Redwood medisŠiuolaikinio augalinio pasaulio reiškinys yra sekvijų medis. Tai yra ne tik bendrų matmenų, bet ir visų pageidaujamo ilgaamžiškumo pavyzdys. Seniausias šios rūšies atstovas Kalifornijos Rurvudo rezervato teritorijoje. Nors tai yra daugiau nei 4 tūkstantmečiai, ji vis dar intensyviai auga. Šio didingojo giganto magistralinis tūris yra 1,5 m³, o aukštis – 115,5 m.sektono aukštis

Istorinė santrauka

miško sekvencijaMedžių vardas nebuvo susijęs su išorinėmis savybėmis ir kietu amžiumi. Vienu metu šie regionai buvo Indijos šerokiečių genties gimtoji vieta. Žavėję medžio sektono aukščio, taip pat puikių talentų ir lyderio savybių, jie nusprendė pavadinti jį savo vadovo garbei. Kadangi jis tikrai daug nuveikė dėl savo žmonių kultūros ir švietimo, visuomenė su malonumu priėmė šį vardą. Indijos genties viršininkas

Ištyrus šį “harmoningą grožį” 1859 m., Vienas nerdas nusprendė jį pavadinti garbingu nacionaliniu Amerikos herojau. Garsus vardas Velingtonas – anglų vadas, kuris nugalėjo Napoleono armiją – nepatinka vietos gyventojai. Todėl jie pasirinko kitą figūrą ir žmonių mėgstamą indėnų.botanikas Velingtonas

“Sequoia” savybės

Sektoja miško savybėŠių spygliuočių klasės atstovų charakteristika yra jų liemens struktūra ir reprodukcijos metodas. Kai medis vis dar jaunas, jis yra visiškai padengtas tankiais šakais. Dėl pernelyg spartaus augimo šie procesai neturi laiko atsikratyti, todėl jie greitai išnyksta. Dėl to neįprastai stora, bet tuo pačiu metu nuogi bagažinė pasirodo prieš įdomų stebėtoją. bjaurusis šaknysŽvelgdamas į dangų, žmogus gali apmąstyti tankų kūgio formos karūną, kurį sudaro amžinai žalios šakos.

Pažymėtina, kad tokio augalų pasaulio fenomeno šaknis nėra sodinama labai giliai. Tačiau ji užima didelę sritį, kuri leidžia veislei atlaikyti stiprius vėjas ir uraganus.

Tai apgailėtina, tačiau dėl savo šaknų procesų jis nuslepia kaimyninių gyventojų gyvenimo veiklą. Tačiau “kaimynystės” palaikymas gali:

 • tsgu;
 • kiparisas;
 • duglas (pušies šeima);
 • eglė;
 • eglė

Related  Tai sėkmė – baltieji grybai šalyje!

kiparisas ir eglėTai puikiai tinka vietos puokščių gurmanų skoniui. Jaunų gyvūnų plokščių, pailgų lapų ilgis yra nuo 15 iki 25 mm. Laikui bėgant, adatos keičia savo formą. Tamsiose karūnos dalyse jie yra rodyklių formos, o viršutinėse zonose lapai turi žnytą struktūrą.jauni ir seni raudonmedžio lapai

Šis sequoia medžio aprašymas yra tinkamas papildyti ir nepamirštamas nuotraukas iš turistų. Jų drąsiausia sugebėjo užfiksuoti “neįperkamo” miglotojo tarpeklio gyventojai. Trys centimetrinės ovalios kapsulės turi iki 7 sėklų, kurios brandžios beveik 9 mėnesius.Sekvencijų spurgai Kai tik vaisius pradeda išdžiūti, atsidaro kūgis ir vėjas pučia sėklos. Tokie išsibarstę “rozetai” ilgą laiką dar puošia didingą karūną.

Mokslininkams sukrėtė unikalus mamuto medžio “genties tęsinys” (tai antrasis vardas, nes jo šakos panašios į šių gyvūnų lizdus). Žaliosios kiaulės palieka kiautą, kuris yra gana nenormalus klasių spygliuočių atstovams.

Gimtoji gimtinė

kumpasPagrindinė sritis, kurioje auga seklija, yra Šiaurės Amerikos Ramiojo vandenyno pakrantė. Savo vietinių teritorijų teritorija išilgai 75 km į kontinento vidų tęsiasi beveik 800 km palei vandenyną. Palyginti nedaug ploto žemės pakyla virš jūros lygio 700-1000 m. Nors šie spygliuočiai puikiai egzistuoja ir yra didesni nei 2 km aukštyje. Kuo drėgniau klimatas, tuo didesnis ir žalias bus šių gigantų karūna.

