Hibiskas kiniškai pakiloHibiscus (Kinijos rožė) yra aukštas, gražus augalas su dideliais ryškiais įvairių spalvų žydi. Graži gėlė yra mėgstamiausia tarp patyrusių sodininkų ir tiesiog mėgėjų. Jis nėra pribloškiantis rūpintis ir auginti, tačiau tai yra pagrindinės greito ir besąlyginio augalo augimo savybės.

Kaip kiniškai pakilo žydėjimas

Kinų rožė (kambario) yra gana populiari tarp floristų ne tik dėl jo lengvo turinio, bet ir dėl gražių gėlių. Jie prašo jų žiedyno trumpą laiką, tik dvi ar tris dienas. Tačiau ant krūmo yra nuolat atsirandantys nauji pumpurai, po vieną. Todėl atrodo, kad hibiscus žydi ilgą laiką. Tačiau tai yra numatyta, kad šis krūmas yra pilnas ir sveikas. Kinijos rožių nuotrauka žydėjimo metu yra nuostabi žvilgsnio vieta.

Augalų spalvų skalė gali būti raudona ir balta, violetinė ir oranžinė, o vienas pumpuras gali derinti dvi paletes. Šiandien specializuotos parduotuvės siūlo nežymias hibiscus veisles (olandų rūšių hibridus).

Augantis kinai išaugo namuose – transplantacijos etapas

Pagrindinės Kinijos auginimo taisyklės kilo namuose – tai transplantacija ir dauginimasis. Pavasarį persodinus jauną augalą į paruoštą dirvą. Gėlė mėgsta trąšų.

Mitybinės žemės sumaišymas:

 • švelnus dirvožemis (4 kg);
 • lapuočių dirvožemis (3 kg);
 • humuso dirvožemis (1 kg);
 • smėlis (1 kg).

Cisternoje, kuri bus pasodinta su hibiscus, nustatomas drenažo sluoksnis. Gėlė greitai auga, todėl augalų transplantaciją gali reikėti keletą kartų per metus. Jauni ūgliai yra nutraukti. Jau “transplantacijos” suaugusiems kiniškai nerūpi, o tik pašalina viršutinį dirvožemio sluoksnį ir pakeičia jį maistine medžiaga.

Auginimo procesas – kinijos išauginimas iš kirtimų

Visi augalai turi keletą būdų reprodukcijai.

Kaip galite praskiesti hibiscus:

 • sėklų pagalba;
 • padalinant krūmą;
 • sluoksniavimasis;
 • auginiai.

Ašmenys dažniausiai naudojami kaip sodinamoji medžiaga. Jie gali greitai atsikratyti šaknų ir augti. Kinijos padauginta iš kirtimų reprodukcija nėra sudėtingas procesas.

Bet kuriuo vasaros mėnesiu, reikia nukirpti jauno šaudymo galą. Svarbu, kad pasodintoje medžiagoje būtų bent du tarpiniai elementai.

kiniečių išauginimas iš kirtimųAugalai turi būti apdorojami augimo stimuliatoriumi ir įsišakniję į paruoštą dirvą. Į dirvą galite pridėti durpių ir humuso.

Related  Priesakytas koriandras ant jūsų buto palangės

Geriau, jei transplantuoti auginiai auga šilto temperatūros režimu (mažiausiai 22 laipsniai, maksimalus 25). Praėjus trisdešimčiai dienų, jauni šūviai visiškai įsikurs.

Viršutinis padažas kiniškoms rožėms

Kinų rožė (kambarys) labai reaguoja į trąšas. Maitinkite augalą tik šiltuoju metų laiku: pavasarį ar vasarą. Šaltame ore hibiscus lengvai išskiriamas su papildomomis maistinėmis medžiagomis. Trąšos įvedamos kartą per dvi savaites.

Viršutinis naminių gėlių apsirengimas yra kompleksinio “maitinimo” masė. Jie geriau pirkti gėlių parduotuvėse.

Trąšų sudėtyje turi būti šie elementai:

 • kalis;
 • fosforas;
 • azotas.

Norint išaugti Kinijos rožių skaičių, taip pat reikia pakartoti savo arklių sistemą, dažniausiai kartą per mėnesį. Visos trąšos turėtų būti praskiestos šiltu vandeniu. Be to, medžiagas, turinčias azoto, būtina purkšti augalą. Neįmanoma, kad tirpalas patenka į hibiscus geles, tai gali sukelti dėmių atsiradimą ant jų.

Trąšas su gėlėmis nereikia “perpumpuoti” arba “perleisti”, nes augalas gali sugadinti. Dėl šios priežasties Kinijos lapai geltonai. Palaipsniui visi žalieji nukris.

