vyšnios Leningrado srityjeIki neseniai rekomenduojamų vaisinių augalų sąrašas Šiaurės Vakarų Rusijoje ir Ne Juodosios Žemės regione buvo labai mažas. Augintojai galėtų tik pasvajoti, kad jų soduose kada atsirado specialiai užauginti Leningrado srities vyšnių, kurios veisles atlaikyti atšiaurių žiemos oro ir šalto, ne pietų vasarą.

Šiandien situacija palaipsniui keičiasi, o entuziastai džiaugiasi galėdami pasidalinti savo sėkme, norėdami gauti stabilią šių skanių, mylių daugelio vaisių derlių.

Saldžiųjų vyšnių auginimo kompleksai Šiaurės Vakarais

Sovietų Sąjungoje augalų veisėjai orientavosi į pasėlius, kurie buvo auginami pramoniniu mastu, o ne mažuose privačiuose soduose. Todėl iš pradžių šilumą mylinčius vyšnius galima pamatyti į pietus nuo Voronežo ir Donecko, Moldovoje. Vidurinės grupės, o dar labiau – šiaurės vakarų veislių zonai, tiesiog nebuvo. Kadangi pasirinkimas darbai trunka metus, o tai po lauko bandymų naują gamyklą, oficialiai valstybės registras prieš nėra trešnių veislių šiaurės vakarus.

Natūrali kultūros kelio kliūtis yra nepasiturinčių vyšnių veislių nebuvimas Leningrado sričiai. Siekiant užtikrinti kryžminio apdulkinimo, būtina žemės kaimynystėje, bent 2-3 hardy įvairovė, arba kiaušidžių numeris ant šakų sumažinama 90-95%.

Tačiau vasaros gyventojai netoli Sankt Peterburgo, Kaliningrado ir kitose šiaurės vakarų zonos srityse nesijaučia. Keletas veislių jau įrodė savo ištvermę, atsparumą šalčiui ir derlingumą praktikoje bei daugybę sodininkystės entuziastų veislių, pasiskolintų iš kolegų iš Centrinio Rusijos regiono.

Vyšnių veislės Leningrado sričiai

Renkantis veislę, skirtą sodinti savo svetainėje, geriau teikti pirmenybę jau išbandytoms ir gerai išbandytoms veislėms. Visų pirma, verta atkreipti dėmesį į vyšnį, gautą iš vietinės Pavlovskio eksperimentinės stoties VIR, esančios netoli Sankt Peterburgo.

Vyšnių Leningrado juoda

veislė Leningrado juodaViena iš labiausiai šalčiui atsparių ir nepretenciškų veislių Leningrado srities, viduriniosios juostos ir net Černozemo srities. Tamsių, beveik juodų vaisių svoris siekia 4-4,5 gramus. Pagal tankią žievelę, paslėpta saldus, malonaus pikantiško minkštimo ir vidutinio dydžio kaulų. Degustacijos įvertinimas – nuo 4 iki 4.2 taškų.

Šiandien vasaros gyventojų šiaurės vakarų arsenaluose ne tik vyšnių Leningrado juodos, bet ir šios veislės veislės su geltonais, rožiniais ir ryškiais raudonais vaisiais.

Vyšnių veislė Zorka

veislė Dėl stiprios vyšnių veislės su padidėjusiu žiemos kietumu Leningrado srities vaisiai sveria nuo 4,5 iki 5 gramų, rausvos gelsvos plonos odos ir kreminės minkštimo. Tarp veislės privalumų yra aukšto lygio ekspertų skonio balai 4,5 balai, taip pat puikus derlius.

Related  Bulvių rūšys: garsios, naudingos ir ne labai

Vaismedžių veislės, tinkamos sodinti Leningrado sritį, veisiamos ne tik vietine eksperimentine stotimi. Daug skirtingų veislių vyšnių centrinėje Rusijoje gavo pastangų-rusų tyrimų institutas lubinų, kuris yra netoli Briansko.

