Penkių lapų giraitės girardas ant rabits tinklelioLaukinių (vyrų) vynuogių vaisiai yra nevalgomi, bet šio augalo vynmedžiai yra labai dekoratyvūs. Daugelio veislių lapai rudenį išgauna elegantišką baretą arba raudoną spalvą iš įvairių atspalvių ir gražiai išsiskiria į likusius žalumynus. Augalas yra nepretenzingas prie puslapio ir nuo dirvožemio tipo, tačiau norint augti sodrus krūmus, jums reikia stebėti keletą paprastų patarimų, sodinti ir prižiūrėti laukinės vynuogės.

Kur auginti laukines vynuoges

Žalioji arbataDažnai vasaros gyventojai atsisako dekoratyvinės liana tik todėl, kad jie nežino, kaip auginti vynuoges šalyje. Sunku rasti labiau mieguistą augalą nei mergina. Jis auga net giliame šešėlyje, nereikalingas dažnas trąšas ir drėkinimas. Nepaisant tokio nepretenzybiškumo, dar geriau augti saulėtoje pusėje – taigi krūmas augs greičiau, lapai bus didesni ir vaizdingesni.

Sodinti, auginami dirvožemis su bet kokiu Ph. Jei ketinama nusileisti ant augalų netvarkinga apaugę piktžolėmis ar uolų svetainėje parengė didelę iškrovimo duobę pločio ir 50 cm gylio ir alsuoja dirvą su to humuso. Šis užpildymas bus pakankamas, kad augalas galėtų augti ir gauti reikiamą mitybą 2-3 metus. Po galutinio įsišaknijimo, pati šaknies sistema susidurs su kliūtimis.

Vaikų vynuogių arkaLaukiniai vynuogės, turinti didelių gabaritų krūmas, trunka beveik neturi Naudingo ploto, kaip augančios vynuogės šalyje, įdėti jį į vietą, netinkamos kitų sodo augalų ir sode augimo. Lianos neapdorotos vynuogės yra tinkamos tokiems tikslams:

  • Pavėsinė pavėsinė.
  • Apsidraudimo sandoris.
  • Arkos prietaisas.
  • Senų, nenuilstančių pastatų sienų apdaila.

Nepamiršk, kad sparčiai augančiam augalui reikia paramos, taigi nuo pat pradžių ji sukuria sąlygas, kad lianos galėtų pakilti. Tai netaikoma atvejams, kai planuojama vynuogynus įdėti į žemę kilimų pavidalu.

Kaip auginti laukines vynuoges

Augalų vynuogių sodinimasSodinimo duobę pripildoma ½ dirvos derliaus, pridėjus humuso, ir augalas dedamas į jį. Jei žemė yra gana laisva ir derlinga, pakanka iškasti mažą skylę, kurioje galite laisvai paskirstyti vynuogių šaknis. Dangtis uždengiamas dirvožemiu, gausiai užlietas vandeniu.

Related  Spathiphyllum "moterų laimė" gėlių puokštėje

Jauni jūros laukinių vynuogių ūgliaiBūtina užtikrinti, kad buvusio sodinukų augimo vieta būtų dirvožemio lygyje. Augalų gilinimas sukels neapdorotą jauniklių formavimąsi, kurio kova užtruks daug laiko ir pastangų. Jei po laistymo dirvožemis nusibudo, o krūmas nukrito žeme, jį reikia ištraukti, švelniai patraukti medį šalia žemės. Po to jie išpilo dirvožemį ir dar kartą išleidžia augalą.

Nerekomenduojama transplantuoti augalą, kuris yra daugiau nei dvejus metus, nes gali būti sutrikdytas šakojimosi procesas ir papildomas genėjimas bus būtinas tinkamam krūmo formavimui.

Paimkite jaunų laukinių vynuogių sodinukų

Laukinių vynuogių sodinukų priežiūraAugalai greitai išgyvens, jei dirvožemis bus palaikomas drėgnoje būsenoje, todėl per pirmąją savaitę po sodinimo vynuogių sodinukų priežiūra yra reguliarus laistymas. Karštame ore tai daroma anksti ryte arba vakare, o būtinai šiltu vandeniu. Norint geriau išlaikyti drėgmę, rekomenduojama, kad skylė būtų padengta medienos žieve arba durpėmis.

Jauni augalai negali laikyti save ant drožlių, todėl jie turi susieti minkštą virvę. Po kelių metų į keliaraištis poreikis nebereikalingus, kaip augalo yra savaime Prigludęs prie tvoros, pavėsinės ar sienos grotelės struktūra ūselių arba atžalų ant stiebų. Apsauginės laukinės vynuogės reikalingos tik pirmiesiems 2-3 metų po sodinimo, po to žiemai galite tiesiog padengti bazinę šulinėlę su humuso sluoksniu. Apie tai, kaip rūpintis laukinėmis vynuogėmis, galite pamatyti vaizdo medžiagą, pridedamą prie straipsnio.

Dirbtinės vynuogių priežiūros dalis yra jo augimo ribos. Augalas intensyviai leidžia root broliams ir seserims, kurie gali patraukti erdvę, kuri nėra skirta. Antroje vasaros pusėje krūmai tikrinami keletą kartų, iškasti naujai suformuoti ūgliai. Naujus krūmus galima transplantuoti tolesniam svetainės kraštovaizdžiui.

Laukinių vynuogių genėjimas

Laukinių vynuogių genėjimasTrečiaisiais vynuogių augimo metais lapų ašaruose pradeda formuotis ūgliai ar palikuonys. Kuo daugiau yra tokio proceso, tuo puikus yra krūmas. Stimuliuojant jų formavimąsi gali būti spyruoklių genėjimo blakstienos. Vynuogynų sutrumpinimas atliekamas iki reikalingo ilgio ir neturi jokių apribojimų. Jei pašalinsite daugumą šūvių, tai neturės įtakos gyvatvorių gyvybingumui – jis išlaisvina šoninius ūglius ir vėl pasiekia tokį pat dydį.

Related  Pažvelkime į medaus rūšies veisles Vidurio zonai Rusijoje

Balkono kraštovaizdis su laukinėmis vynuogėmisJei planuojate sodinti medžiai ir krūmai blakstienas vynuogės balkonas, jie turi būti įdėti į namą ir prispaudimo vynuogių (pašalinti stepsons) sienos, o vynmedis pasiekia norimą aukštį. Po to, jau nuo balkono, genėjimas atliekamas, o tai prisideda prie žaliosios masės augimo. Pavasarį pašalinamos visos džiovintos šakos, vyriai, ištraukiami iš jų vietos, yra pririšami, ir sutrumpinti per ilgi ūgliai. Formuojamasis genėjimas atliekamas per pirmąjį pusmetį vasarą ir rudenį susieti ūglių naujai atauginti galus, todėl jie nebus vėjas susiėmę.

Vaizdo įrašai apie laukines vynuoges