Actar insekticidasAktara – tai greito plačiojo spektro neonikotinoidų grupės insekticidas. Puikiai susidoroti su daugeliu kenkėjų. Po gydymo augalai, kenkėjai sustoja “valgyti” su jais per pusvalandį. Ir net po dienos, o ne grįžti namo. Be to, agentas veiksmingas ne tik dirvožemio, bet ir purškimo metu. Minkydamas per šaknis, insekticidas patenka į lapus, o po to joks oro sąlygų negalima nuplauti. Vaistas yra veiksmingas 5-7 savaites.

Akhtar yra aktyvus ingredientas tiametoksamo. Gaminamas cheminės medžiagos yra vandenyje disperguojantys granulių pavidalo supakuotas su 4 g koncentrato su 250 ml skystas suspensijos vieno litro skardinės ir butelių 9 ml.

Naudojama nužudyti amarų ant krūmo serbentus, kolorado vabalų bulvių amarų, skydamarių, tripsų insekticidas ir Whiteflies lozhnoschitovok į žydinčių augalų.

Aktara naudojimo instrukcija

aktoriaus taikymasKenkėjų sunaikinimo darbai turėtų prasidėti nedelsiant, kai pastebėta bent vienas vabzdys. Paruošti darbinį skystį būtina tik gatvėje, kad būtų išvengta preparato įkvėpimo.

Paprastai motininis tirpalas iš pradžių paruošiamas, ištirpinant visą cheminės pakuotės turinį į litrą vandens, kurio talpa yra šiek tiek didesnė.

Bet už darbinio tirpalo paruošimo turi būti tam tikrą kiekį pokristalizacinio tirpalo (150-200 / 250/600 ml bulvių, serbentų ir kambarinių augalų, atitinkamai), praskiesti 5 litro vandens ir tada užpildyti purkštuvą.

Prieš purškiant patikrinamas įrenginio tinkamumas. Augalų apdorojimas atliekamas tik vėjeliuose gero oro sąlygomis ryte arba vakare, kai sukasi saulė, užtikrinant, kad vaistas nepatektų į kaimynines kultūras. Jei orų prognozė yra bloga ir per valandą ji gali lietus, purškimas paliekamas iki geresnių laikų.

Insekticidinio actino naudojimo instrukcijos: naudojimo greitis

actin granulėseApsvarstykite dviejų koncentracijų narkotikų vartojimo spartą.

Nurodymai dėl EDC actin naudojimo patalpose auginamiems augalams ir daržovėms (su tiametoksamo koncentracija 250 g / kg)

Kai naudojate šį narkotiką per šią formą ir koncentracijos į kai purškimo apsaugos terminas yra 14-28 dienų, o jei dirvožemis perdirbimo 1,5-2 mėnesių.

Dėl kambarinių augalų aktaras padeda nuo dirvožemio mėsos ir grybelių uodų. Turėtumėte paprasčiausiai apdoroti augalus dirvos drėkinimu, pagaminate 1 g / 10 litrų vandens tirpalo.

Related  Svarbu žinoti, kaip teisingai nustatyti moliūgo brandą sode

Norint pašalinti amarą, melagingąsias veisles, trypius, skalabatus, baltymus, augalus daug kartų apdoroja šaknies aukštis 0,3-0,4 m, tirpalo koncentracija yra 8 g / 10 l vandens. Panašiai skiedžiama purkštuvu.

Norint gauti bulves iš Kolorado vabaliuko, jame reikia 1,2 g cheminio reagento už 10 litrų vandens. Šiuo atveju atliekamas vienkartinis apdorojimas ir purškimas augmenijos metu. Kol kenkėjai visiškai nebeuždels, reikės 14 dienų.

Tam, kad iš apynių išaugintų serbentų krūmų, dvigubas krūmų apdorojimas, praskiedus 2 gramus 10 litrų vandens. Ir pirmą kartą – prieš žiedinius pumpurus, antrasis – kai derlius nuimamas.

