laserové diaľkomeryVýstavba nového domu mimo mesta, kozmetické opravy alebo jednoduché prestavenie nábytku – mnohí obyvatelia v letnom období radšej to robia samostatne. Z tohto dôvodu má takmer každý majiteľ šesťsto štvorcových metrov vždy pevnú sadu nástrojov a dokonca aj malú dielňu.

Napríklad plánovanie niekoľkých radov postele alebo inštalácia nového horúceho kúpeľa bude vyžadovať, aby ste vykonali základné merania. Šetrite čas a úsilie pomôže vyhľadávač laserového rozsahu, dávno nahradil bežnú ruletu.

Reflektor a radiátor zohrávajú hlavnú úlohu v konštrukcii vyhľadávača rozsahu. Pomocou funkčných klávesov môže používateľ nastaviť referenčné body a tiež v závislosti od možností zariadenia poznať teplotu, vybrať merací systém, sledovať nabíjanie batérie a dokonca vykonávať výpočty pomocou vzorcov. Čím viac má laserová ruleta, tým vyššia je jej cena.

rozsah vyhľadávača condtrolVyhľadávače vzdialenosti sú široko používané pre domáce použitie, takže nájdenie takéhoto zariadenia v domácich internetových obchodoch nebude ťažké. Najlacnejší je cena laserových rulek pre meranie vzdialenosti 15-20 metrov – asi 2000 rubľov. Zariadenie je vybavené podsvieteným LCD displejom, má ochranu proti prachu a vlhkosti.

laserový diaľkomer s laserovým ovládačomAk chcete ušetriť energiu batérie v nečinnosti, zariadenie sa vypne po dvoch minútach. Ovládanie rulety sa vykonáva pomocou troch tlačidiel. Okrem diaľkového ovládača obsahuje sada popruh, návod a batérie.

Spravidla existuje len jedna čiarka na obrazovke rozpočtových laserových rulek, čo spôsobuje určité nepríjemnosti. Z tohto dôvodu zákazníci stále viac objednávajú diaľkové vzdialenosti na webových stránkach AliExpress, ktoré majú atraktívne ceny a rozšírené funkcie.

laserový diaľkomerZákazníci poznamenávajú, že laserová ruleta, kúpená na AliExpress, nie je v kvalite alebo presnosti nižšia ako zariadenia známych značiek Bosch a Leica. Spolu s diaľkovým ovládačom dostanete inštrukcie v angličtine, popruh a štýlový obal.

balík s AliexpressomJe takmer nemožné nájsť negatívnu spätnú väzbu na laserovú ruletu. Voľby, pokročilá sada funkcií a cena 1500 rubľov (rozsah merania až do 40 metrov) – nie je divu, že kupujúci radšej počkať na pozemku v lehote dvoch mesiacov od podobného modelu v tuzemských internetových obchodoch bude stáť najmenej dvakrát tak drahé.

Related  Žiarivé kamene pre záhradnú výzdobu vyrobené v Číne