Šiuolaikinės šildymo prietaisų technologijų plėtros tendencijos yra skirtos plėtoti ir įgyvendinti ekonominius ir efektyvius modelius. Pagrindinis tikslas yra sukurti ekonominius šildytuvus namuose.

Energijos išteklių taupymas jau seniai yra svarbi šildymo prietaisų parinkimo tema. Labai dažnai, prieš perkant, asmuo yra suinteresuotas prietaiso savybėmis ir energetinių medžiagų vartojimo tašku. Atitinkamai, daugiausia dėmesio skiriama šilumos perdavimo taškui ekonomiškam vartojimui.

Daugelis gamintojų bando sutelkti visus vartotojų norus plėtoti. Pastovios optimalių sprendimų paieškos pasekmė yra ekonomiški šildytuvai.

Ekonominių šildytuvų apžvalga

Net ir atsiradus pirmam šaltu oru ir žiemos požiūriu, daugelis namų savininkų ir vasaros gyventojų pradeda ieškoti optimalių šildytuvų.

Parduodant, iki šiol galite rasti platų ekonomiškų elektrinių šildytuvų:

  • Infraraudonieji spinduliai;
  • Inverterio šildymo įtaisas (kondicionierius);
  • Elektrinis konvektorius;
  • Micaterminis šildytuvas;
  • Keraminis skydas.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas Tai vienas iš ekonominio šildytuvo tipų, kuris pakeitė daug sunaudotų alyvos aušintuvų, elektrinių konvektorių, ventiliatorių šildytuvų.

Šildymo elementas yra kvarcinis radiatorius, kuriuo naudojamas artimiausių objektų, o ne oro, šildymas. Tai efektyvi tik laikinai ir operatyviai šildant patalpas, taip pat kuriant vietos radiacinės zonos zonoje.

Nepaisant infraraudonosios spinduliuotės poveikio, šilumos komfortas mažėja.

Dažniausiai jie yra montuojami ant kojų, tačiau yra galimybių montuoti ant lubų. Populiariausi infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra – UFO, Runwin, Saturnas, Beko, Eko.

Kambaryje šildomas iki 20 m2 tai trunka apie 120 minučių. Elektros energijos sąnaudos -90 W / m2. Priklausomai nuo dydžio, kambario šildymo laikas bus gerokai sumažintas.

Inverterio šildytuvas (oro kondicionierius). Sprendžiant, kuris šildytuvas yra ekonomiškesnis, taip pat dalyvauja keitiklio tipo šildymo įrenginys. Tai vienas iš moderniausių ir naujausių įvykių, kurie pasirodė rinkoje ir iškart pritraukė vasaros gyventojų dėmesį.

Jį sudaro lauko ir vidinis blokas. Veikimo principas grindžiamas šilumos siurblio funkcijomis. Šis šildymo metodas labai skiriasi nuo klasikinio šildytuvo.

Related  Detalus baseinų baseinų statybos vadovas

Siurblys per šilumokaitį patraukia šiltą orą iš patalpos į vidų, netgi esant išoriniam orui esant nulinei temperatūrai. Tam naudojamos specialios dujos – freonas. Jis esant aukštam slėgiui kondensuoja į vidinį bloką šilumokaičiui, kuris pašildomas iki 80C. Tada skystis freonas grįžta į lauko įrenginį, kuriame esant žemam slėgiui jis vėl paverčiamas dujine būsena. Po to, kai jis virinamas į lauko įrenginį, Freonas vėl patenka į vidinio bloko šilumokaitį. Šis procesas gamtoje niekur nėra rasti, tačiau mokslininkai jau seniai dirbo kuriant unikalią technologiją.

Atliekant tokius svyravimus, priklausomai nuo modelio tipo, elektros energijos suvartojimas sumažinamas iki 2-5 kW / h. Dėl to, inverterio oro kondicionieriai gali šildyti didelius namus. Kambarys 20 m2 jie gali šildyti 3-4 valandas. Populiariausi modeliai yra “LG”, “Samsung”, “Dekker”, “Daikin”.

Elektrinis konvektorius. Peržiūrėdami ekonominius šildytuvus, reikėtų apsvarstyti tokį paprastą ir patikimą tipą, kaip elektrinis konvektorius. Jei atsižvelgsime į konvektoriaus principą, tai yra šiek tiek panašus į alyvos aušintuvo veikimą. Tačiau, skirtingai nuo to, konvektorius ilgą laiką gali būti paliktas be priežiūros.