Saldžiųjų vyšnių revna

Rūšis RevnaSodininkai jau seniai įvertino plačiai apvalios, beveik juoda vyšnių vaisių veislių pavydus priauga svorio nuo 4,5 iki 7,5 gramų. Hardy atsparus paplitusių ligų, nudegimo ir užšaldymo vaisių rūšių prasideda iki 5 metų amžiaus, į apdulkina buvimą reguliariai Vyšnios malonus išvaizda ir puikus skonis vertinimo rezultatas vertas 4.9.

Vyšnia Bryanočka

veislė BryanochkaNuo 2006 m ši veislė yra valstybės bandymus, bet jau dabar aišku, kad ji yra tamsiai raudonos spalvos su tvirtu kūnu ir puikia skonio vaisių gali brandina ne tik ne juodžemio, bet taip pat netoli Sankt Peterburgo. Vidutinė saldžiųjų vyšnių masė svyruoja nuo 4,5 iki 7 gramų. Skonio vertinimas yra 4,7 balo. Sunkiais žiemomis, medžiai gali būti paveikta šalčio, bet vasarą sparčiai auganti ūgliai atkurti žalą. Saldžiųjų vyšnių ligoms taip pat būdingas didelis stabilumas.

Vyšnių veislė Briansko rožinė

veislė Briansko rožinėSumanūs šios veislės vaisiai su geltonu saldžiu minkštimu ir grietinėlės raudonai rudi oda sveria nuo 4 iki 5,5 gramų. Atsižvelgiant į medžių atsparumą šalčiui ir jų puikų pasipriešinimą grybams, įtrūkimams ir puvimui, vasaros gyventojas neliks be derliaus net nepalankių metų.

Vyšnių Rechitsa

veislė RechitsaPanašios savybes parodo kita Briansko vyšnių veislė Leningrado sričiai. Vidutiniškai 4,9-5,8 gramų viduryje vidutiniškai sulaukę vaisiai turi storą bordo spalvą, tą pačią minkštimą ir intensyvesnį saldų skonį.

Cherry Tremoshka

rūšiuoti TremoshkaĮ 2201 jis pasirodė valstybės registre trešnių veislių Teremoshka sėkmingai išgyvena temperatūrą iki -34 ° C ir mažai skundžiasi ilgalaikių šiaurės vakarų regione pavasario šalnų. Saldūs tamsiai raudoni vaisiai, sveriantys 5-6,5 gramus, nusipelno 4,7 balo.

Related  Raudonųjų serbentų sodinimas ir priežiūra

Saldžių vyšnių rūšis Fatezh

veislė FatezhFatešo veislė yra gerai žinoma daugeliui sodininkų Rusijoje. Tarp jos privalumų – didžiausias, kartu su senais veislėmis vyšnių atsparumas žiemai, atsparumas ligoms ir puikus derlingumas. Patrauklios raudonai geltonos spalvos vaisiai svorio nuo 4 iki 6 gramų ir dėka deserto skonio su nedideliu rūgštumu paliks viską gurmanams.

veislė ТютчевкаBe to, šių veislių vyšnios, sodinti Leningrado regione bus požiūris, kai tokios rūšys, kaip parodyta nuotraukoje Tyutchevka, Ovstuzhenka, Odrinka ir Lena.

Leningrado srities vyšnių sodinimo ir priežiūros ypatumai

produktyvumas Leningrado srityje

Pagrindiniai trouble vairuotojams, kurie nusprendė auginti vyšnias per vidurį juostos arba į šiaurę, tai įšaldyti iš daigus, augimas ir žiedpumpurių, taip pat ilgalaikį medienos laisvėje, jis turi vaisinių medžių.

Norėdami to išvengti, būtina įsisavinti pačius hardy hardy rūšių, ir prisiminti, kad nėra samoplodnye vyšnių veislių ir Leningrado regione, kaip ir kitur, reikia pasodinti 2-4 veisles kryžminio apdulkinimo. Drėkintuvai pasirenkami atsižvelgiant į artimus žydėjimo laikotarpius ir aukštus atsparumo šalčiui reikalavimus.

Kaip išsaugoti vyšnių derlių – video