Natūralu, kad net neįsivaizduoju jokio malonumo mūsų namuose, be normalios drėgmės ir patogios temperatūros. Bet kaip būti tuo atveju, kai šildymo sezonas miesto apartamentuose dar nepradėtas, o gamta jau “išmetė” mus savo staigmenas, anksti vėsinant? O kas, jei drėgnumas, lietaus lietus ir drumstis trukdytų atostogoms ant dachos? Mes drįsime jus užtikrinti, kad iš visų šių situacijų yra labai paprastas, veiksmingas ir nebrangus išeitis.

Visai neseniai į buitinių prietaisų rinką atsirado naujos rūšies produktas, o vartotojas sparčiai populiarėja – keraminis šildytuvas namams ir kotedžams. Tokio tipo šildymo prietaisai yra ventiliatoriaus šildytuvas su galingu šildymo elementu, pagamintą iš didelio stiprio karščiui atsparios keramikos. Tokie agregatai vis labiau tampa alternatyva alyvos aušintuvams ir savarankiškai pagamintiems šildytuvams, kurie praeityje masiškai naudojami mūsų namuose šildyti.

Apsvarstykite keraminių šildytuvų, jų tipų ir savybių veikimo principą, taip pat atkreipkite dėmesį į šių įrenginių privalumus ir privalumus.

Kaip veikia keraminis šildytuvas?

keraminis šildytuvasDauguma tokio tipo šildytuvų dirba priverstinės konvekcijos principu. Paprastai ventiliatoriaus mentės “išpučia” orą per šildymo elementą – plokštelę, kuri yra keraminių dalių rinkinys.

Įrenginio ypatybė yra tai, kad jis suteikia švelnų oro šilumą, nepažeidžia normalaus drėgmės ir neuždega deguonies kambaryje. Tai yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kurie suteikia keramikiniam šildytuvui tik teigiamus atsiliepimus.

Šiandien vis daugiau ir daugiau keraminių šildytuvų šildo patalpą ne tik pagal konvektoriaus principą, bet ir dėl infraraudonųjų spindulių. Skirtumas tarp šių prietaisų yra tas, kad jų pagaminta šiluma tiesiogiai patenka į aplinkinius objektus, o ne sugeria oru.

Ypač populiarus yra dujinės keramikos infraraudonųjų spindulių šildytuvai, jie nepriklauso nuo maitinimo šaltinių ir gali būti naudojami “lauko” sąlygomis.

Šio tipo šildytuvų darbas yra visiškai nekenksmingas, nes jų spinduliavimas yra labai panašus į saulės spinduliuotę, tačiau joje nėra ultravioletinių spindulių komponentų.

Keraminių šildytuvų tipai namams ir kotedžams

Priklausomai nuo to, kurioje patalpos vietoje geriausiai tinka keraminio šildytuvo montavimas, reikia pasirinkti iš trijų tipų. Reikėtų pažymėti, kad dauguma tokių įrenginių veikia iš elektros energijos namų su 220V įtampa, tačiau yra ir dujų keramikos šildytuvai – ne mažiau populiarus prietaisų, kuriems reikia skirti ypatingą dėmesį.

  • Stalinis keraminis šildytuvas PolarisKeraminiai staliniai šildytuvai. Produktai turi automatinį sukimąsi, kuris užtikrina daugialypį šilto oro srautą, kuris padidina kambario šildymo greitį. Skirtingai nuo jų “šiek tiek mažesnės galios ir matmenų” brolių “, šiuose įrenginiuose yra visos galimybės, turinčios daugiau” rimtų “modelių. Keletas šildytuvo ir ventiliatoriaus veikimo būdų, apsauga nuo perkaitimo ir “avarinio” išstūmimo per pakreipimą – visos šios galimybės yra vienetų arsenale.
  • Siena montuojamaKeraminiai sieniniai šildytuvai. Lengvi ir ploni prietaisai, kurie atrodo kaip atskiri oro kondicionieriai. Įrenginiai patogiai pritvirtinti prie kambario sienų, visiškai nepasiekusios iš bendro interjero. Šildytuvų rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas, kuris padidina jų veikimo patogumą. Daugelyje modelių yra sumontuotas elektroninis termostatas, kuris palaiko nustatytą temperatūros režimą, taip pat jonizatorių, kuris valo orą.
  • Bork grindų keraminiai šildytuvaiKeraminiai grindų šildytuvai. Galingiausi ir didžiausi vienetai, kurie turi didžiausią našumą ir našumą. Šildytuvuose yra valdikliai, kurie atjungia prietaisą nuo perkaitimo ir apvirtimo. Įrenginiuose yra laikmačiai, leidžiantys reguliuoti prietaiso veikimo trukmę, antibakterines lemputes, kurios sunaikina mikrobus ir nuotolinius valdiklius.

