paruoštas vynas iš džemoIki naujo vasaros sezono pradžios šaldytuvo lentynose dažnai lieka stiklinės praėjusių metų uogienės. Neskubėkite to atsikratyti, nes jūs galite pagaminti vyną iš džemo, kuris jau prarado skonį ir skonį. Vietoj to, kad nebus malonus, gausite pilnavertį produktą – malonų namus pagamintą vyną, kuris šiltų ir papuoštų namus. Susipažinkime su paprastu receptu, pagamintus iš gamtinio naminio vyno.

Paprastas tradicinis būdas gaminti vyną

naminis vynas iš džemoBūtina paruošti:

  • 3 l talpa;
  • filtravimo marle ir piltuvėlis;
  • pirtys, nupirktos vaistinėje ar pertvaros;

Vaisiai iš uogienės turėtų būti sterilizuojami su visais įmanomomis priemonėmis. Nuplaukite soda, tada užpilkite verdančiu vandeniu arba naudokite kitą patogų būdą.

Ingredientai:

  • 1 litras senojo džemo;
  • 1 litras virinto atšaldyto vandens;
  • 10-150 g razinų arba šviežių vynuogių uogų;

Galima pridėti cukraus, jei uogiene yra rūgštus. Kai, atvirkščiai, saldintas, reikia įpilti vandens. Ekspertai nustatė, kad optimalus cukraus kiekis misoje neturi būti didesnis nei 20%.

Vynuogių razinos ar uogos imami tik nemalonus! Priešingu atveju mielių grybai, kurie gyvena jų paviršiuje, bus prarasti. Nenaudokite razinos, pakuojamos maiše, paruoštos nedelsiant naudoti.

Šis naminių vynų receptas iš uogienės nenumato sausų mielių, su jomis bus visiškai kitokio gėrimo. Mūsų gido fermentavimo elementas yra razinos ar vynuogės.

Paruošimo technologija

Vyno gaminimas iš uogienės gali būti suskirstytas į du pagrindinius etapus. kur pirmasis apima pirminį fermentaciją, o antrasis apima gėrimo filtrą ir nusėdimą, kad gautų stiprumą ir skaidrumą.

1 žingsnis

Mozės iš uogienės, vandens, cukraus ir razinų paruošimasĮpilkite trijų litrų stiklainį ar buteliuką su džemu, vandeniu ir uogomis (razinomis arba šviežiais), maišykite iki vienodo. Šviežios grūstos uogos. Uždenkite stiklainį marlę ir padėkite į tamsią ir šiltą vietą (mažiausiai 20-25 laipsnių). Jei negalite patikimai apsaugoti nuo šviesos, supakuokite jį su tankiu skudurėliu.

Galite naudoti praėjusių metų namų derlių iš bet kokių uogų ir vaisių, pageidautina, kad jie nebūtų maišomi, kad vynas būtų tam tikras skonis.

Laikykite penkias dienas, kasdien sumaišykite su medine šaukšteliu su ilga rankena. Jei po 20 valandų, arba prieš bet fermentacijos (rūgštaus kvapo, putos, šnypšti) žymenys, tada vynui iš seno uogiene procesas yra gerai.misos fermentacija

Related  Kaip paruošti mėtų žiemą

Penkias dienas vėliau, ji yra laikas įsikišti: atskirti supernatanto plaušienos (tanki, netirpios dalelės), filtruoti skystį per marlę, sulankstytas keliais sluoksniais, ir supilti į švarų indelį, ir kruopščiai sterilizuoti. Įsitikinkite, kad bankas išliko laisvas ne mažiau kaip 25% tūrio, erdvės, reikalinga putų ir anglies dioksidas, gaunamas fermentacijos metu.

Ant stiklinės kaklo sandariai uždėkite ant guminės pirštinės, pirmiausia nuimkite vieną iš jos pirštų. Jei ūkyje yra vandens spąstai, naudokite jį, kad vynas būtų gaminamas iš uogiene namuose.

Kad nebūtų pažeista stiklainio turinio sandarumas, kaklą per pirštinę sandariai uždėkite.

