asarasĮ dirvą pritaikius biologines ir chemines trąšas, augalas gali patekti į stresinę situaciją, kuri gali paveikti jos vystymąsi. Augalui reikalinga apsauga, kurią užtikrina trąšų cirkonis.

Cirkonis naudojamas kaip šaknų formavimo, augimo, žydėjimo ir vaisiaus reguliatorius, taip pat pasižymi lauko augalų ir sodo bei sodo pasėlių atsparumo ligoms indukcijos savybėmis. Cirkonio sudėtis leidžia išlyginti visas stresines situacijas, kurios atsiranda augaluose.

Trąšų pagrindas ir jo pagrindinis komponentas yra augalų ekstraktas – violetinė ežiuolė.

Tokios medžiagos neturi žalingo poveikio aplinkai, gyvūnams ir žmonėms. Cirkonis yra suderinamas su beveik visais biologiniais ir individualiais insekticidais (medžiagomis, apsaugančiomis augalų nuo vabzdžių) ir fungicidais (medžiagomis, kurios užkerta kelią augalų grybelinėms ligoms). Tai yra jo pagrindinis pranašumas prieš kitas panašias trąšas.

pasėliųCirkonis yra veiksmingai naudojamas prieš sodinant sėklą dirvožemyje, dėl to sėklos aušinimas iš sėklų prasideda savaitę anksčiau. Šio tipo trąšų naudojimas padidina atsparumą temperatūros pokyčiams namų ir lauko mikroklimatuose bei dirvožemio cheminės sudėties pokyčius.

Cirkonio naudojimo instrukcijos. Solution Creation

Cirkonio trąšų paruošimas turėtų būti atliekamas prieš pat pasodinimą. Galima laikyti gatavą medžiagą 3 dienas saulėje neprieinamajai vietai. Šiuo atveju tirpalo vanduo turi būti parūgštinamas citrinų rūgštimi (1 g citrinų sulčių 5 litrų vandens). Ne daugiau kaip per dieną galite laikyti tirpalą lauke.

cirkonio trąšaJei ampulėje yra susmulkintas cirkonis, jis turi būti šiek tiek suplaktas, kad vaistas būtų visiškai ištirpinamas į vienalytį skystį. Tuo pačiu metu ši temperatūra neturi būti žemesnė už kambario temperatūrą ir būti 18-23C.

Pagal trąšų cirkonio naudojimo instrukcijas pagrindiniai sodo pasėlių laistymo sprendimai:

 • Agurkams tiekti 5 pilkai cirkonio / 1 litro. Tirpalas turėtų būti įlašintas maždaug 8 valandas.
 • Norėdami įsiurbti daržovių sėklos, naudokite 10 lašų cirkonio / 1l. vanduo. Tirpalas turėtų būti įlašintas maždaug 6 valandas.
 • Sėklinių mirkymas spalvų naudojamas apie 40 lašų (maždaug vieną ampulėje) cirkonis / 1L vandens., Tirpalas turi įlieti 6-8 valandas.
 • Bulvių tręšimui paruošiamas 20 pilių cirkonio / 1 litro tirpalo. vanduo. Skaičiuojamas 100 kg tirpalas. stiebagumbiai.
 • Gladiolio gumbavaisius reikia pumpuoti 20 pilių cirkonio / 1 litro tirpalu. vanduo. Gautas sprendimas tvirtinamas apie vieną dieną.
 • Skirtingų spalvų sviestukai yra apvaisinti stipresniu tirpalu – 1 ampulė cirkonio / 1l. vanduo. Ištirpinkite tirpalą kambario temperatūroje apie 18 valandų.
 • Visų vaismedžių rūšių kirtimams būtina paruošti 1 ampulę cirkonio / 1 litro tirpalo trąšoms. vanduo. Po to jis turėtų būti naudojamas iki 12 valandų. Taikyti dirvožemiui aplink medžių spygstalius.
 • Dėl įvairių sodos rūšių ir augalų įvairovės naudojama visuotinė proporcija – 20 pilių cirkonio praskiedžiama litru vandens ir reikalauja 20 valandų. Po to tirpalas gali būti naudojamas kaip trąša.