Kambaryje šildomas oro cirkuliacija per konvektoriaus viduje esantį šildymo elementą. Cirkuliacija yra dėl šaltojo oro šildymo, kuris pakyla, aušinamas, grįžta atgal ir kaitinimo procesas vėl prasiskverbia.

Patikimiausi ir ekonomiškesni įrenginiai yra Atlanto konvektoriai (Prancūzija). Gamintojas siūlo šildymo prietaisus nuo 0,5 iki 2,5 kW. 20 m patalpos šildymui2 pakaks pirkti modelį su 2 kW / val. elektros energijos suvartojimu. Šį patalpą šildyti trunka apie 4 valandas.

mikatermicheskiy šildytuvasMicaterminis šildytuvas. Vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausių šildytuvų. Pasirodė rinkoje palyginti neseniai. Tai naujausia technologinė plėtra, kuri anksčiau buvo naudojama medicinos įstaigose ir kosmonautikos srityje. Jie yra labai kompaktiški, jie gali būti montuojami ant sienos ir lubose.

Related  Kaip pasirinkti kotedžų ir namų generatorių?

Jis pagrįstas infraraudonųjų spindulių ilgio bangų. Šiame įrenginyje yra keletas nemetalinių plokščių, dengtų žėručio. Dėl to šildymo efektyvumas yra labai didelis. Jie gali šildyti net tolimus daiktus, o šildytuvas pats lieka šaltas. Vienintelis trūkumas yra jo kaina, kuri gerokai viršija kolegų kainą.

Patikimiausias mikoterminių šildytuvų savininkas yra “Polaris” prekės ženklas. 1,8 kW galios per valandą yra pakankamai, kad šildyti kambarį 20 m2.

Keraminis skydas. Šiuo metu tai ekonomiškiausias šildytuvas. Veikimo principas pagrįstas infraraudonųjų spindulių ilgio bangų spinduliuote. Šildytuvas yra keramikos plokštės formos. Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštė įmontuota į plieno energiją taupančią ir šilumą dengiančią dėžę. Dėl šio korpuso konstrukcijos šildytuvas tilps į bet kurio kambario ar kambario interjerą. Jis gali būti pakabintas ant sienos ir lubų.

Keraminė plokštė sunaudoja nuo 0,2 iki 2,5 kW / val., Priklausomai nuo dydžio. Kaitiname kambarį 20 m2, Jums reikia 1 kW elektros energijos per valandą. Visą kambario šildymą galima pasiekti po 1,5 – 2 valandų.

Ekonomiškiausi elektriniai šildytuvai

Pasak apklausos tausojantys elektriniai šildytuvai, keramikos skydelis ir Micatermic Šildytuvai buvo labiausiai ekonomiškai efektyvių, ergonomiškas, efektyvus ir ilgaamžiai. Įsigiję tokius šildytuvus, galite būti tikri 100 proc. Rezultato.

Jei tikrai nustatysite absoliutų lyderį, keramikos skydas pasieks “palmių medį”. Jo ypatybės kalba patys už save ir viršija artimiausią konkurento “Mikatermic” skydelio infraraudonųjų spindulių šildytuvą.

Ryškiausi keraminių šildymo plokščių atstovai yra:

  • NTK vaikas (0,25 kW), Eco (0,35 kW), Atacama (0,5 kW);
  • Venecijos “Biokonvektorius” PKK700 (0,7 kW) ir PKK 1350 (1 350 kW);
  • “NTES Evolution 400” (0,4 kW) ir “NTES Evolution 800” (0,8 kW). Šių šildytuvų ypatumas yra tas, kad jų priekinė dalis yra pagaminta stiklo keramikos panelėje. Iš išorės jie yra labai panašūs į šiuolaikinius televizorius. Kai jie montuojami ant sienos, jie mažai skiriasi nuo įprasto televizoriaus.

Related  Dujų šildytuvai kotedžams – atrankos taisyklės

Šiuolaikinių šildymo sistemų kūrėjai nesibaigs. Iki šiol, klausimas, kurį šildytuvai yra labiausiai ekonomiškas ir efektyvus, galite duoti teigiamą atsakymą – keramikos plokštės ir savo tiesioginį konkurentą – mikatermicheky šildytuvą, kuris praranda savo gana didelis.

Vaizdo įrašas: kaip pasirinkti šildytuvą