cinkuotos lovos vila srityjeDaugumai žmonių name yra poilsio vieta nuo miesto šurmulio. Norint tinkamai suplanuoti sklypą ir padaryti viską harmoningą, daugelis sodininkų naudoja galvanizuotas lovas. Tokie dizainai skirti daržovių, šaknų, gėlių auginimui. Naudodami tokias loves, lengvai pasidarei ir moderni vieta.

Svetainė, kuri nori džiaugtis

cinkuotos lovos kraštovaizdžio dizainoVisiems, kurie nori gražiai įrengti šalies teritoriją, cinkuotos plieno lovos bus geras pagalbininkas. Jie skiriasi aukščio, pločio ir ilgio. Dėl skirtingo dydžio, lengva pasirinkti tą, kuris labiausiai atitiks reikalavimus.

Cinkuotos daržovių lovos neturi aštrių briaunų, todėl jas galima saugiai naudoti.

Pagrindiniai metalinių lovų privalumai:

  • gausus ir ankstyvas derlius;
  • ilgaamžiškumas;
  • paprastas montavimas;
  • patikimumas.

Didesnėse konstrukcijose dirvožemis sušildo greičiau, tai palankiai veikia augalų vystymąsi.

aukštas cinkuotas lovosCinkuotos sodo lovos nereikalauja ypatingos priežiūros. Jie gali tarnauti 15 metų, neprarandant patrauklumo.

Tokių statinių įrengimas netgi pradedantiesiems netrukdys. Yra keletas surinkimo būdų, jie visi priklauso nuo konstrukcijos tipo. Kai kurių tipų montavimui naudojami varžtai ir sraigtai. Paprasčiausias asamblėjoje yra vadinamasis prancūzų dizainas. Visi elementai tiesiog spustelėkite kartu.

Metalinės lovos, cinkuotos ir polimerinės dangos, nerūdijančios ir deformuojančios staigių temperatūros pokyčių metu. Jie neturi būti paslėpti kiautu žiemą arba padengti nuo stiprių šalčių. Svarbus produkto privalumas yra tai, kad prireikus šią lovą galima lengvai perkelti į bet kurią kitą vietą.

Polimerinės lovos yra geriausias gero derliaus sprendimas

cinkuotos lovos su polimero dangaMetalinės konstrukcijos, palyginus su mediena, yra atsparios neigiamai aplinkai. Plokštės iš metalo su polimeriniu dangčiu neleidžia įtakoti drėgmės. Jų paviršiuje nėra grybelių, erkių, kurie gali neigiamai paveikti pasėlius.

Polimerinių sluoksnių danga gali būti iš:

  1. Poliesteris. Ypatinga savybė yra puikus atsparumas aukštai oro temperatūrai. Šio tipo medžiaga neišdega saulėje ir neveikia visą eksploatavimo laiką. Jis gali tarnauti 30 metų.
  2. Poliuretanas. Medžiaga turi gerą ultravioletinių spindulių atsparumą. Poliuretano danga nėra jautri cheminėms medžiagoms. Naudojant tinkamą, jis bus malonus nuo 30 iki 50 metų. Tai aplinkai nekenksminga medžiaga. Ši danga pagaminta iš polivinilfluorido ir akrilo. Jo savybė yra geras atsparumas vandeniui ir aukštai temperatūrai.

daugiaspalvių lovųPolimerinės lovos gali suteikti svetainę patrauklią dekoratyvinę išvaizdą. Parduodant tokius dizainus pateikiama plataus spalvų paletė. Jų vertė visų pirma priklauso nuo dydžio. Populiariausi yra lovos, kurių aukštis nuo 16 iki 36 cm ir plotis 50-65 cm.

Pagrindinės tipų cinkuotos lovos

daugiasluoksnės cinkuotos lovosDėl skirtingo dydžio metalinių konstrukcijų, galima sukurti šiuolaikišką svetainės dizainą, kuris akcentuos savininko individualumą. Galvanizuotos lovos yra puikus būdas statyti daugiapakopę konstrukciją.

cinkuotos skirtingo dydžio lovosLovų aukštis suskirstytas į:

  1. Žemas Tai yra biudžeto vaizdas. Tokių lovų aukštis yra 14 cm, o sienų storis – 1,2 mm. Pasverkite konstrukcijas apie 8 kg.
  2. Standartinis. Jų aukštis 20 cm, storis 2,5 mm. Šios tipo lovos pagamintos iš 50 iki 200 cm ilgio. Produkto svoris yra maždaug 16 kg.
  3. Aukštas Tai brangiausias rūšis. Įvertinkite tokias lovų galimybes gerai iššluostyti dirvožemį. Dėl to sodinukai gali būti sodinami anksčiau. Tokių konstrukcijų aukštis yra 36 cm, šoninių dalių storis yra maždaug 2,5 mm. Lovų svoris svyruoja 30 kg.

Statant, stalčiai turėtų būti griežtai laikomi lovos kampuose.

Sukurti panašų produktą savo rankomis nebus sunku. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, – pažymėti sklypą. Tada kampuose palaidokite jį ant baro. Dalis, kuri yra virš lygiu, bus sijonų aukštis.

Viršutiniai ir apatiniai rėmai iš lentų. Į gautą medinę konstrukciją pritvirtinkite cinkuotus lakštus.

Jei norite pjauti, naudokite elektrines žirkles. Rankinis įrankis turi būti labai tikslus.cinkuoti lakštai

Juostinės metalinės juostos su savisriegiais.pritvirtinkite lapus prie rėmo

Vietoj polimero dangos, galite naudoti miltelių dažus, kurie puikiai apsaugo struktūrą.lovos, galvanizuotos surenkamoje būklėje

Galvanizuotos lovos yra labai patogu ir praktiškos. Perkant juos galite kartais supaprastinti darbą sode, paversti svetainę ir padaryti ją šiuolaikiškesnę.

Galvanizuotų lovų surinkimas – video