Related  Agurkų ligos ir jų gydymas

purškimas Yra ir kitas būdas, kaip taikyti cirkonio trąšas – purkšti auginimo sezono metu. Jis vyksta tik ryte, kol saulė pasirodo danguje. Rytas turėtų būti vėjas, nes vėjas gali trenkti trąšas ir jo naudojimas nebus veiksmingas. Toks apdorojimas augalais atliekamas vieną kartą 7 dienas.

Kai kurių sodo pasėlių purškimas atliekamas šiais tirpalais, atsižvelgiant į zikrono lašą / vandens kiekį:

 • Šakniavaisiai – 8к. / 10л. Tai atliekama po pirmųjų augalų atsiradimo iš žemės.
 • Bulvių kultūra – 13к. / 10л. Tai atliekama prasidedant pradedančiai, ir kai pasirodo pirmieji susibūrimai.
 • Agurkai – 4к. / 1л. Tai atliekama tik vieną kartą jauniklių pradžioje (kai yra mažiausiai 3 pilnas informacinių lapelių).
 • Kopūstai (balti ir spalvoti) – 14к. / 10л. Tai vyksta su galvutės formavimo pradžia.
 • Pomidorai – .. 4k / 1L trąšas sodinimo daigai, įterptų į dirvožemį vienkartiniai, ir kartojamas, kai pirmą, antrą ir trečią šepečiu.
 • Pipirai, baklažanai – 4 k. / 1 ​​litras. Purškimas vyksta pasodinus sodinukus ir atsiradus pirmiesiems pumpurai.

Po paprastų nurodymų ir rekomendacijų, kiekvienas vasaros gyventojas gali virti, taip pat padaryti cirkonio laistyti savo sodo ir sodo pasėlius.

Vartojant vaistą, reikia naudoti apsaugos priemones ir standartines saugumo priemones. Visas darbas turi būti atliekamas kauke, rankose turi būti pirštinės, batai – ant kojų, ant galvos galva, ant galvos rankovė ir apsauginius akinius dėvėti apsauginius akinius.

Cirkonio naudojimas patalpų augalams

tirpalo skiedimasLabai dažnai cirkonis trąšomis naudojamas patalpų augalams kaip augimo stimuliatorius. Pirmą kartą jis naudojamas ruošiant tirpalą, skirtą sėklų ar laistymo lempučių, ūglių, auginių transplantacijos metu.

Sėklų mirkymo tirpalas yra 1k cirkonio / 300ml. vanduo. Tirpalas įlašinamas 16 valandų.

Prašau dėmesio. Norint pamerkti daržovių sėklą, reikia mažesnės cirkonio koncentracijos, o ne gėlių auginimui. Būtina griežtai laikytis rekomendacijų su pakuotės instrukcijomis.

AugalaiPaspartinti auginiai augimą reikalauja vieną ampulė cirkonio litrui vandens. Turite primygtinai reikalauti 14 valandų. Ši medžiaga taip pat naudojama efektyviai padidinti pumpurai svogūniniai EGIPTAS (1 ampulė / 1 l. Vandens) reikia tik nurodyti sprendimą iki 24 val.

Related  Injekcinio preparato 30 plus naudojimo instrukcijos

Jei cirkonis yra naudojamas laistyti kambarines gėles, jums reikia prisiminti labai paprastą proporciją, kuri negadina: 1 USD / 10 l. vanduo arba 4 k / 1 litras. vanduo. Tai visuotinis gėlo vandens gerinimo sprendimas.

Cirkonis yra ekologiškos trąšos, palyginti su kitomis rūšimis. Iš zircon naudojimas yra tai, kad jis yra naudojamas pašarų ir skatinti sodo ir kambarinių augalų augimą, o taip pat padeda pašalinti įtampą ir augalai prisitaikyti prie naujų sąlygų.

Vaizdo įrašas apie cirkonio trąšas