kriaušių derliusNorėdami padėti augintojams, kurie planuoja žymelių jaunas sode ar sodinti kelis medelius, šie atrankos pateiktos medžiagos apie kriaušių, santrauka su pavadinimu ir aprašymu, taip pat nuotraukas vaisių veislių.

Kriaušė Permyachka

veislė PermyachkaŠis atrankos hibridas iš trijų veislių (tema, Helena ir Cosmic) nurodo vasaros rūšių kriaušes. Sėjinukai greitai auga iki padoraus dydžio, formuojant karūną kaip piramidę, ir trečius metus pradeda vaisius. Derliaus gali būti pašalintas rugpjūčio pabaigoje, vaisių svoris yra 160 g, o tinkamą priežiūrą pasiekti 300 g Flesh kriaušės yra labai sultingas ir saldus, ne rūgštus.

Kaip apdulkintojas, turėtumėte auginti “Severyanka” klasę Permyachkai.

Savybės kriaušių veislės: Permyachka:

 • spartus augimas ir didelis pajamingumas (reikalinga parama filialams);
 • dideli saldūs vaisiai.

Nepaisant pranašumų, veislė neturėtų būti auginama šiauriniuose regionuose, nes jos klimatas yra vidutiniškas žiemos atsparumas. Be to, vaisiai yra laikomi ne ilgiau kaip 10 dienų, o lietingoje vasaroje yra linkę į ligas su pilka puviniu.

Pear Lover Clapp

Rūšis Lubimis ClappaŠi veislė buvo gauta pasirinkus kriaušių sėklą Forest beauty, pripažintą kaip viena iš geriausių tarp vasaros veislių. Jauni sodinukai sparčiai auga, formuojant piramidės formos karūną. Suaugęs medis neviršija 4 m aukščio, karūna tampa reta, o šakos – kabančios žemyn.

Vaisiai nėra greitai, tik nuo septynių sodinimo metų. Vaisiai brandina liepos pabaigoje, o jauname medyje jie yra labai dideli (iki 250 g), bet suaugusiame kriauše – pusę tiek. Kūnas skonis rūgštus, bet sultingas ir švelnus, su aštraus aromato.

Pušies mėgstama Klappa – samobesplodna, todėl už gausų derlių netoli Panna veislių, Bere Boek, Saint Germain.

Iš veislės privalumų galima nustatyti:

 1. Gausus vaisių auginimas.
 2. Atsparumas sausrai ir šalčiui.
 3. Dideli vaisiai.
 4. Nėra jokių konkrečių dirvožemio reikalavimų.

“Klappos” kriaušių trūkumai yra šie:

 • trumpas galiojimo laikas (2 savaites);
 • žemas stabilumo slenkstis prieš šašelį;
 • subrendusių vaisių palikimas šakose.

Įvertinimas Allegro

AllegroŠi veislė yra gaunama iš laisvojo apdulkinimo kriaušių rudens Yakovleva. Augalas auga greitai ir formuoja karūną, šiek tiek nuleidžiamas. Suaugęs medis yra vidutiniškas. Vaisiai nuo 5 metų amžiaus, kriaušės bręsta rugpjūčio pradžioje. Vaisiaus svoris neviršija 150 g, minkšta ir sultinga, “medaus”, be sutraukiančios pastabos ir rūgšties.

Kadangi veislė yra savaime derlinga, būtina ją auginti kartu su kriaušėmis Chizhevskaya arba Augustow rasos.

Teigiamos Allegro savybės yra:

 1. Didelis derlius.
 2. Saldūs vaisiai.
 3. Nevienodas vaisių brendimas (galite jas palaipsniui naudoti).
 4. Atsparumas staigiems klimato ir šalčio pokyčiams.
 5. Labai atspari skutimosi liga.

Related  Kaip pasirinkti tinkamą vaiko kultivatorių?

