kadagio kazakas Rokeris JemŠiuolaikiniame kraštovaizdžio projekte spygliuočiai krūmai yra labai populiarus. Juniperus kazakas – labiausiai paplitęs ir nepretenzingas jo šeimos atstovas. Šis augalas naudojamas ne tik privačiose ir parko vietose, bet ir namuose.

Šie ropliai pušų krūmai šeimos Cypress pritraukti daug savo dekoratyvinių savybių, taip pat atsparumą sausrai, šalčiui ir oro taršos. Jo natūralioji buveinė – Mažojoje Azijoje, Pietryčių Azijoje, Kaukaze, Urale, Sibire ir Pajūrio regionas, Pietų ir Rytų Europos.

Gamyklos aprašymas

kadagio kazakas Rockery GemRemiantis skaičiavimais, kai kuriuose botanikos soduose vykdomi bendri projektai, yra daugiau kaip 70 rūšių kadagių. Paprastai jie visi skiriasi aukščio, atsižvelgiant į karūnos formą ir adatų spalvą.

Kadagio kazaukas apibūdino taip:

 1. Dažniausiai augalas yra medžio krūmas, kurio aukštis siekia 1-1,5 metrus, galintis augti ir formuoti griuvėsius. Paprastai šios rūšies augalai vadinami mažais medžiu su išlenktomis kamienimis.kadagių veislė Tamarischifolia
 2. Jaunuose augaluose ir šakose, apsaugotose nuo tiesioginių saulės spindulių, adata yra akisarinė, tiesi, smaili, siekianti 4-6 mm ilgio. Suaugusiesiems lapų tipo organai yra žvynuoti, primenantys plytelę.
 3. Apkarpymo ūgliai turi būdingą, aštrų kvapą dėl tam tikrų esminių eterinių aliejų, kurie yra nuodingi.
 4. Vyriškos ir moteriškos gėlės yra skirtingose ​​šios rūšies augaluose. Kūgiai maži (iki 7 mm skersmens) juodos spalvos kamuoliukai su rusvai pilka spalva. Kiekviename iš jų gali būti iki 4 sėklų.

Kazakio kadagio eterinis aliejus turi nuodingas medžiagas, tokias kaip sabinolis, sabinenas ir kiti terpenų dariniai. Jei šeima turi mažų vaikų, tai turėtų būti atidėtas auginant šį augalą.

Sodinimas ir priežiūra

kadagysVisų pirma, jūs turite nuspręsti dėl nuolatinės sodinimo vietos. Toks kadagys yra lengvas, o jei jis pasodintas atspalvyje, jis gali prarasti savo dekoratyvines savybes. Be to, tarp augalų reikia išlaikyti iki pusės metro atstumą.

Related  Vangut’s spiri sodinimas ir priežiūra kieme

Kazakio kadagio sodinimas ir priežiūra turi keletą savybių:

 1. Augalą su atviros šaknies sistema galima sodinti tik pavasario ar ankstyvojo rudens viduryje, kai pastebimas stabilus, vidutinio drėgno oras. Be to, tokia šaknų sistema turėtų būti iš anksto paruošta stimuliatoriams, kad pagerėtų šaknys.
 2. Dideli augalai turėtų būti sodinami taip, kad perėjimo zona nuo šaknų iki stiebo kyšančių virš tūpimo duobę 5-10 cm. Ir trapi augalo tai ji turi būti ties žemės lygiu kraštu.
 3. Prieš pasodinant talpyklos turi būti užpildytos vandeniu. Norėdami tai padaryti, žemės gabalėliai turi būti laikomi 2 valandas su vandeniu.
 4. Sodinimo duobės gylis turėtų būti proporcingas konteinerių įrenginio žemei ir jau išplėtotos šaknų dydžiui. Paprastai kazakio kadagio iškrovimo duobė 2-3 kartus viršija žemės plotus.
 5. Dugno dugne turėtų būti drenažo sluoksnis (iki 20 cm pločio) – smėlis kartu su plynais. Šaknies sistema apibarstoma specialiu dirvožemio mišiniu. Paprastai jis susideda iš durpių, durpių ir smėlio (2: 1: 1).
 6. Sodinti augalai nedelsiant girdomi ir padengia dirvą mulčiu (durpių, pušų žievė, kompostas), kad apsaugotų ir pagerintų savybes. Paprastai 5-8 cm mulčiavimo yra pakankamai.gėlių lovos su mulčiavimu apdaila
 7. Laistymo kadagys turėtų būti tik sausoje vasarą, bet dažniau 3 kartus sezono metu. Vienam suaugusiam augalui pakanka 10-30 litrų vandens. Purškimas turėtų būti atliekamas kas 7 dienas, tačiau tik tada, kai saulė jau nustatoma.
 8. Antroje pavasario pusėje augalas gali būti apvaisintas. Nitroammofoska ir Kemira universalus tinka šiems tikslams. Jaunam sodinimui reikia nedidelio atsilikimo, kuris padidina oro patekimą į dirvą.

