hibridasSūdytos serbentės ir agrastas turi puikias skonio savybes ir neįprastai turtingą biocheminę sudėtį. Iš agrastų ir serbentų kompozicija sudėtyje yra cukraus, mineralinių junginių, rūgščių, vitamino C. iš pektino buvimas vaisių agrastų daro būtina žmogaus kūno terapines ir profilaktines tikslais bet kokios formos: atviros, kaip džemo arba marmeladas.

Mokslininkai atliko daug eksperimentų dėl šių dviejų kultūrų sankirtoje, siekiant išsaugoti jų vertingas formų gamybos ir trūksta kai kurių trūkumų. Yra žinoma, kad pažeidimas yra veikiami sferotekoy trečiam, ir vis dar yra nepatogu dirbti, nes nuo spygliais įvairovei šakų. Aguonų ir juodųjų serbentų mišinys turi gerą derlių, uogų dydį ir skonines savybes. Toliau pateikiamos hibridinių agrastų ir serbentų nuotraukos. Leiskite mums apsvarstyti, kokie yra agresijos Džoze hibridai.
EMB klasė

GMB agrastų mišri veislė

EMB yra gana populiari Anglijos veislių hibridinių uogų įvairovė. Šio krūmo ypatybės:

 • EMB krūmas auga 1,6 metro aukštyje, o skersmuo – iki 2 metrų.
 • Filialai yra stiprūs ir stiprūs, jiems nereikia aksesuarų.
 • Lapai ir uogos yra labai didelės, vidutiniškai uogų masė pasiekia 5 gramus, kartais auga iki 12 gramų.

Balandzio pirmojoje pus je žieduoja hibridiniai agrastai. Kad nebūtų opalas, šakos turėtų būti padengtos + 1 ° C ir žemesnėje temperatūroje. Privalumai į atsparumo klasės į pakitimų miltligei ir rudos vietoje, jis nepalieka baisių voratinklinių erkių ir rūdys. Iš trūkumų galima vadinti šiek tiek rūgštus uogų skonį.

Arabijos hibridas Crome

Croma veislėŠveicarijos kokybės Crom pasižymi storu šakų, kaip medis su 2 cm skersmens. Jie negali būti susieta su pinučių, jie yra pakankamai stiprus.

Šios agresijos ir serbentų hibridų įvairovės savybės:

 • Vidutinis uogos dydis maždaug 4 gramai, kartais pasiekia 6-7 gramus.
 • Iš krūmo išauginkite iki 5 kg esant pakankamai drėgmės lygiui.
 • Augalui netaikomos agresijos ir juodųjų serbentų savybės.

Related  Geriausios vynuogių veislės asmeniniam vartojimui

Rūšiuoti Yokhilin

YokhilinŠios veislės agrastų mišinys yra vienas iš geriausių mūsų šalyje, jis duoda didelį derlių: apie 200 t uogų už hektarą. Augalų savybės:

 • Skersmuo krūmas siekia iki 2 metrų, aukštis – iki 1,5 metro.
 • Tai auga spraustos ir tankios griuvėsiai, kuriuos rekomenduojama nuplauti, kitaip uogos bus mažos.
 • Uogos yra pakankamai didelės: vidutiniškai 5 gramai, bet gali siekti 12 gramų.
 • Augalas yra atsparus ligoms, nėra linkęs infekuoti su erku, ertmėmis, antrakozėmis ir tt

Veislė Rekst

veislė RekstŠis agrastų hibridų veislė daugeliui sodininkų-mėgstamus puošia sodą, nes jis išvaizda. Tačiau augalas ne tik traukia, kaip dekoratyvinis elementas, jis turi didelį derlių.

Hibridinės savybės yra tokios:

 • Gintaro spalvos uogos su rausvu atspalviu padengtos raguojanciu uogieniu charakteriu.
 • Išsišakojusio krūmo dydis skersai siekia 1,5 metro, aukštis – ne daugiau kaip 1,2 metro.
 • Uogų dydis apskritai yra 5 gramai. Kartais jie gali augti iki 9 gramų, turi puikių skonio savybių.

Rekst nori šešėlį, saulė degina lapus.

Kaip sodinti Joštu?

Hibridiniai agrasai gali būti sodinami rudenį ar pavasarį. Norint užtikrinti pakankamai didelį derlių, reikia pasirūpinti tinkama šaknų sistemos plėtra. Dėl to gali būti iškasti pakankamai didelė duobė, kurios gylis iki 50 cm ir apie 50 cm skersmens gali būti didesnis. Būtina įrengti drenažą taip, kad šaknys neplautų ir augalas paprastai augtų.

Kai pavasaris sodinamas virš žemės, palikite stiebus apie 20 cm ilgio, supjaustykite likusį. Tai reikalinga tam, kad šaknys, kurios nėra per didelės hibridinėse, suteikia vegetacinei masei drėgmę ir būtinas mineralines medžiagas.

Norint, kad augalas greitai augtų ir pradėtų vaisius per metus ar du po sodinimo, reikėtų naudoti trąšas. Fosforas ir kalis yra būtini didelių uogų formavimui. Šie komponentai yra amonio nitrato, superfosfatų, kalio nitrato arba ammofoso.

Prieš persodinant sodinukus dirvožemyje, žemės reikia prisotinti azotu, kurio duobę pridedama 200 g vištienos išmatų ir 2 kg humuso. Tai užtikrins stabilų augalų augimą per pirmuosius 2-3 mėnesius.

Hibridinės agrastai yra šalia paprasta agrastų ar serbentų krūmų, kad būtų galima kryžminį apdulkinimą ir didžiausią vaisių susidarymą.

Related  Kaip auginti mėtų namuose?

Patvirtintoms tiekėjoms rekomenduojama pirkti sėjinukų hibridus, tik tuo atveju bus užtikrintas stabilus derlingumas. Atkreipkite dėmesį, kad ne visi vaikai sodinukai gerų vaisių, o kartais jie nėra tinkami auginti.

Joshta – tūpimas ir palikimas (video)