sodinukaiPasirengimas vasaros sezonui prasideda kovo mėnesį. Ventiliatoriai šviežių daržovių, auginamų savo sode, palaipsniui pradeda pasiimti sėklų ir pasirengti rūpintis sėjinukais.

Jei pirmą kartą nusprendėte gaminti saldžiąsias paprikas, pomidorus ar agurkus, būtinai ištirkite specialistų rekomendacijas. Svarbiausia sėklos sėkmė yra šiluma. Tipiška pradedantiesiems klaida – tai konteineris su sodinukais ant palangės, kuriame po šilumos išjungimo temperatūra gali būti dar mažesnė nei butas.šiltą kilimėlį už sodinukus

Jei turite tam tikrų įgūdžių, galite pats įrenginį šildyti šaknų sistemą arba įsigyti specialią “šiltą” kilimėlį internetinėje parduotuvėje. Dėl savo universalumo ši buitinė technika yra paklausa. Rudenį, naudodamiesi infraraudonųjų spindulių kilimėliu, žiemą galite išdžiovinti vaisius, po ilgų pėsčiųjų darykite savo batus, o pavasarį augkite gražius sodinukus.motina internetinėje parduotuvėje

Išorėje produktas padengtas vandeniui atsparia medžiaga, kurią lengva valyti dulkių siurbliu arba šepetėliu. Kabelio ilgis yra 1 metras, galia – 25 vatai. Temperatūros valdymas nenumatytas.

Šildytuvo kaina sodinukams rusų internetiniuose parduotuvėse yra nuo 700 iki 1000 rublių. “AliExpress” prekybos platformoje taip pat pristatė “šiltas” kilimėles, kurių parametrai turi minimalių skirtumų. Pavyzdžiui, prietaiso galia yra 18 W, o laido ilgis – 1,85 metro.

geras taikymo rezultatasPirkėjai pastebi, kad, naudojant kilimėlį su infraraudonųjų spindulių elementu, sėklos auga 25-40% greičiau dėl tiesioginio dirvos kaitinimo. Viduriniosios Karalystės produktas puikiai atlieka savo funkcijas, taip pat neturi nemalonaus kvapo. Be to, ekonomiškas augalų šildymas praktiškai neturės įtakos energijos suvartojimui.

sveiki sodinukaiNaudodamas priešsėklų šildytuvą, pardavėjas rekomenduoja dvi paprastas taisykles:

  1. Negalima panardyti gaminio vandenyje ar jokio kito skysčio.
  2. Nestatykite jo šalia šildymo prietaisų ir izoliacinių medžiagų.

“AliExpress” tinklalapyje “šilto” kilimo kaina yra apie 1100 rublių. Tai šiek tiek brangesnis nei vidaus internetinėse parduotuvėse, taigi kai kurie pirkėjai nerekomenduoja praleisti laiko, laukdami siuntos iš Kinijos, ir greitai užsisakyti.

Related  Universalus puodelis sijojant miltus su “Aliexpress”