Kalbant apie dekoratyvinius gėlių pasėlius, kai pasirodo amarai ir šašai, purškite insekticidą, praskiedžiant jį 8 g kiekiu už kiekvieną 10 litrų vandens. Panašiai, jie ateina į kovą su whitefly, thrips ar viršutinė.

Skysčio poveikio priemonės (su tiametoksamo koncentracija 240 g / l) nurodymai

Skirtingai nuo granuliuotos vaisto formos, tai apsaugo augalus nuo kenkėjų apie 7-28 dienas. Trukmė priklauso nuo oro, kenkėjų ir naudojimo būdo.

Bulvių apsauga iš Kolorado vabaliuko pasiekiama purškiant krūmus tirpalu, pagamintu 0,6 ml / 100 m greičiu2. Palaukite, kol vaisto veikimas bus tris savaites.

Pašalinti amarai apie serbentų krūmų gali įvorės perdirbimo du kartus: prieš žydėjimo pumpurai purškimo tirpalo, paruošto esant 2 ml / 10 litrų vandens (rezultatas lauks du mėnesius) po purškimo ir surinkimo uogų, naudojant panašią koncentracijos santykis.

Norėdami pašalinti kenkėjus (pvz skrenda dirvožemio, grybelis uodų) kambarinių augalų vazonuose reikia laistyti gėles su šaknimis, kurias rengia po 1 ml / 10 litrų vandens santykis sprendimą. Sunaikinti baltasparnių, skydamarių, amarai, Coccidae, tripsų gali panašiai.

Privalumai

vaisto vartojimas kambariniams augalamsAktara turi daug privalumų:

  • turi didelę biologinę veiklą;
  • yra atsparus įvairioms oro sąlygoms;
  • pakankamai maža dozė;
  • Actaras taip pat naudojamas orchidėjoms;
  • Nėra priklausomybės, leidžiančios naudoti vaistą neribotą skaičių kartų;
  • veikia labai greitai, taigi ji gali būti naudojama kritiniais atvejais;
  • su pagrindine vaisto vartojimo trukmė – apie 2 mėnesius;
  • turi daug veiksmų;
  • veiksminga daugeliui kenkėjų;
  • gali būti naudojamas tiesiogiai dirvožemyje;

Related  Insekticidas Nurell D naudojimas

Toksiškumas vaisto

apsauginės įrangos naudojimasRemiantis klinikiniais tyrimais, mokslininkai nustatė, kad vaistas Aktara augaluose plinta tik per stiebą ir lapiją. Nebuvo aptikta cheminio agento buvimo vaisiuose, kuris rodo aukštą higienišką saugumą darant augalinius lašus laistyti.

Tuo pačiu metu, vaistas yra toksiškos, nuryta, todėl svarbu, kad būtų išvengta nepatektų insekticido į skrandį ir kvėpavimo takų. Jei apsinuodijimo simptomų, tokių kaip į motorinio aktyvumo sumažėjimas ir traukulių atsiradimo.

Šis vaistas labai toksiškas bitėms. Pieniniams, žuvims, sliekams ir įvairiems vandens mikroorganizmams toksiškumas yra vidutinio dydžio.

Suderinamumas

Narkotikų Akhtar gali būti naudojamas kartu su daugeliu kitų insekticidų, augimo reguliatoriai, fungicidai ir pesticidai.

Neįmanoma sumaišyti Aktar priemonių su šarminės reakcijos priemonėmis.

Norėdami apsisaugoti nuo nenumatytų situacijų, turėtumėte iš anksto patikrinti cheminių medžiagų suderinamumą.

Pagal instrukcijas, cheminį preparatą galima laikyti 4 metus nuo gamybos momento neprieinamoje drėgmės vietoje iki saulės spindulių esant -10 ° C – + 35 ° C temperatūrai.

Kaip veisti “Actaru” laistyti – video