žiariace kamene v dizajne krajinyNiektorí záhradníci považujú krajinný dizajn za plytvanie časom. Existuje však niekoľko úspešných spôsobov, ako vyzdobiť vaše stránky bez použitia služieb drahých špecialistov.

dekorácie záhradných chodníkovDobre upravený pohľad na “šesť hektárov” poskytne správne osvetlenie. Môžu to byť malé svietidlá umiestnené pozdĺž trate, ako aj LED girlandy, ktoré môžu zdobiť verandu, altánok alebo verandu.

Ďalšou možnosťou je vytvoriť kvetinovú záhradu. Marigolds, petúnie, narcisy, dúhovky a ďalšie sezónne rastliny určite poteší oko. Môžete bezpečne kombinovať šťavnaté letné odtiene, vytvárať záhony bizarného tvaru a zdobiť ich pomocou lesklých štrk.

luminiscenčné kamienkovéMedzi krajinnými dizajnérmi a milovníkov záhradkárňami sa luminiscenčné kamienky stali populárnymi pred niekoľkými rokmi. V ruských internetových obchodoch môžete ľahko kúpiť potrebné množstvo materiálu na ozdobenie kvetinovej záhrady alebo cesty vedúcej do domu. Kamene najviac pripomínajú prírodné riečnych kameňov, ale ich hmotnosť je niekoľkonásobne menšia.

žiariace kamene v online obchodeOblázky počas dňa akumulujú energiu slnečného žiarenia a začiatok temnoty začína blikať jasnými farbami. Trvanie žiarenia závisí priamo od množstva energie – po náročnom letnom dni budete môcť obdivovať svoj vlastný výtvor dostatočne dlho. Čas použiteľnosti kameňov nie je obmedzený, v kompozícii nie sú žiadne škodlivé látky. Náklady na jeden kilogram luminiscenčných kamienkov v ruských online obchodoch – od 900 rubľov a viac.

žiarivé kamene na AlyexpressNa webovej stránke AliExpress sa žiariace kamene pre záhradu predávajú v množstve 100 kusov v každej (celková hmotnosť asi 300 gramov). Niektorí kupujúci nie sú leniví, aby zistili presné číslo, a ukázalo sa, že dokonca aj 5-10 kameňov môže byť investovaných do balíka. Každá kamienková má veľkosť približne 2 až 3 centimetre.

Vo všeobecnosti recenzia označujú vysokú kvalitu luminiscenčných kamienkov. Na predaj sú až štyri farby, ale najbežnejšie sú modré a zelené. Pokiaľ ide o rozdiel v domácich internetových obchodoch a na AliExpress, medzi kupujúcimi neexistuje jednostranné stanovisko. Balenie (100 kusov) váži asi 300 gramov a stojí 400 rubľov – ukazuje sa, že je výhodnejšie kúpiť si kilogram žiarivých riečnych kameňov v Rusku.

Related  Zdobte svoju záhradu neobvyklým stoličkám – svetelná kocka s Aliexpressom