Kalifornija ir OregonasKalifornijos ir Oregono valstijos kasmet sveikina tūkstančiai turistų, kurie nori grožėtis šiais grožybėmis. Be natūralių buveinių taip pat galima rasti tokius “ilgojo kepenų” rezervus:

 • Pietų Afrika;
 • Kanada;
 • Italija;
 • Havajų salos;
 • Anglija;
 • Naujoji Zelandija.

Pagrindinis visų šių šalių bruožas yra galimybė naudotis drėgnu jūros klimatu. Tačiau tokie milžiniški eksponatai puikiai toleruojami dėl aštrių temperatūros pokyčių. Buvo užfiksuota, kad kalnų šlaituose, kur jų dažnai galima rasti, jis gali būti iki -25 ° C. Todėl mamuto medis gali būti sėkmingai auginamas kituose žemynuose. Vienintelis dalykas yra tai, kad ten jie auga kelis kartus lėčiau. Ir tik pusę šimtmečio galėsite pamatyti savo kruopštaus darbo rezultatą.sektija žiemą

Related  Originalus svetainės kraštovaizdžio dizainas, naudojant verkimo medžius

Rusijoje raudonmedžio medis auga Krasnodaro teritorijos pakrantės regionuose. Sočis arboretum turi nedidelę “jaunų sodinukų” “kolekciją”. Ši svetainė, žinoma, nėra labai didelė. Galbūt praeis kelios šimtmečiai, ir jau naujos kartos turistai žavisi šiais prabangiais Ramiojo vandenyno “titanais”. Sočis arboretumĮ tokių gigantų pėdą galite pajusti visą savo nereikšmingumą. Ypač stovėdamas tarp 90 metrų gigantų giraitės (tai beveik 35 dangoraižio aukštai). Remiantis vienu tyrimu, 1900-ųjų pradžioje buvo nupjauta sekvencija, kurios aukštis viršijo 116 metrų. Galima įsivaizduoti tik tai, kiek reikia šių darbuotojų pastangų ir pastangų.

Didžiausias pasaulyje medžio žievės storis gali būti apie 30 cm.

Medienos vertė

RedwoodasJungtinėse Amerikos Valstijose, seklių veisimas yra griežtai baudžiamas pagal įstatymus, nes šiam medžiui gresia išnykimas. Dėl šiek tiek rausvos medžio atspalvio jis naudojamas kaip dekoravimo interjero elementai. Kadangi šios spygliuočių medžio pluoštai yra pakankamai tankūs, taip pat atsparūs puvimo procesui, jie yra nuostabi baldų gamybos medžiaga. Taip pat iš to:

 • popierius;
 • geležinkelio vagonai ir pabėgiai;
 • stogų elementai;
 • povandeninių konstrukcijų struktūros.

Ši žaliava skiriasi nuo visų kitų, nes nėra turtingo spygliuočių kvapo. Todėl daugelis tabako kompanijų naudoja sektoijas, kad gamintų dėžes, kuriose saugomi cigarai ir kiti šios pramonės produktai. Be to, bitininkai taip pat nustatė, kad naudojamos brangios medienos statinės. Jie puikiai laikomi medumi, perga, taip pat vašku.

miškasRemiantis perdirbimo įmonės skaičiavimais, iš vieno mamuto medžio galima gauti daugiau kaip tūkstantį tonų medienos žaliavos. Norint perkelti visą turtą, klientui reikės daugiau nei penkiasdešimt automobilių, tai yra beveik visas krovininis traukinys.

Iš prabangaus milžino bagažo, retai atsiranda įvairūs kenkėjai / parazitai. Taip yra dėl greito augalo augimo. Be to, mamuto medžio medienoje yra daug fitono rūgščių. Šios biologiškai aktyvios medžiagos gali ne tik “išsigąsti” didžiulius kenksmingų vabzdžių “hordes”, bet ir išlaikyti juos tinkamu atstumu.

didžiausia sekvejaPažymėtina, kad kiekvieno nukritusio sekvencinio medžio rezervuose yra garbės vieta. Iš jo magistralės sukurkite nuostabius eksponatus, įspūdingus turistus. Taigi vienas verslus amerikietis padarė automobiliu automobilių stovėjimo aikštelę, o kitu atveju jis pastatė jaukią 50 žmonių restoraną. Kūrybinės idėjos pasiskolino nacionalinį parką “Sequoia”. Būtent čia turistai gali važiuoti neįprastais kritusio medžio tuneliu. Taip, gamta įspūdinga dėl savo įvairovės ir puikus grožio.tunelis raudonmedyje

Related  Įdomios idėjos sukurti šiuolaikišką ir praktišką barbekiu