Ką daryti, kai Kinijos rožės liejasi tampa geltonos spalvos

Jei ant hibiskų lapų matosi geltonos dėmės, tai reiškia, kad augalas patyrė ligą. Laikui bėgant, visi žalumynai pradės verpti ir džiovinti, todėl jie išnyks ir žiedas mirs.

Jei atidžiai išnagrinėsite kinišką rožių, galite pamatyti pažymėtą. Šis parazitas yra labai pavojingas augalui, todėl jo neutralizavimas reikalingas. Kaip tai padaryti?
Jums reikia purkšti kinrožės pesticidų lapai, pavyzdžiui, “Aktelikom” arba “Fitofermom”. Šios medžiagos yra naudojamos patalpų gėlėms gydyti. Norėdami visiškai nugalėti parazitą (erkę), verta dezaktyvuoti augalą bent tris kartus. Šią procedūrą turite atlikti kartą per savaitę.

Patyrę augintojai žino, kad geriausia kovoti su gėlių ligomis yra prevencija. Norėdami tai padaryti, vieną kartą per mėnesį gydykite kinų riešutais su dezinfekantais.

Related  Braškės: brendimas priklausomai nuo veislės

Būtina rūpintis kiniškomis rožėmis

vainiko formavimasRūpinimasis kiniškomis rozėmis reikalingas jaunesniame amžiuje ir žydėjimo metu. Šie du etapai užtikrins sveiką augalų augimą.

Persodintos pjūties priežiūra yra karūnos formavimas. Kai tik sodinimo medžiaga visiškai įsišaknijusi ir pradėjo intensyviai augti, ji turėtų būti nupeista. Tik šiuo atveju Kinijos rožė auga sodrus ir žydintis.

Hibiscus priežiūra žydėjimo laikotarpiu:

 • pakankamai saulės spindulių (bet ne tiesioginių spindulių hitai augalo lapuose);
 • aukščiausia dirvožemio apdaila;
 • laistyti šiltu vandeniu;
 • purškimas.

Kinijos rožių žydėjimasKaip trąša, galite naudoti savo preparatą silpną saldųjį sirupą. Tai reikalauja vieno arbatinio šaukšto cukraus ir 250 gramų šilto skysčio. Sumaišykite ingredientus, kol jis visiškai ištirps.

Vasarą, kai atsiranda šiluma, pageidautina pasiimti hibiskus (kinišką rožę) iš balkono. Įdėkite jį į tokį kampą, kuriame nėra tiesioginių saulės spindulių, tačiau yra gero dienos šviesos. Šios sąlygos suteiks gausų žydėjimą.

Kinijos rožė yra “vandens augalas”. Laistymas vasarą turėtų būti atliekamas dažnai. Galite kiekvieną dieną – ryte ir vakare. Be to, gėlė turėtų būti purškiama.

Palankios Kinijos rožių augimui ir žydėjimo poveikiui daro genėjimo ūgliai. Jums reikia patikrinti krūmą ir nustatyti silpnus šakas. Pirmiausia jie supjaustomi, paliekant vos du cm ilgio šaudyti iš lapų su inkstais. Jie taip pat nupjauna karūną gėlių ornamentu. Jei tinkamai iškirskite ūgliai, tada augalas bus sodrus ir formos.

Kinijos ligos išaugo

Neteisinga kinų rožių priežiūra gali sukelti ligų atsiradimą.

Dažniausiai pasitaikančios Kinijos ligos:

 • grybelinė infekcija;
 • voras erkė;
 • amarai;
 • montuotojas

Lapai tampa geltoni.Grybelinės infekcijos simptomai: lapų ir pumpurų drėgnumas. Norint išvengti šios ligos, nereikia drėkinti dirvožemio, taip pat išvengti juodraščių ir aštrių temperatūros kritimo.

Aphids ir veltiniai plinta sausu oru ir netinkamu laistymu.

Related  Geriausios agurkų veislės, skirtos marinavimui ir konservavimui

Ženklai apie Kiniją pakilo

Kiekvienas gėlininkas girdėjo daug ženklų apie Kinijos rožių. Daugelis jų yra neigiami, nors yra ir teigiamų.

Ženklai apie Kiniją išaugo:

 • gėlių auginimas namuose, kur gyvena šeima, sukels ginčus tarp vyro ir žmonos;
 • Jei neplanuotas augalas patenkins žydėjimo, netrukus taps rūpesčiai;
 • be akivaizdžių kritusių lapų priežasčių – verta laukti vieno iš šeimos narių ligos;
 • gausus hibiskų žydėjimas nesusituokusios merginos namuose, pažadai anksti susitikti su riteriu.

Tai yra todėl, kad nėra labai geras šlovės kinų rožė, ji neaugo namuose ir biurų pastatų ir įvairių institucijų. Aklai tikėti visas ženklai Žinoma, tai nėra būtina, nes lapai rudenį ar staiga pražysta gali būti tik dėl netinkamo priežiūros augalo rezultatas.

Kinų rožė – video