grybai šalyjePasivaikščiojimas grybais yra viena iš svarbiausių veiklos vasaros sezono pabaigoje. Dėl nepakankamo laiko daugelis grybų rinkėjų neigia miško pasivaikščiojimus ir saldainių krepšius iš greitų pardavėjų.

Rinkti baltą, voveraitės, medaus ir kitų grybų – tai mokslas, bet tai dar sunkiau augti savo ne savo vasarnamyje. “Grybų” sodas šešis šimtus dalių suteiks jums garantuotą derlių nepriklausomai nuo orų, nes visos palankios augimo sąlygos dabar galite sukurti sau.

grybų grybienaPirmas žingsnis į “plantacijos” išdėstymą yra grybelio transplantacija. Šis metodas yra gana sudėtingas ir sunku laikyti grybiena nepažeistas ir nepažeistas. Laimei, rusų internetinėse parduotuvėse bet kuriuo metu galite nusipirkti paruoštą grybą.

Populiariausias yra baltasis grybas, labiausiai vertingas tarp valgomųjų brolių. Ekspertai rekomenduoja sodinti gryzelį vietoje netoli spygliuočių ir lapuočių medžių. Sėjos laikas: ne vėliau kaip rugsėjo viduryje. Jei pasirinksite savo “grybų plantacijas”, reikės turėti kantrybę, po to, kai bus užauginta tik po metų.

baltųjų grybų sėklosBaltųjų grybų grybelis kainuoja 150 rublių. Pagal patyrusių sodininkų apžvalgas, jei laikomasi visų sąlygų, dirbtinis mielelis per sezoną duoda nuo 2 iki 5 kilogramų.

Aliexpress grybų sėklosAliExpress svetainėje rasti panašų produktą nėra sunku. Ypatingą dėmesį reikia skirti sėjimui ir “kiniečių” sėklų auginimo procesui. Galų gale gėlės, vaisiai ar daržovės, vaizduojamos ryškiomis nuotraukomis, dar nėra vienintelis pirkėjas. Kaina 100 vnt. sėklų kepsnys pakuotėje – 44 rubliai.

Sėklos, o ne grybiena – pagrindinis dalykas, dėl kurio atsiranda nuostaba po siuntos atidarymo. Deja, “unikalus” auginimo būdas, kurį išrado pardavėjai iš Vidurio Karalystės, neveikia. Sėklos yra daugiau kaip žolės veja, ir net “premiją” sėklų Kinijos violetinės rožės ištaisyti padėtį yra mažai tikėtina, kad forma.

grybelis iš skirtingų grybųŠiuo atveju klientai nenori apgailestauti dėl pavedime išleistų pinigų, bet jų pastangų ir laiko. Atsiliepimai vieningai nerekomenduoja užsisakyti AliExpress sėklų. Dėl dirbtinio grybelio organizavimo geriau įsigyti grybą vienoje iš šalies internetinių parduotuvių. Asortimentas apima substratai grybų auginimą, syroezhek, grybai, balta grybų, rudos dangteliu baravykais, greasers, drebulės, ir net juodų triufelių.

Related  Sodo girliandos iš Kinijos

Kur nusipirkti grybų grybus – video