Related  Įdomios idėjos apstatyti drabužių spinta

Dujiniai keraminiai šildytuvai

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas prietaisams, kurie gali būti naudojami ne gyvenamosiose patalpose – garaže ar sode, iškylose, žvejyboje ir kt. Įrenginiai, kurie padeda sušilti arba net virti maistą lauke, yra dujų keraminiai šildytuvai. Dėl vasaros rezidencijos šie įtaisai ir apskritai yra būtini “priedai”, nes visi trūkumai, susiję su elektros energijos pateikimu kaime, vyksta daug dažniau nei mieste.

Kovea

Nepaisant dujų baliono buvimo, prietaisų veikimas yra visiškai saugus, žinoma, jei laikomasi visų reikalingų normų ir taisyklių dirbant su tokia įranga. Įrenginiuose įrengti anglies dioksido lygio jutikliai ir avarinė išjungimo sistema, kai ji viršijama. Dujų šildytuvai yra ekonomiški ir efektyvūs, o jų pagrindinis pranašumas yra mobilumas.

Vaizdo apžvalga MASTER 450CR dujų keramikos šildytuvas

Keraminių šildytuvų privalumai

Pažiūrėkime į keraminių šildytuvų pranašumus ir privalumus, palaipsniui pakeisdami kitų tipų šildytuvus iš jų pirmaujančių pozicijų:

  • Saugi eksploatacija. Prietaisų šildymo elementai, pagaminti iš stiprios ir patikimos keramikos, yra įrenginių viduje ir padengti apsauginiu ekranu. Įrenginio paviršius nešildo iki aukštų temperatūrų, todėl neįmanoma nudegimų susidūrus su juo. Visų tipų įtaisai turi apsaugą nuo perkaitimo ir apledėjimo per apvirtus. Pavyzdžiui, keraminiai šildytuvai BORK automatiškai išsijungia, jei jų nuolydžio kampas viršija 45 laipsnius.
  • Šildymo sparta. Dėl kūrybinių savybių, kambario šildymas, veikiant keramikos blokui, vyksta greičiau. Faktas yra tas, kad šis prietaisas yra ventiliatorius, “persekiojantis” šiltas oro bangas. Karšto oro masės šildo sienų ir baldų paviršių, o tai, savo ruožtu, atneša šilumą kambario orui, paspartindama šildymą.
  • Ekologinis suderinamumas. Šildytuvo privalumas yra tai, kad jo veikimo metu deguonis neužsidega kambario ore. Prietaisai užkerta kelią kenksmingų medžiagų susidarymui, nesužaudo patalpų dulkių, taip pat užkerta kelią mikrobų plitimui, turintiems antibakterines lempas. Tokie įtaisai kaip sieniniai keraminiai šildytuvai POLARIS taip pat aprūpinti integruotu ionizatoriumi, kuris rūpinasi oro kokybe
  • Ekonomiškas. Subalansuotas sudedamųjų dalių projektas leidžia jiems išleisti apie tris kartus mažiau energijos nei jų kolegos, tuo pat metu neprarasdami energijos ir efektyvumo.
  • Optimalus matmenys. Dar vienas neginčijamas pranašumas – kompaktiški matmenys ir lengvas prietaisų svoris. Tai ypač pasakytina apie keraminius šildytuvus kotedžams. Tokių prietaisų savininkų atsiliepimai kalba apie jų transportavimo patogumą ir kompaktišką saugojimą arti vasarnamių sąlygomis.
  • Lengva naudoti. Prietaisai yra stabilūs ir lengvai montuojami ant bet kokio paviršiaus. Įrenginiuose yra laikmatis, leidžiantis nustatyti jų atsijungimo laiką, taip pat įrengti nuotolinio valdymo pultelį, per kurį juos galima valdyti nuotoliniu būdu.
  • Šiuolaikinis dizainas. Originalus ir ergonomiškas visų keraminių šildytuvų dizainas leidžia jiems harmoningai tilpti į bet kokį, net rafinuotą interjerą.

Related  Ką apsvarstyti renkantis vartus iš gofruoto laivo su varstomomis durimis?

Akivaizdu, kad tokie prietaisai turi gana reikšmingus pranašumus prieš savo, pavyzdžiui, naftos analogus. Ypatingas pranašumas yra vienetų kaina, t. Y. Elektriniai arba dujiniai keraminiai šildytuvai.

Vartotojų atsiliepimai sako, kad šie įrenginiai yra efektyviausias visų rūšių vidaus rinkoje esančių šildytuvų kainos ir kokybės derinys.

DeLonghi DCH 5090 elektrinio keraminio šildytuvo vaizdo apžvalga