Svietidlá z Číny sa skladajú z 126 diódNa pestovanie kvitnúcich rastlín je potrebné zvážiť nasledujúce faktory:

  • vodné roztoky na výživu pôdy;
  • zem;
  • vysoko kvalitné osvetlenie.

Svietidlá na osvetlenie zariadeníLED osvetlenie pre kvetinové rastliny je jedným z najdôležitejších tovarov pre milovníkov záhrady. Svietidlo sa môže inštalovať na záhrade v krajine, v skleníku alebo dokonca aj na balkóne vo vašom byte.

Phyto žiarovky umožňujú rastline dodávať všetky potrebné mikroelementy, takže ich rast sa urýchli.

V domácich predajniach vám takéto osvetlenie pre rast rastlín stojí 500-3000 rubľov (v závislosti od výrobcu, kvality výrobku a typu osvetlenia).

Náklady na tovar na AliexpressZa lacnejšiu cenu je možné tieto lampy zakúpiť na Aliexpress. Cena tovaru na čínskom mieste je 103 rubľov za kus. Každé svietidlo je balené v samostatnej kartónovej krabici av plastovej fólii, aby sa zabránilo poškodeniu počas dodávky.

Podľa spätnej väzby kupujúcich sú žiarivky dobrej kvality, žiarivo žiarivé, dobre balené a kompaktné. Medzi nedostatky výrobku je možné identifikovať nie najtrvanlivejšie plasty.

Deklarované vlastnosti tovaru: výkon 15 wattov, jedno svietidlo pozostáva zo 126 LED diód.

Svietidlá z Číny s výkonom 15 wattovLampa môže voľne pracovať niekoľko rokov bez dodatočnej opravy alebo výmeny dielov. Hlavnou výhodou tohto osvetlenia je jeho všestrannosť, pretože svetlo môže byť použité absolútne pre akýkoľvek druh závodu.

Lampa s dobrou kvalitouPo zakúpení takéhoto tovaru na Alyexpress ušetríte nielen cenu za svietidlá, ale dostanete aj možnosť vydávať bezplatnú dopravu kdekoľvek na svete. Aj na mieste môžete nainštalovať ďalšie LED a lišty pre inštaláciu svietidiel.

Ak chcete zistiť viac o výhodách a nedostatkoch takéhoto pokrytia a lampy z Číny, prečítajte si recenzie videohovorov na stránkach YouTube:

Related  Záhradné kolíky z Číny