiliacijos buvimas kambaryje su mobiliu šildytuvu ir traukos vėdinimo kanaluose stacionariose versijose.
 • Nenustatykite degių medžiagų ar medžiagų nuo karšto oro srauto iš šildytuvo. Tai gali sukelti gaisrą.

Related  Gręžimo įrankių rūšys ir kovos metodai

Dujų šildytuvų apžvalga kotedžuose

Dujų šildymo įrenginių rinka siūlo keletą rūšių dujinių konvektorių ir šildytuvų. Dujų šildytuvų, skirtų vasaros rezidencijoms, apžvalga reikalinga norint nustatyti reikiamus parametrus ir savybes bei šildytuvo tipą.

Iki šiol kotedžų šildymo įranga yra tokia:

 • Šilumos pistoletas;
 • Dujinis konvektorius;
 • Katalizinis šildytuvas;
 • Infraraudonųjų spindulių šildytuvas su keramikos degikliu;
 • Gatvės šildytuvas;
 • Krosnis su nedideliu dujų balionu.

Šilumos pistoletas duoti

Turi cilindrinę formą, pritvirtintą prie stačiakampio kieto stendo apačios. Stovo viduje yra visas dujų priėmimo sistemos ir apsaugos sistemos užpildymas. Šilumos ginklų galia leidžia šildyti iki 30 m2 ir nuo 30 iki 500 m2.dujinis pistoletas

Šilumos pistoletai sukuria karštą orą, naudojant dujų šilumos generatorių, kuris gali apdoroti dujas į šilumos energiją. Jos savybės leidžia tiesiogiai (ne išskirtos liepsnos degiklį) ir netiesioginis kambario šildymas. Jie turi uždara degimo produktų pašalinimo sistemą. Generatoriaus automatika leidžia reaguoti į dujų tiekimo sutrikimus ir nepakankamą deguonies koncentraciją aplinkoje.

Šio tipo dujų šildytuvų privalumai ir trūkumai:

 • Šilumos ginklų privalumas yra jų judumas. Galite juos naudoti net gamtoje palapinėje arba pavėsinėje.
 • Trūkumas yra išmetamųjų dujų garavimas ir būdingas kvapas. Jie nėra labai ryškūs, tačiau nerekomenduojama juos ilgą laiką naudoti patalpose.

dujinis šildytuvas

Dujų konvektorius vasaros rezidencijoms

Dujų konvektorius kotedžams yra lyderis tarp šildytuvų. Išvaizda beveik nesiskiria nuo vandens šildymo akumuliatoriaus. Kartais jis dedamas po langu, taip pat baterija. Jo konstrukcija leidžia naudoti du rūšių jungtis (suskystintą balioną ir pagrindinį). Perjungimas tarp pašarų režimų lengvai perjungiamas.
Dujų konvektoriaus darbo procesas grindžiamas oro paėmimu iš gatvės, šildymo ir cirkuliacijos kambario viduje. Degimo produktai automatiškai išeina už namo. Šis veikimo principas leidžia greitai šildyti patalpoje esantį orą ir jį automatiškai prižiūrėti. Temperatūros diapazonas yra nuo 13 iki 38 laipsnių Celsijaus.

Related  Infraraudonųjų spindulių šildytuvai: tipai ir pasirinkimo taisyklės

Katalizinis šildytuvas

katalizinis dujinis šildytuvasDarbai be ugnies, degimo produktai ir be nereikalingo triukšmo.

Kaip kuro, gali būti naudojamos dujos ir benzinas. Šildymo elemento funkciją atlieka katalizinis skydas, sudarytas iš stiklo pluošto ir platinos.

Poilsio namai – viena iš geriausių variantų. Jie yra patikimi, ekologiški, turi aukšto lygio priešgaisrinės saugos ir sprogimo saugumą. Mažiems kambariams iki 20 m2 Geriausias šildytuvas negali būti rastas.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas su keramikos degikliu

Tai yra dujinis šildytuvasbrangiausi dujų šildytuvai. Per daug nuomonių apie dujiniai šildytuvai nerekomenduojama duoti plačiai naudoti kasdieniame gyvenime, nes veikimo principas atidengta degant liepsnai. Bet, kartu su tuo, jie yra labai patikimi, ekonomiški ir patvarūs.

Šis projektas leidžia jums sumontuoti infraraudonųjų spindulių šildytuvą ant lubų, sienų, grindų.

Gatvės šildytuvas vasaros rezidencijai

gatvių dujinis šildytuvas
Tai yra gatvių lempos taško forma. Tai lengva prisijungti.

Kaip kuras, suskystintos dujos naudojamos balionuose.

Ji atlieka tam tikros vietos laikino šildymo funkciją.

Idealus būdas sušilti, laikant barbekiu ir atsipalaiduoti gatvėje arba pavėsinėje.

Krosnis su nedideliu dujų balionu

infraraudonieji spinduliai
Šis šildytuvas gali būti įvairių dydžių ir turi keletą modifikacijų. Jis naudojamas palapinėms šildant vasarą, poilsiui arba pavėsinėje. Šildytuvo išvesties parinkimo parametrai skaičiuojami kaip 1 kW 10 m2 plotas.

Renkantis dujinį šildytuvą, būtina atsižvelgti į jo taikymo sritį ir pagrindines funkcijas. Geriausia, kad pirmenybė būtų teikiama gerai žinomoms prekinių ženklų gamintojams.

Vaizdo įrašas: kaip pasirinkti dujų šildytuvą