Kompaktná bio-toaleta na letnú dovolenkuUsporiadanie dacha vždy vyžaduje veľa pozornosti a času a prioritou je vždy voda a kanalizácia.

Čistiarne odpadových svedčiť môže stáť veľa peňazí a často mnoho záhradkárov sú veľmi konkurencieschopné moderné vynález, ako rašeliny WC vypovedať, alebo ako sa tomu hovorí, toalety.

Dnes je to jedno z najmodernejších a najdôležitejších zariadení, ktoré nevyžadujú prechod grandióznej ulice alebo interiéru.

Konštrukcia tejto toalety je pohodlná, nevyžaduje pre jej inštaláciu maximálny čas, praktický, kompaktný a veľmi efektívny pri práci na likvidácii odpadu.

Biotopy rašeliny môžu byť usporiadané ako na ulici, Rašelina WC a vnútri domu. Rašelinové sušené byty

Výhody rašelinových záchodov pre chatové domy:

  • vysokokvalitné spracovanie odpadových produktov na ďalšie použitie ako kompostové hnojivá v prímestskej oblasti;
  • neprítomnosť nepríjemných pachov kvôli dostupnosti kvalitných ventilátorov;
  • vysoká odolnosť proti opotrebeniu;
  • k dispozícii pre každú kúpnu cenu rezidentného leta;
  • autonómia štruktúry toaliet nevyžaduje dodávku elektriny a vody na splachovanie;
  • jednoduchosť a jednoduchosť ovládania.

Princíp rašelinového suchého skrine

Prírodné spracovanie odpadu je spôsobené ich absorpciou rašelinovým kompostom, uloženým v vnútorných kontajneroch suchého skrine. Jeden kilogram rašeliny môže absorbovať desať litrov tekutého odpadu naraz. Postupne rašeliny schne odparovaním kvapaliny, čo spôsobuje pokračovanie nového absorpčného procesu, a tak cyklus absorpcie – odparovanie trvá tak dlho, ako akumulované hmotnosti plne spracované a bude možné ustúpiť od návrhu WC a použiť na hnojenie stromov a kríkov.

Biologická toaleta vytvára nakoniec ekologicky čisté hnojivo, ktoré poskytuje letnému obyvateľstvu vynikajúce úrodu a krásne pevné chaty.

Ako funguje rašelinová bioliečba?

zariadenie na suché skrineVeľmi veľa ľudí, ktorí neuskutočnili inštaláciu bio-toalety, sa opýtali na konkrétnu otázku, ako rašelina toaleta funguje po všetkom? Takže rašelinová štruktúra bio-toalety pre dacha vyzerá takto, v zhromaždenom tvare to vyzerá takto. Konštrukcia suchého skrine Akýkoľvek dizajn rašelinových záchodov pre chaty zahŕňa recepčný nádrž, rašelinovú nádrž, drenáž, ventilačný otvor.

Related  Pokyny na montáž dverí garážovej brány

Rašelinové toalety sa dá nielen zakúpiť v hospodárskom supermarkete, ale aj samotným tým, že vytvorí niečo podobné z princípu práce zo zariadení a častí, ktoré sú k dispozícii v domácnosti.

Ako tento zázrak moderných objavov funguje? Veľké množstvo k dispozícii na trhu, modely sú vybavené spodnej nádoby, ktorá je naplnená kompostu hmotu, horná nádrž, kde a poslal rašelinu hmotu, získanú špeciálne pre záchody. Rašelinová zmes pre bio-toaletu Je to posledná nádrž, ktorá má zariadenie na dávkovanie regulátora, pri ktorom sa zmes rašeliny presúva smerom nadol, pokrývajúc odpad, bez toho, aby poskytla príležitosť na rozšírenie nepríjemného zápachu.

Baktérie v rašeline, začína svoju prácu na rozklade na užitočné prvky odpadov, neodpařitelných prebytok kvapaliny odvádzané vypúšťacej hadice, montované priamo do krajiny mimo miestnosť, kde je stanovená rašelina bio-WC, na tento účel v krajine naliať do špeciálnej nádoby pre príjem kondenzovateľné pary s kvapalinou ,

Vyzerá to takto. Plnenie bio-toalety s rašelinou Trvanie prevádzky biotopu rašeliny závisí od objemu kontajnera na kompostovanie. Päťdesiatlitrový prijímač zabezpečuje tri mesiace prevádzkovanie rašelinového bio-toaleta pre rodinu štyroch dospelých.

Po celkovej akumulácii recyklovaného odpadu v kompostovej nádrži sa musí čistiť.

Obsah je extrahovaný a nahromadený na hromadách kompostu alebo ihneď oplodnené stromami, kríkmi a dokonca kvetmi. Z hnojenia kompostu sa odoberajú hnojivá o rok neskôr na použitie v záhradných lôžkach, aby sa zvýšil výnos zo zeleninových plodín.

Druhy rašelinových záchodov pre chaty

Rozvinuté a zavedené rašelinové záchody pre vidiecke domy v celoživotnom spôsobe boli vo Fínsku. Práve táto krajina má prednosť pred kvalitou navrhovaného komunikačného kanalizačného zariadenia.

Často rašelinné toalety sú vyrobené z odolného plastu, ktoré je odolné proti nárazu, nedeformuje pod vplyvom teplotných zmien, čím sa pohodlne vybaviť jeho vonkajšie steny domu.

Pôvodná zostava niekoľkých častí je premyslená na najmenší detail, vytvára pohodlné podmienky pre prevádzku toalety a jej čistenie a naplnenie zmesou rašeliny.

  • Samozrejmosťou pri predaji chatových domov sú plastové kompaktné stacionárne verzie pre vnútornú inštaláciu, ktoré umožňujú prevádzku bez použitia vody.
  • Tam je druh rašeliny WC a splachovacie vody, by mala byť táto možnosť čistiť raz týždenne v priebehu prevádzky dvoch dospelých, čo nie je príliš komfortné podmienky počas použitia v rekreačnom dome. Princíp pôsobenia tohto druhu rašelinového záchodu je rovnaký ako prvý, iba umývateľná voda s odpadom nemá čas absorbovať rašelinou a odparovať.
  • Existujú možnosti s vonkajšími plastovými kabínami v súprave, ktoré nahrádzajú stavbu drevenej konštrukcie.

Related  Filtračný ohrievač pre domácnosť a chalupy

Šatňa

Moderné kompost suchý záchod vynález rieši niekoľko problémov letného rezident – úspory peňažné prostriedky na výstavbu záchodovej budovy a rýpadlá latríny jamy a získanie užitočných organického hnojiva.

Moderné estetické riešenie celosvetového problému usporiadania štátnej kanalizácie – rašelinová bioliečba je jediným ekologicky správnym riešením pre letného obyvateľstva.

Prehliadka videa rašeliny WC PITECO 505