Perkant, turėtumėte atidžiai tikrinti gamyklos adatas. Esant mažiausiam ligos požymiui, geriau atsisakyti įsigyti šį egzempliorių.

Genėjimas, formavimas ir dauginimas

kadagio krūmo formavimasGenėjimo kadagio kazaką reikia nuveikti atsargiai ir sąmoningai. Paprastai jam tokios manipuliacijos nereikia, tačiau, naudodamiesi sodo žirklėmis pjaunant krūmus, būtina laiku pašalinti pažeistus, užkrėstus ir sausus šakos. Norėdami genėjimo, jie kurorto, kai jie nori pakeisti filialų augimo kryptį, sustabdyti augimą arba suteikti ypatingą dekoratyvinę formą.

Related  Įperkama eksotika jūsų sodams – goji uogos

Kazakio kadagio formavimas vyksta pavasarį ir rudenį, o vidutinis dienos oro temperatūra + 4 ° C. Per metus, kadagių kazokų gali užaugti iki 10 cm, o šiuo atveju leistina norma apipjaustymas neturi viršyti 2 cm. Augalas paprastai turi neišsiliejęs, žaizdas. Jei yra rimta žala, pjūvis gali būti apdorotas derva arba purškiamas Epin.

Naujų ūglių patarimai yra saugesni ir mažiau kenksmingi nei apipjaustymas, karūną formuojantis būdas. Taigi, galite sustiprinti šakos ir padaryti krūmas sodrus.

kadagių kazaukas GlaukaKazakio kadagio reprodukcijai yra keturi būdai:

 1. Sėklos yra gana sudėtingas būdas, kuris retai naudojamas dėl priverstinio stratifikavimo. Augalų sėklos laikomos ilgą laiką, esant ypatingoms sąlygoms, siekiant paskatinti daigumą.
 2. Augalai – šį metodą geriau naudoti balandžio arba rugpjūčio mėn. Kelios dienos turi būti drumstas oras, kad ryškus saulė nekenks kirtimams ir originaliam augalui.
 3. Lapping – šis metodas puikiai tinka šlaunų augalų formoms su jaunais ūgliais. Atskirti šakai fiksuojami ant žemės su mediniais kaiščiais, o laikas nuo laiko apvalinama ir laistoma.
 4. Skiepijimas – šis metodas ne visada pateisina save. Elito augalų veislė yra įskiepyta į įprastą, įvyniota į filmą ir laukia įsišaknijimo.

Kazakio kadagio garbanasKaip propaguoti kadagio kazakas yra individualus specialisto ar mėgėjų sodininkystės sprendimas. Tačiau svarbu padaryti viską, kad nebūtų pakenkta pradiniam augalui.

Kraštovaizdžio

Kauko kadagio kraštovaizdžio dizainasAugalas aktyviai naudojamas reljefo organizavimui įvairių tipų šlaituose, akmeninių kalvų, vejų, gyvatvorių dekoravimui. Jis gali būti naudojamas kaip atskiras dekoratyvinis elementas (kaspinuotis) arba grupinis sodinimas, kuris naudojamas kaip vejos fonas ar rėmas.

Kazakio kadagys kraštovaizdyjeKaip matyti, žemiau esančioje nuotraukoje kazakų kadagys kraštovaizdžio projekte puikiai derinamas su ryškesniais daugiamečiais augalais. Tuo pat metu reikėtų nepamiršti, kad šie spygliuočiai augalams nesudaro su sodrią augmeniją, turinti didelių žiedynų.

kadagių kazokas ant gėliųGana dažnai kazakio kadagys naudojamas kraštovaizdžio dizaino anglų (kraštovaizdžio) stiliaus. Paprastai didžiosios šio augalo veislės yra parenkamos su tinkama vainiko forma ir adatų aptempta spalva. Kadagių angliškas sodas sukurtas kraštovaizdžiui papildyti, o ne sutelkti dėmesį į save.

Related  Kaip vertikalius gėlių lovelius padaryti savo rankomis?

kadagių kazakas Blue DanubeŠio augalo griežtos veislės taip pat yra populiarios rengiant kompozicijas japoniško stiliaus. Jie puikiai kontrastuoja su ryškių spalvų ir spalvingų rytų sodo detalių fone. Be tokių kompozicijų dizainas dizaineriai patariama sodinti kadagio augalus šalia į molvų, kurios gali būti įvairių spalvų, taip pat netoli uolų skaidres.

kadagių kazakas ArkadijusJei jūs auginate šį augalą su žiniomis ir skoniu, taip pat tinkamai pasirūpinsite, galėsite pristatyti estetinį malonumą daugelį metų.

Vaizdo įrašas apie kazakų kadagio reprodukciją