gobelenas ant namo sienosDaugelis sodininkų susiduria su problema dėl to, kad jų svetainėje trūksta laisvos vietos. Pavyzdžiui, jūs tikrai norite turėti savo kriaušes ar obelis, ir tik 2 šiltnamiuose ir keliose lovose yra pakankamai. Puikus sprendimas šioje situacijoje bus vaismedžio auginimas medžio drožlių, pritvirtintų prie pjedestalo. Šį metodą pirmą kartą naudojo belgai ir prancūzai.

Kaip augti ant medžio medžio

vaismedis ant medžioAugdami medžius gobelenais, jie yra ant vieno plokštumos atramos. Pagrindiniai šio metodo privalumai:

  • didžiausias šviesos kiekis;
  • sumažėjusi ligos rizika dėl geros oro cirkuliacijos;
  • efektyvesnis laistymas, palyginti su įprastais vaismedžiais;
  • geras derlius;
  • tinka visoms medžių ir krūmų veislėms.

sodinukų formavimasStenkitės pasirinkti mažus medžius, kurie auga lėtai ir nepakilti per aukštą. Būtinai perskaitykite su pardavėju, kuris buvo naudojamas atsargas, jei nusipirksite sodinuką darželyje. Skiepijimas yra šaknų sistemos augimo reguliatorius, taip pat prisidedama prie pasėlių kiekio padidėjimo. Šaknis taip pat gali apriboti paties medžio aukštį. Pavyzdžiui, paimkite dvi tos pačios veislės obuolius. Vienas pasieks 9 metrus aukščio, o kitos augimas sustos 2 metrų. Tai yra akcijų įtaka.

Norėdami augti ant grotelių, naudokite augalus šakniastiebiuose, kurie apriboja medžio augimą dėl nykštukinio ar pusiau nykštukinio etapo. Suvestinis medis neturėtų viršyti 3,5 metro aukščio.

Mes formuojame karūną

medžio ant sienos formavimas

Horizontalus Kordonas

horizontalus kirstukasŠis metodas dažnai naudojamas kriaušėms, slyvoms ir obelams. Bagažinė turi būti viena. Tai bus stulpelio rūšis. Dvi pagrindinės šakos yra išaugintos šonuose ir pririšamos prie lygiagrečios žemės. Šoniniai procesai turėtų būti pakelti iki pusės metro ilgio, o paskui apkarpyti. Galite pasirinkti savo nuolydį, suteikiant pageidaujamą objektų ar figūrų formą. Beje, jei yra daugiau kamienų, tai vadinama “dvigubu kordonu”.

Ventiliatorius

ventiliatoriaus karūnaAugalo korpusas yra sutrumpintas iki pusės metro, o šoniniai šakos nukreipiamos spinduliais išilgai horizontalių ir įstrižainių linijų. Jie sudaro papildomų ūglių. Tai yra universalus būdas, kuris gali būti taikomas bet kokiam medžio tipui.medžių ruožas su ventiliatoriumi

Related  Aspeno medžio ypatumai ir vertė

Gobelenai ir palettai

trinties formavimasMedžio šakos nukrypsta lygiagrečiai žemei daugybėje pakopų, kurių atstumas turi būti apie 30 cm. Palmita skiriasi tuo, kad šakos skiriasi 45 ° kampu.Palmetto

Įrengimas ir nusileidimas

Dėl būsimos tvoros vietos pasirinkite vietą, kurią gerai apšviesti saulė. Statybos pagrindas bus stulpeliai, prie kurių pritvirtinti mediniai skydeliai arba viela. Augalo stiebas pritvirtintas prie poliaus. Tvirtinkite tiltus norimoje padėtyje ir užfiksuokite jas ant sąnarių.

gražus formavimas išilgai sienosReikalavimai sodinti sodinukams, duobių gyliui, dirvožemio sudėčiai ir drėkinimo grafikai yra tokie patys, kaip ir paprastų medžių atveju. Sodinimas gali būti arti vienas kito, priklausomai nuo rūsio skeleto.

Sutvarkykite medžių rūšis, kad būtų pasiektas geriausias kryžminis apdulkinimas.

Įdomus efektas yra pasiekiamas įtvirtinant medieną su tvirta siena, į kurią nendriniai medžiai yra pasodinti tokiais intervalais, kad suaugę jų šakos jungiasi ir sudaro vieną žalią tvorą. Tai atrodo labai graži, o augantys vaisiai suteikia šį pastatą dar didesnį žavesį.obuoliai ant drožlių

Formų ir kampų įvairovė, pagal kurią eina rėmų šakos, yra ribota tik jūsų vaizduotė.grotelės priemiesčio rajone

Apipjaustymas

skirtingos raištelių formosGenėjimo vaismedžiai yra svarbiausia viso proceso dalis. Būtina išlaikyti karūnos formą, užkirsti kelią ligoms ir išvengti pernelyg didelių ūglių įsiskverbimo. Ankstesnį pavasarį kartą per metus jauni medžiai turėtų būti nukirpti. Išimtis yra vyšninė ir slyva, kuri geriausiai iškirpti pavasario pabaigoje – vasaros pradžioje.

Kai prasideda vaisius, pradėkite vasarą genėjimo. Būtina užtikrinti, kad medis neišleistų išteklių aktyviai augantiems lapams, bet visiškai skiria juos vaisių gamybai. Pabandykite kiek galima trumpiau nuimti ūgliai ir visiškai pašalinkite susierzinę ir džiovintus šakas.griovio sodas po pavasario genėjimo

Be to, kad nuimkite šakos, taip pat turėtumėte ploni vaisiai. Taip, tai šiek tiek sumažins produkcijos išeigą, bet tai padės pagerinti likusių vaisių skonį.kriaušės ant drožliųvaismedžių obelis medžių

Related  Charming Kalėdų žaislai su savo rankomis iš sūdytos tešlos

Vaisių medžių auginimo būdas yra lengvai įgyvendinamas, taupoma erdvė ir sodas neapsimoka. Nustatykite veleną ant senojo svirno sienos ir auginkite vyšnia. Nepatogiška struktūra pavirs gražia daiktu. obelų garažo sienojeTas pats pasakytina ir apie namo arba garažo sieną, ar kiemelyje sukuria nedidelę žalių sienų labirintą, kurioje pavasarį augs gėlės, o jūsų vaikai galės žaisti nuo ryto iki vakaro.

Apželdinimo obelų sode – video