Ką daryti, jei pirštinės nėra pripūstos 4 dienas? Patikrinkite, ar įvykdytos reikalingos sąlygos: temperatūra kambaryje, kurioje geriamasis brandina, griežtai uždarykite varnelę. Galbūt bus patikimesnis sandarinti gumos ir stiklo jungtis.

 2 žingsnis

misos fermentacijaMes pasiliekame banką vien ilgą laiką: nuo 30 iki 60 dienų vėl šiluma ir tamsa, stebėti gumines pirštines būklę. Kai ji pagaliau poniknet (arba, atitinkamai, hidraulinis užraktas “nuraminti”), fermentacija baigėsi. Gėrimas осветлен, nuosėdos nukrito iki apačios.

fermentacija baigėsiAtsargiai sujunkite gautą vyną, nedarant įtakos nuosėdoms, nes geriau naudoti lankstomą vamzdelį nuo komplekto iki medicininio lašintuvo. Jei jis skonis sūrus, pridėkite šiek tiek cukraus. Dabar galite išpilti skystį į švarius butelius, sandariai kamštienos ir švarioje šaldytuve. Dėl to gėrimo stiprumas pasiekiamas nuo 10 iki 13 laipsnių.

Jūs galite išpilti akinius per 2 – 3 mėnesius. Jei nokinimo metu pasirodys nuosėdos, vynas turi būti išpiltas į naują talpyklą. Nuosėdos gali sukelti kartaus skonio. Šio vyno kokybė paliekama šaltai 2-3 metus.

pumpuojant gatavą vyną iš džemoAukščiau aprašytas metodas veiks taip pat, jei rūgštis yra fermentuota. Mes kartojame su rūgščiąja masine visas tas pačias operacijas, mes išlaikome tas pačias proporcijas, susijusias su virintu vandeniu ir razinomis. Vienintelis skirtumas yra tas, kad pridedama 1 stiklinė cukraus. Fermentacijos proceso pabaigoje gėrimui taip pat suteikiamas laikas brandinti į šaldytuvą. Tačiau praktika rodo, kad būtina išlaikyti ją vėsioje vietoje šiek tiek ilgiau, mažiausiai 3 mėnesius.

Related  Ar žinote, kaip skaniai pavalgyti raudoną žuvį namuose?

Kaip greitai pagaminti vyną iš uogiene namuose

greitas vyno gaminimas iš uogienėsDėl nekantriai mes pateiksime “paliatyvią” versiją apie vyną iš džemo. Už 1 litrą senojo produkto imamas 2 kartus daugiau vandens: 2 – 2, 3 l., Rušiukų sauja. Tačiau lemiamas yra 10 g sausų mielių.

Paruošimo technologija:

  1. Mes prijungiame vandenį su džemu ir verdame. Šis mišinys turėtų būti labai saldus.
  2. Atšaldytas skystis turi būti filtruojamas, filtruojamas per marlę, supilamas į didelį butelį.
  3. Mieles ištirpinkite nedideliu mišinio kiekiu ir 20 minučių laikykite šilumą. Tada įdėkite juos į pagrindinį tūrį, gerai sumaišykite. Butelį reikia užpildyti maždaug “pakabomis”, bet ne pagal virvelę.klajojo vynas iš uogienės
  4. Dabar jums reikia vandens tarpiklio su žarna, įdėti į butelį su vandeniu. Šis įtaisas dedamas ten, kur jis tamsus ir šiltas (ne mažiau kaip 25 laipsniai).

Po 2 – 3 dienų fermentacija tęsiasi, galite stebėti anglies dioksido burbuliukų judėjimą. Po savaitės vynas jau gali būti išbandytas, jis turėtų būti saldžiai rūgštus ir šiek tiek aeruojamas. Likutis atsikratyti nuosėdų – supilkite į švarius butelius, pridedant prie kiekvieno kelis razinas ir nusiųskite į šaldytuvą. Tik viena ar dvi dienos. Po kurio laiko jūs galite gydyti save. Minusas – tokiu būdu pagamintas vynas ilgai nepasileis.