Žydi Hibiscus žoliniaiHibiscus grassy vidutinėms platumoms yra tinkamesnis nei medžių ir krūmų veislių. Tai atsparus šalčiui, dekoratyvinės kilpinės ir paprastos gėlės yra daug didelių dydžių. Gėlė vadinama hibridu, nes ji buvo gauta dėl veisimo, o protėviai buvo Šiaurės Amerikos veislės.

Hibiscus žolinė nuotrauka

Žolinis hibiscus svetainėjeAukščiausia vieta, kurioje yra šalčio žiemos, yra rudenį augančios žemės dalies metinė gamtos mirtis. Maistinės medžiagos iš maumedžio eina į šaknį, kuris yra giliai į žemę ir yra suglebęs ūgliai, panašūs į gumbus. Tai leidžia išlaikyti augalą nuo užšalimo, slapstydamas už žieminių šakniastiebių. Hibiscus žolės atlaiko trisdešimt laipsnių šalčio.

Hibiscus žolinis kraštovaizdžio dizainasVasarą augalas sukuria iki 3 metrų aukščio gausius ir įvairius žydes. Skersmenyje viena gėlė gali būti iki 40 cm. Jei žiemojant ar pavasarį šaknis sužeistas, augalas mirs. Kitais atžvilgiais hibiskų žolelių priežiūros ir auginimo reikalavimai nesiskiria nuo kitų sodo formų.

Hibiscus hibrido agrotechnika

Hibiscus sodinukaiVieta po gėlių sodinti pasirinkite šviesą ir apsaugo nuo šalto vėjo. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad kiekvienas krūmas susideda iš kelių vertikalių stiebo, ant kurių atsiranda papildomas šakojimas. Todėl iš pradžių krūmai sodinami viena metro atstumu vienas nuo kito. Tai gražus gyvatvorė ir kitų gėlių fonas. Kriaušės yra daugiamečiai, o viršutinio žemės sluoksnio pakeitimas vienoje vietoje gali augti daugelį metų. Augalas myli gerai nusausintą priemolį. Jis netoleruoja gruntinio vandens ir kalkingo dirvožemio buvimo.

Pavasarį plantavusios žemumos augalas tikrai bus šlapias. Jei aikštelėje nėra jokių variantų, nusileidimo vietą reikia pakelti ir žemiau esantį drenažo pagrindą.

Suaugusiųjų hibiscus augalasHibiscus žoliniai mėgsta:

  • duona lapuose, bet tik rytais ir vakarais, kai saulė yra silpna;
  • laistyti saikingai, be dirvožemio džiovinimo;
  • tręšiant kartą per dvi savaites visomis trąšomis, atsižvelgiant į kiekvieno laikotarpio biologiją;
  • atsipalaidavimas yra dažnas, bet paviršutiniškas.

Related  Dekoratyvinis ir medinis virėjas: atsparios krūmo paslaptys

Jei bus įvykdytos visos sąlygos, gėlė ilgai grožės tropinių gėlių precedento neturinčiu dydžiu.

Pasiruošimas žiemai

Antroje vasaros pusėje kalio trąšos pakeičia sulčių sudėtį ir pradeda paruošti žiemojant augalą. Šiuo metu azoto trąšos turėtų būti pašalintos.

Žolinių žiurkių genėjimas žiemaiSu pirmaisiais rudens šalimais žiemos sezono žydėjimas nutraukiamas. Jūs negalite nukirpti žemės, ji turi išdžiūti ir tiekti šaknis. Šiuo metu augalai yra gręžiami, smėlis dedamas į žemę. Kai stiebai džiovinami, jie nukirpti. Kai nustatomos stabilios šalnos, šakniavaisiai išpilama žalia augalinė izoliacija. Tai gali būti pjuvenos, šiaudai, lapai. Apsauga turi būti laisva, leisti ore. Ganos viršuje yra padengta neaustine medžiaga, o ant polių viršuje sukurtas rėmas, kad labai šaltyje jie užšaltų ašarą.

Pavasarį hibiscus pabudimas sodePavasarį pertekliniai sluoksniai palaipsniui nuimami, piliakalnis grūdo ir per sodinimą padedama permatoma plėvelė. Uždaryta nuo nakties šalčio, augalas greitai išmeta ūgliai, ir ten atsiras pastovus karštis. Kai yra jaunų ūglių, juos reikia nupešti, kad šakos šakos.

Kaip propaguoti hibridinį hibiscus

Įsišaknijęs lapelis ir stiebasPaprastai paplitęs hibiscus. Visi auginiai lengvai įsišakniję. Reprodukcijai naudoti:

  • sėklos;
  • rudens auginiai;
  • pavasario jauni ūgliai.

Pamatęs fotografiją iš hibiscus žolių, sodinti ir rūpintis gražiu žmogumi, sodininkui nebūtų sunku. Tai įmanoma nuo rudens, po spalvos sustojimo ir tol, kol šakos miršta, paprašykite augalų sėkmės sėkmės. Tai yra viršutinė jaunųjų stiebų dalis. Jas reikia įdėti į vandenį, palaukti, kol pasirodys šonkaulių skiltis, tada žiemą auginti mažais puodeliais ir palikti juos augti kambaryje. Pavasarį sodinami krūmai, auga rugiuose savo nuolatinėje vietoje.

Augantis hibiscus žolinis iš sėklų leidžia gauti naujų formų gėlių. Tačiau sėklos sudygsta po stratifikacijos. Jei tu sėjai juos sode, o tada augsi, augalai žydės po 3-4 metų.

Hibiscus sėklų sodinukaiŽiemą įdėti į mokyklą, žemesnio žemės šildymo, o vėliau augalų atskirų puodeliai. Kai šiluma ateina, augalai pasodinami paruošta vieta. Tokių augalų žydėjimas įvyks antrus metus. Sėklų dauginimas dažnai naudojamas veislių augintojams gauti.

Related  Tailando rytinės Aurean Nana auginimo taisyklės

Sodinti sodinukusPavasario veislės žolių auginimas ir priežiūra iš augalų nėra ypač sunku. Padarykite iškirptus šakelius šaknims su drėgnu smėliu. Jauni augalai paliekami žiemą po danga. Kitas pavasaris hibiscus hibridas pasodintas nuolatinėje vietoje.

Augantis nuolatinėje vietoje, krūmas auga greitai ir reikalauja padalijimo. Pavasarį, kai žemė lydosi, šaknis švelniai iškasamas ir padalijamas per pusę. Kiekvieną sekciją apibarstykite susmulkinta medžio anglis. Kruopščiai pasodinti, suskaldyti krūmo žiedai su nedideliu vėlavimu.

Vaizdo įrašas apie augantį žolelių hibiską iš sėklų

https://www.youtube.com/watch?v=UDVsE4cjZ9Q