Trys banginiai, kuriais grindžiamas teisingas aplinkos sodo darbų atlikimas, yra trys “ne”. Jie taip pat vadinami slaptais sunkvežimių ūkininkais, nes jie skamba taip: “Neišskirkite, nevartokite, ne piktžolių”.

Bulvių pasodinimas ant žolės

Kodėl geriau nuleisti žemę, kai nusileidžiate?

Dirvožemyje yra daugybė mikroorganizmų, vabzdžių, kurie tręšia jį, tampa dar derlingesni. Jei per pjūvį padaugėsite per sezoną, tada visi gyvi daiktai praranda įprastą buveinę, dėl ko jie miršta. Dirvožemio dirvožemis tampa nevaisingas.

Užšaldytas dirvožemis

Kuo kenksmingiau vanduo žemei yra cheminių medžiagų tirpalų. Ne tik tai, kad jame žuvo visa gyvybė, augalai, kuriuos sodininkai bando auginti, dažnai duoda silpnus ūglius.

Ir čia juos apiplėšė dar vienas išpuolis – kenkėjai, kurie dabar gali nekliudomai sodinti sodo kultūras.

Kenkėjai sunaikina bulves

Lengviausias būdas pradėti aplinkai nekenksmingą eksperimentą – auginti pasėlius be kasyklų su bulvėmis. Tai bus šio vadovo istorija.

Ekologinis bulvių sodinimas

Bulvių sėklų paruošimas daigumui

Šis sodininkui skirtas darbas yra beveik svarbiausias. Bulvių stiebagumbius galima pasodinti ne iškasti žemę tik 3-4 cm kopūstais.

Sodinimo bulvių paruošimas

Jei kitaip ir naudojami sėjos sėklas su trupučiu išperėti akis ar net be daigai, bulvių, kad tiesiog puvinio. Gumbuose augimo programa jau apima augimo programą.

Bulvių gumbų daigai

Pažadinti sėklinių bulvių, turėtų plauti juos pirmą kartą, nepažeidžiant skyles, jei tokių yra, jau atsirado. Tada mazgai dedami pakankamai karštu vandeniu, maždaug 45 laipsnių kampu, ir paliekami iki tol, kol pastarasis atvės.

Prieš daigumą bulvės išplaunamos

Kietame vandenyje įpilkite mangano taip, kad skystis taps rožinis, ir palikite bulves dar 10-15 minučių. Tai daroma siekiant kovoti su mikrobais, kurie galėjo atsigauti gumbuose saugojimo metu.

Išvaizda mažų kopūstų stiebagumbių

Tada gumbavaisiai paimami, nuplaunami, sumaišomi audiniu ir dedami ant žalumos vėsioje, gerai apšviestoje vietoje. Kai ant sėklų medžiagos “akys” proklyutsya, turėtumėte pereiti į kitą etapą – dygsta daigai.

Related  Tai sėkmė – baltieji grybai šalyje!

Bulvių paruošimas daigumui

Svarbu prisiminti: žaliosios bulvės nėra paliestos vabzdžių ar netgi lokio.

Gumbelių daigumas prieš sodinimą

Ši darbo su bulvių sėklų etapas turėtų būti padaryta laiku, kad pati atlikti nusileidimą tiesiog su atėjimu “Cheremuhovo šalto burtai”.

Žydi vyšnių žiedai

Galite auginti gumbus keliais būdais.

«Dėžutė»

Žaliosios bulvės yra išdėstytos dviem ar trimis sluoksniais, perkeliant į juodą ir baltą laikraščius. Geriausia naudoti taros dėžutes. Išaugęs sėklų medžiaga pašalinama šiltoje vietoje. Pageidautina, kad šviesa nepatektų į dėžes.

Kartais vietoje kartono naudojamos plastikinės dėžės.