Iš trūkumų galima priskirti labai trumpą saugojimo laikotarpį – ne ilgiau kaip savaitę.

Grusha rusų grožis

veislė Rusijos grožisŠi veislė buvo gauta pasirinkus kriaušes Bere Ardanton ir dukterį Blankovą. Antrasis pavadinimas Grožis Chernenko kriaušės gavo mokslininkas, kuris jį sukūrė. Rudens veislė, auginta pietiniuose regionuose, skiriasi nuo kitų savojoje karūnoje – ūgliai griežtai nukreipti į viršų, kaip piramidė. Pasėlių derlius gaunamas tik nuo šešerių metų, tačiau vaisiai yra dideli (iki 300 g), pailgi. Ripen ankstyvame rudenyje, turi labai subtilus miegantis, sultingas, su šiek tiek rūgštus. Šiuo atveju vaisiaus spalva išlieka žalia, o laikui bėgant geltona. Tinkamumo laikas – ne daugiau kaip 1,5 mėnesio.

Rusijos grožio kriaušės privalumai yra didelis derlius ir didelis vaisiaus dydis.

Dėl apdulkinimo šalia rusiško grožio, rekomenduojama auginti veisles su vidutinio žydėjimo laikotarpiais, pavyzdžiui, Lyubimitsa Yakovleva.

Didelis veislės populiarumas nebuvo gautas dėl mažo stabilumo prieš salines. Be to, verta paminėti tokius trūkumus:

 1. Nuolatinės vainiko formavimo poreikis.
 2. Nepakankami priežiūros ir derliaus įgyvendinimo dėl aukšto medžio aukščio nepatogumai.
 3. Su gausiu derliu, galima suskaidyti šakas dėl augimo savybių, pagal kurias sunku nustatyti paras.
 4. Sausra metu vaisiai turi kartų skonį.
 5. Silpnas atsparumas prieš kirpimą, ypač lietingoje vasarą.

Kriaušių upėtakis

veislės forelesSenovės veislę, ji taip pat vadinama Forellos ar foreliu, iš anksto įvežta iš Saksonijos (autentiškai nežinomas). Kriaušių veislės pavadinimas, aprašymas ir nuotrauka siejasi su vaisių svaiginimu, kuris pasikeičia skirtingais brandinimo etapais. Rugsėjo pabaigoje brandinti kriaušės yra mažos, bet labai saldžios ir sultingos, su lengvais cinamono užrašais. Karūną reikia reguliariai retinti, kad saulės spinduliai nukentėtų nuo visų kriaušių, ir jie tolygiai sunoksta.

Žiedynai į foreles įvairovę įvyksta anksčiau nei kitose veislėse, o apdulkinimo atveju – bitės. Taigi vaisiai įgys tą pačią teisingą formą.

Susiję nugaišę, patariama išsipūsti – šiuo atveju visų vaisių dydis bus toks pat.

Išeina gerų veislių, vaisinės antraisiais metais po pasodinimo, tačiau ji gana kaprizingas pobūdžio, dėl ypatingo jautrumo į šias ligas (ypač žydėjimo metu):

 • šašas;
 • bakterijų deginimas;
 • nugalėti amarai.

Related  Kaip tinkamai pasirinkti siurblį sodui?

Derliaus nuėmimo laikas yra mažas: kambario temperatūroje – ne ilgiau kaip 2 savaites. Jie gali būti pratęsti iki 1 mėnesio, jei temperatūra sumažėja iki 5 laipsnių Celsijaus.

Sodinti sodinuką, svarbu iš karto nuspręsti dėl nuolatinės vietos, nes kriaušių nepakanka antrosios transplantacijos. Ši veislė retai auginama, daugiausia sodininkystės specialistai, kurie renka unikalias veisles (galbūt dėl ​​jų pažeidžiamumo).

