univerzálny pohár na sitoMúka je najdôležitejšou zložkou takmer všetkých pokrmov. Musí to však byť preosiate pred pridaním do misky. V opačnom prípade pečenia otočiť menej našuchorený, rôzne nečistoty (napríklad škrob) a zostať v múke, a dokonca nemôže všimnúť malé hmyzu, ktorá je rovnako ako skončí v múke. Avšak, nie vždy dostatok času na triedenie múky, a musíte pridať nie preosiate múky.

Preto sa na trhu objavil špeciálny hrnček, ktorý môže rýchlo pretrieť múku. Stačí stačiť niekoľko pohybov, aby sa múka zbavila rôznych nečistôt a nasýtila sa kyslíkom.

Sievingový pohárPoužite hrnček, aby ste ľahko pretáčali múku. Najprv musíte naplniť pohár správnym množstvom múky. A potom stačí stlačiť rukoväť, aby sa múka preosiala. To je vlastne všetko. Teraz môže byť múka použitá na varenie všetkých jedál.

Výhody hrnčeka na triedenie múky:

  1. Jednoduchosť. Niekoľko rýchlych pohybov – a múka je preosievaná.
  2. Rýchlosť. Po pár minútach môžete zotrieť potrebné množstvo múky.
  3. Univerzálnosť. V tomto džbáni si môžete prelievať nielen múku, ale aj kakao, cukor a tak ďalej.
  4. Žiadne trasenie. Teraz, aby ste prebrali múku, nemusíte otriasať sitom všetkou silou. Stačí len stlačiť rukoväť hrnčeka.
  5. Malá veľkosť. Priemer hrnca nie je taký veľký, takže múka sa neprebudí okolo misy na stole a podlahe.

hrnček na preosievanie múkyHrnček na preosievanie múky – to je užitočné zariadenie, ktoré by malo byť v arzenáli každého kuchára. Ale koľko to stojí? V ukrajinskom a ruskom online obchode preosieva hrnček 556 rubľov. Vhodná cena za tento produkt.hrnček-sit v online obchode

Na Alyekspress však rovnaký hrnček stojí iba 196 rubľov. Za túto cenu je skutočne potrebné zakúpiť toto zariadenie. Koniec koncov, to je naozaj užitočné v kuchyni.hrnček na Aliexpress

Špecifikácia hrnčeka na triedenie múky:

  • materiál – nehrdzavejúca oceľ;
  • priemer – 10 cm;
  • výška – 9 cm.

Related  Záhradné girlandy vyrobené v Číne

sitom z nehrdzavejúcej oceleAko môžete vidieť, hrnček na preosievanie múky je potrebný pre každú milenku. Ale kúpiť toto zariadenie by malo byť len priamo od čínskeho výrobcu. Napokon domáci výrobca označuje pomerne vysokú cenu, ale vlastnosti tovaru sa nelíšia.