originalus namų apylinkės apdailaJei esate skeptiškai į visas naujoves sodininkystės srityje rūšių ir nori kasti lovos sodinti didelius plotus bulvių ir valandų ravėjimas piktžoles senaip, tuomet šis straipsnis yra skirtas Jums. Mes jums pasakys apie naujas tendencijas, iškilusias sodininkystės, kad gali labai supaprastinti savo gyvenimą ir pagerinti šalies sodas.

Vertikalus kraštovaizdis

braškės vertikaliose lovosePagrindinis šio metodo uždavinys yra sutaupyti brangios erdvės mažose vietose. Dėl to, kad ne kiekvienas turi kelis šimtus kvadratinių metrų žemės, ši idėja gauna didžiulį populiarumą. daugiaaukštis gėlių sodasBottom line yra tai, kad lovos, gėlių lovos ir puodai yra suskirstyti į keletą pakopų pagal bokšto principą.

Pakeliamos lovos

daržovės ant didelių lovųŠiandien tokios lovos yra visur naudojamos. Be to, kad jų pagalba galite visiškai pakeisti teritorijos dizainą, jie padeda auginti bet kokius pasėlius esant blogam dirvožemiui. Visi jie auginami greičiau dėl geresnio dirvožemio drenažo, o šaltis nėra taip baisi. didelis šiltas lovosBe to, pakanka kasti juos du kartus per metus: pirmą kartą sodinant, antrą kartą derinant.

Valgomasis sodininkyste

pakabinama mini sodo gultaKai kalbama apie sodo dekoravimą, nedelsiant atsiranda gėlių lovos su kvapnomis gėlėmis. Dabar įsivaizduokite, kaip gražiai ji gali atrodyti su braškių vazonuose ar mažų braškių kabinti lovos pagal virtuvėje langą. Net pomidorai ir paprikos gali būti skirtingos konkurencinės gėlynai, jei jie įdėti dizaino sumetimais. Braškės konteineriuoseBe to, be vaizdo komponento, stalui visuomet bus šviežių uogų ir daržovių. Taigi, valgomieji sodo produktai leidžia jums nužudyti du paukščius vienu akmeniu: taupyti vietą ir auginti daržoves su uogomis.

Augantys sodai konteineriuose

augalų auginimas konteineriuoseJei auginate augalus konteineriuose, tuomet sukursi mobilųjį sodą iš kultūrų, kurios mėgsta šilumą, o žiemą – į patalpas. Be to, kaip ir padidėjusiose lovose, jie nepriklausys nuo dirvožemio kokybės. svetainės dizaino gėlių konteineriaiJei pageidaujate, konteinerius galima keisti ir perkelti, kaip reikalinga, sukuriant unikalų vaizdą priklausomai nuo jūsų nuotaikos.

Related  Kokias raudonmedžio rūšis galima rasti planetoje Žemėje

Balkonas-sodas

mini sodas ant balkonoJei nesate laimingas vasarnamio savininkas, bet jūs turite balkoną, galite paversti jį mini sodu. Iš balkono auginamų augalų sąrašas yra tikrai didžiulis. Galite auginti viską nuo paprastų daržovių, žolelių ir uogų, ir pasibaigus nykštukų apelsinams ir citrinoms. Jei jau seniai jaučiate norą kažką augti, bet to nepadarėte dėl vasarnamio trūkumo, tai jums tinka.

Mišrių kultūrų auginimas

daržovės ir gėlės vienoje lovojeAnksčiau kiekviena augalo rūšis remiasi savo atskira zona. Šiandien pažangūs sodininkai auga kartu. Pavyzdžiui, žirniai, apsodinti bulvėmis, padeda atsispirti Kolorado vabaliams. Serenčiai iš medetkų paprastai rekomenduojama sėti visą, jie padeda nuo nematodų, straubliukų, svogūnų skristi ir amarai. Sužinokite, kurios kultūros sujungia, tai labai padidins jūsų sodo produktyvumą.

Lašelinis drėkinimas

ekonomiškas lašinamas drėkinimasVandens taupymas yra svarbus klausimas, dėl kurio per mažai dėmesio skiriama. Pateikite vandens tiekimą kiekvienam augalui tiksliai tiek, kiek to reikia. Daugelyje šalių šie metodai buvo naudojami ilgą laiką. Mes rekomenduojame visiems sekti jų pavyzdžiu.

Gyvenimas sode

pritraukti drugelių prie sodoSodo drugelių, žuvies ir paukščių užpildymas yra madinga tendencija, kuri greitai populiarėja. Be standartinių daržovių ir vaisių, augalų tam tikros augalų rūšys, kurios jūsų svetainei pritrauks drugelius ir paukščius. Tai apima, pavyzdžiui, levandą, spiraeą ir valerijoną. Gražiai apstatytas nedidelis tvenkinys, kuriame gyvena žuvys, ir apskritai taps draugių ir kaimynų susižavėjimo objektu.

Sumažinkite žolių kiekį

gėlės vietoj žolėsProfesionalai siūlo mažinti vejos užimtas plotas ir auginti joms atsparias gesmes. Tai žymiai sumažina kirpimo žolių darbo sąnaudas. Be to, pati teritorija atrodys šviesesnė ir tvarkingesnė.

Veislių derinys

mažas tvenkinys svetainėjeBe to, kad sodas turėtų atrodyti gražiai, jis taip pat turėtų kvapas skanus ir melodingas. Kvepiančios gėlės, ryškios daržovės, įvairios gyvos būtybės ir nedidelis fontanas. Tai tik nedidelė galimybė, dėl kurios jūsų sodas pradės gyventi. Sodinimo daržovių, kvepiančių augalų ir kraštovaizdžio dizaino sprendimų derinys padaro jį unikalią.

Related  Originalus verslas – veisiantys fazanai

Mes pateikėme tik keletą pavyzdžių, kaip galite sukurti savo sodą. Be to, yra ir daug daugiau galimybių, nes pažanga neapsiriboja. Stenkitės ne galvoti apie savo sodą kaip kažką esminio ir nepakeičiamo. Išbandykite naujas idėjas, nebijodami eksperimentuoti, dalintis patirtimi su draugais, tada jūsų sodas visada bus gražus, o derlius bus turtingas.

Originalios sodo idėjos – video