Kriaušė niko

SlapyvardisŽiemos įvairovė, gauta dėl kirtimo kriaušių Dukros aušros ir Talgaro grožio. Suaugęs medis vidutinio aukščio, retas apvalios karūnas, auga labai greitai. Vaisiai nuo 5 metų, derlius yra gausus. Vaisiai nokyla rugsėjo pabaigoje, kūnas yra sultingas, saldus ir rūgštus. Vienos kriaušės svoris yra apie 130 g, bet yra ir didelių 200 g mėginių.

Pear Nick yra iš dalies apvaisintas, nes apdulkintojams yra tinkamos veislės Rogneda, Svetlanka, Dyushes.

Pagrindiniai šios klasės privalumai:

 • dideli vaisiai;
 • geras derlius;
 • aukšta žiemos atsparumas;
 • atsparumas tokioms ligoms, kaip šašas, klyasterosporiozė, entomporiosis;
 • ilgalaikis saugojimas (iki 100 dienų).

Niko kriaušių veislės trūkumas yra greitas lapijos praradimas ir vaisių smulkinimas, jei ignoruojate genėjimo.

Kriaušių baltarusių vėlai

Baltarusijos vyriausiasis vėlaiŽiemos veislė, gauta iš “Good Louise” kriaušių sėklų. Medis yra vidutinio dydžio medis (ne didesnis kaip 5 m aukščio), bet su tankiu karūnu kaip rutulys, kurio šakų galai yra nukreipti į viršų. Vaisiai jau nuo 3 metų rugsėjo mėnesio, todėl našumas yra vidutinis. Vaisiai neviršija 120 g svorio, o šiurkšta oda iki rudos spalvos taško. Celiuliozė yra šiek tiek kieta, bet sultinga ir šiek tiek riebi, su nedideliu rūgštumu.

Kadangi veislė yra iš dalies savaiminio apvaisinimo, rekomenduojama auginti ją kriauše Aliejinės Losishskaya.

Vienas iš pagrindinių Baltarusijos kriaušės privalumų yra labai ilgas vaisių laikymo laikotarpis (iki šešių mėnesių). Be to, pati medis toleruoja žiemą gana gerai ir greitai augina. Bet jei numatoma žiema sunki, geriau paslėpti bagažą.

Related  Kurios agurkų sėklos geriausiai atvirame lauke: sėkmingos sodo paslaptys

Tačiau yra ir trūkumų:

 • vidutinis atsparumas šlaunų liga;
 • kraujavimas, reikalaujantis reguliaraus genėjimo;
 • stora minkštimo struktūra, kuri ne visiems mėgsta;
 • didelis derlius vaisiai tampa sekliais;
 • Dėl šalto lietingos vasaros, kriaušės tampa rūgštesnės.

Pear the Wonder

Rūšiuoti stebuklingąŽiemos veislė, kurios tėvai yra Aušros duktė ir Talgaro grožis. Yra labai patogu priežiūros korteles (ne daugiau kaip 3 metrus aukščio), piramidės pavidalu. Rugpjūčio pabaigoje derlius nuimamas 6 metus. Plaušiena yra saldžios, šiek tiek tankios, pakankamai didelės (apie 200 g) kriaušės.

Pear Wonderland yra viena iš labiausiai mėgstamų sodininkų rūšių dėl šių savybių:

 • didelis produktyvumas;
 • puikus atsparumas žiemai;
 • ilgalaikis vaisių laikymas (150 dienų);
 • atsparumas ligoms.

Galbūt trūksta tos veislės: jei neplaukite vainiko, vaisiai išnyks laiku.

Pavadinta, apibūdinta ir pateikta nuotraukose kriaušių veislėmis yra tik nedidelė šio saldaus vaisiaus veislių dalis. Tačiau iš šio sąrašo visiškai įmanoma pasirinkti veislę, atsižvelgiant į savo skonio reikalavimus ir klimatines auginimo sąlygas. Sėkmės renkantis ir geras derlius!

Vaizdo įrašas apie kriaušių veisles