Gumbelių dygimas į plastikines dėžes

“Mack-batch”

Bulvių 8-12 vienetų išdėstyti ant plastikinių maišelių. Labiausiai patogūs šiam tikslui yra pripažintos “marškinėliai” su rankenomis. Jame yra apie dešimt skylių, užtikrinančių šviežio oro srautą į sėklą. Pakelkite paketus šiltoje vietoje. Šiltnamio efektas leidžia pasiekti stiprią ir greitą gumbų daigumą.

Gumbelių auginimas plastikiniuose maišuose

Jei pakabinsite “marškinėlių” šviesoje, turėtumėte pasirūpinti, kad saulės spinduliai nepatektų tiesiai į stiebagumbius. Taip pat svarbu juos reguliariai pasukti, kad apšvietimas būtų vienodas.

Moliūgai bulvėse

Labai patogu vežti sėklų medžiagą į tokius paketus nukreipimo aikštelėje. Bet tu turi būti kuo atsargiau, kad nebūtų pakenkta jauniems ir trapiems daigams.

Sodinti bulves “ant žolės”

Taigi, daržovių ūkininkas nusprendė nekasti dirvožemio prieš sėjant sėklą. Todėl stiebagumbiai su daigais dedami tiesiai ant velėnos. Jei pageidaujate, galite švelniai supjaustyti ploną viršutinį sluoksnį sėklinės medžiagos vietoje. Kai kurie bulvių veisėjai netgi specialiai traukia piktžoles ir sutvarko juos su “čiužiniais”, kad augtų jų augalai.

Bulvių sodinimas"матрас" из сорняков

Bulvės yra pasiskirsčiusios, tarp gumbų yra 25 cm. Tarp eilučių labiausiai optimalus atstumas yra apie pusę metro.

Dabar reikia padengti sėklą. Tam naudojamas šienas, suplyšę laikraščiai, sausieji lapai ir uodegos, šiaudai. Galite juos padengti lutrasilom.

Derliaus nuėmimo bulvės su supjaustyta žoline

Bulvys pradės dygti per užpildą. Jei iki to laiko salos nebus baigtos, dar kartą pabarstykite šiaudus.

Related  Namų kalėdiniai žaislai iš karoliukų

Pirmieji bulvių ūgliai

Visą vasarą rekomenduojama, kad piktžolės, surinktos kitose keterose, būtų vežamos į bulvines vietas. Paleidime reikia išpilti iš stalo nuleidus plyteles (ne po plovimo!). Bet jums nereikia vandens daigų. Tiesą sakant, dar trąšose.

Bulvės auga po šia

Faktas yra tai, kad augalinės liekanos, kai jos yra užkasamos, išskiria drėgmę, kuri yra pakankama bulvių augimui. Iš jų pagamintas kompostas, kuris naudojamas kaip trąša. Tačiau šio proceso metu jo apimtis mažėja. Todėl reguliariai Be šieno, žolės, šiaudų lovos, į bulvių gumbuose buvo nuolat taikoma.

Bulvės su šia šalimi surinktos be nuostolių

Derliaus nuėmimas

Per žydėjimo turėtų pasiimti gėles ant augalų, į “uogų” formavimo nesusilpnina krūmas.

Bulvių sėklų uogos krūmynuose

Palikite geles tik viename iš jų. Tai bus kontrolinis krūmas, kuris lengvai nustatys, kad žydėjimo procesas baigėsi, ir atėjo laikas pradėti šaknų derlių.

Žydintis bulvių krūmas

Norėdami tai padaryti, sodininkas tiesiog turi pakelti dangtelio sluoksnį su žvyru.

Bulvių surinkimas ant žolės

Po to, Naujos bulvės visi būtų viršuje, švarus, lygus ir visiškai lossless, kurios dažnai atsitinka, kai šaknys turite kasti iš žemės.

Bulvių kolekcija be kasimo

Taip pat svarbus dar vienas svarbus bulvių auginimo aspektas: derlius gali būti renkamas jau rugpjūčio pradžioje!

Vaizdo įrašas apie bulvių auginimą žolėje