gėlės krušos žiemąSubtilūs krokuciai žydėti vienu iš pirmųjų ir parodyti, kad sniegas ir šalta žiema palaipsniui išeina į konkurso pavasario saulę. Ar žinote, kad galite grožėtis savo žydi, net kai pūga vis dar pučia gatvėje ir yra toli iki dabartinio pavasario? Vieną minutę įsivaizduokime, kad esame burtininkai, kuriems priklauso sezono pasikeitimas, ir mes ketiname pasirodyti krokuzus namuose. Sutinku, kad nėra nieko daugiau gražaus nei žydinčių augalų, o šios primrosės yra pripažintos vienu iš geriausių pasėlių, lengvai derlingos. Visas šios procedūros grožis yra sugebėjimas kontroliuoti krokokų žydėjimą, priartinant jį prie pageidaujamos datos.

Taigi, koks šis magiškas procesas ir kaip gėlių žydėti tinkamu laiku? Apie tai ir kalbėk šiandien.

Mes pasirenkame sodinimo medžiagą

pasirinkti svogūnus sodintiIš kokios bus sodinamoji medžiaga, priklauso ne tik nuo žydėjimo kokybės, bet ir nuo veržimo proceso trukmės. Pastebėta, kad didžiausios žiedynai per trumpiausią įmanomą laiką gaunami iš didelių veislių gumbų, kurios žydės gausiau.

Gėlių auginiuose sodo augalų egzemplioriai taip pat gali būti verčiami, tačiau verta paminėti, kad jų gėlės bus sekliai ir greitai išnyks.

Geriausias būdas priversti namuose laikytis hibridinių krokūzų, visų pirma priklausančių olandų atrankai.

kruksų rūšys verčiaPerkant gervuoges, reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • jie turi būti tankūs, tamsiai rudos spalvos;
  • ant paviršiaus nėra jokių mechaninių pažeidimų pėdsakų;
  • svoriai visiškai sveiki, be puvimo požymių;
  • lemputė turėtų likti visiškai poilsio būsenoje, tai yra, be daigumo šaknys ir stiebai (priešingu atveju bus sunku išlaikyti žydėjimą iki pageidaujamos datos);
  • geriausia parinkti ne mažiau kaip 7 cm skersmens gumbas, nes sodinamosios medžiagos kiekis priklauso nuo tolesnių žiedynų skaičiaus.

Kalbant apie populiarias Chrysanthus grupės (aukso žiedų) krokusas, jie praktiškai nenaudojami norint priversti. Nors jie yra labai gražūs, tačiau augalų pobūdis yra gana kaprizas: dažniausiai jie “neveikia ilgiau”, kad pradėtų budėti, ir iš karto išnykti.

Paruošti kumščius už veržimą

mes siunčiame svoges į šalto vietąKruksų išmontavimas užtikrina tinkamą svogūnėlių paruošimą, nes be jo žydėjimas yra labai sunkus ir beveik neįmanomas. Visų pirma, įsigyjant sodinamąsias medžiagas, leiskite jautitis savaitę kambario temperatūroje. Tada pereikite prie “gesinimo procedūrų” ir palaipsniui sumažinkite temperatūrą, perneškite gumbasvoles į aušintuvą.

Related  Gėlių puokštame puokštėms, nuotraukoms įdomių kompozicijų

Kaip rezultatas, ji turėtų baigtis yra rūsyje yra Crocus arba šaldytuvas, kur temperatūra svyruoja nuo 3-9 laipsnių (ne aukščiau ir žemiau). Ten jie turi likti mažiausiai 20 dienų ar net visą mėnesį.

Prieš pildydami šaldytuvą, svogūnėliai turi būti supakuoti į popierių.

Kada ir kaip toliau elgtis?

sodinti crocuses dubenyjeLemputės sodinimo laikas tiesiogiai priklauso nuo konkrečios datos. Apskritai, būtina vadovautis tuo, kad nuo sodinimo iki žydėjimo praeina 70-90 dienų.

Taigi, norėdami išvesti krokuzus iki kovo 8 d., Jie turi būti sodinami pirmąjį gruodžio dešimtmetį.

Krokuvos klestėjo iki kovo 8 dSodinti geriau pasiimti platų dubenėlį – jose krokojos yra geriau įsišakniję. Indų dugne turi užpildyti drenažą ir užpildyti maistiniu dirvožemiu.

Jei priverstinio uždegimo tikslas yra tik žydėjimas (be papildomo naudojimo reprodukcijai skirtų svogūnėlių), vietoj dirvožemio, juos galima įdėti į keramzitą arba smėlį.

Suteikiant krokzus namuose, svogūnai yra pasodinti taip, kad jie nesiliestų su vaziu arba tarpusavyje, ir visiškai uždenkite žeme ar kita medžiaga, paliekant mažą uodegą. Taigi stiebas augs net. dygsta svogūnėliai vėsioje vietojeTada indas dedamas į vėsioje tamsioje vietoje, kol kruzų sudygsta.

Pasiruošimas crocuses žydėjimo

žydi kruksaiPasirodė purvini kruksai, kurių storis iki 5 cm aukščio. Turinio temperatūra turi būti nuo 14 iki 20 laipsnių Celsijaus, kitaip žydėjimas bus greitai ir taip pat greitai pasibaigs.

Vandenį juos ne daugiau kaip 3 kartus per savaitę, kad svogūnėliai neplautų. Reti purkšti leidžiama. Pasibaigus žydėjimui, jūs galite palikti krokusą į puodą, leisti jiems išnykti ir tada laikyti, kol pavasarį nusileis gėlių lovoje.

Kaip matote, krokų protrūkis namuose nėra didelis dalykas. Tvarkyti savo žydėjimą yra pakankamai lengvas, o rezultatas bus patenkintas net reikliausių gėlių augintojų, nes puikus puodelis su nuostabiais žiedynais yra puiki pavasario atostogų dovana artimaisiais. Eksperimentuokite ir mėgaukitės savo darbu!

Related  Amazing grožio ir gero augalų – mirtis paprastas

Crocuso išmontavimas – vaizdo įrašas