polikarbonato tvoraDėl tvorų statybos arsenalo kūrėjas yra daug patikimų ir patikrintų medžiagų daugelį metų: medžio, metalo, plytų, akių tinklai. Nepaisant to, šiuolaikiniai namų savininkai vis daugiau dėmesio skiria naujiems aptvarų tipams, tarp kurių polikarbonato tvora įsitikinusi, kad ji yra pirmaujanti.

polikarbonato tvoraPagal jo charakteristikų charakteristikas, polikarbonatas išlieka prieš medieną ir metalą, nes jis visiškai nesukelia neigiamos atmosferos įtakos. Polimeras yra nebrangus, lengvas, ilgaamžis, pakankamai skaidrus, nereikia apdailos. Tokios savybės yra idealus kandidatas statybos pramonėje. Šiame leidinyje bus pasakojama, kaip patys patys padaryti gražų ir ilgalaikį polikarbonato tvorą ir pateikti rekomendacijas dėl medžiagos pasirinkimo.

Pagrindinės savybės

polikarbonatasPolikarbonato – sintetinis polimeras medžiaga yra išleidžiamas į lakštus forma (plokštės) iš skirtingų ilgių nuo 3 iki 12 m plotis grupė priėmė standartų – 210 cm šiuolaikinės statybos yra naudojamas dviejų rūšių polikarbonato lapo ..:

 1. Mobilieji telefonai. Turi korinio struktūrą. Išorinės plokštės sujungiamos tiesiais ar X formos standiaisiais elementais. Lapo ilgis ir storis skiriasi priklausomai nuo medžiagos tipo (3-40 mm).korinis polikarbonatas
 2. Monolitinis. Tai skaidrus arba permatomas homogeniškas padidinto stiprumo medžiaga. Storis yra nuo 1 iki 12 mm.monolitinis polikarbonatas

Struktūrinis (korinis) lakšto polikarbonatas yra įvairių spalvų variantų, todėl lengva pasirinkti bet kokius dizaino sprendimus.

Sintetinio polimero privalumai ir trūkumai

polikarbonato lakštai tvoruiPagrindiniai medžiagos privalumai:

 • Maža masė, kuriai nereikia stipraus rėmo;
 • atsparumas korozijai ir išorinė atmosferos įtaka;
 • atsparumas mechaniniams poveikiams, medžiagos klampumas neleidžia polimerui nulaužti nuo smūgio, polikarbonatas yra 200 kartų stipresnis už stiklą;
 • geras šviesos pralaidumas, skaidrus plastikas leidžia iki 90% natūralios šviesos;
 • mažas šilumos laidumas;
 • cheminis atsparumas;
 • plius darbo temperatūros diapazonas, polimeras gali būti naudojamas nuo -50 iki + 120 ° C temperatūroje, neprarandant jo eksploatacinių charakteristikų;
 • Slaugos paprastumas, kuris sumažėja iki periodiško skalbimo su muiluotu vandeniu.

Related  Kumuliaciniai elektriniai vandens šildytuvai – tai ekonomiškumas ir komfortas

Visi šių savybių padaryti polikarbonato puiki medžiaga gaubtai, šiltnamiuose, prieglaudų, dėžutė struktūrų ir tt Tvoros, pagaminti iš polikarbonato ant metalinio profilio gana gerai atlieka savo pagrindinę funkciją -. Saugoti nuo nesankcionuoto įėjimo dalį. Dėl korinio struktūros, jie puikiai sugeria gatvės garsus, saugo šeimininkus nuo triukšmo.

Pagrindinis trūkumas yra polikarbonatas, kaip iš tikrųjų visi sintetiniai polimerai – sunaikinimas UV spinduliuotei.

Atsižvelgiant į tai, šiuolaikiniai gamintojai šią medžiagą padengia specialia apsaugine danga. Be to, sintetinis polimeras turi pakankamai aukštą terminio plėtimosi koeficientą. Štai kodėl tvoros iš polikarbonato gaminamos tik atskirų skyrių pavidalu. Kaip tokios tvoros konstrukciją naudokite metalinį suvirintą rėmą arba plyteles.

Technologija tvoros montavimui iš polikarbonato lapo

gražus tvoraLakštinio polimero tvorų montavimo procesas mažai skiriasi nuo profiliuoto lakšto tvorų montavimo technologijos ir atrodo taip:

 • perimetro žymėjimas;
 • tinkamo gylio ir skersmens skylių paruošimas;
 • paramos stulpelių montavimas;
 • pritvirtinimas prie skersinio atsilikimo atramų;
 • polikarbonato lakštų montavimas.

Siekiant sukurti išorines tvoras, geriau naudoti monolitinę lakštinę medžiagą, kuri turi stiprią lankstumą ir lankstymo galimybę, netrikdydama savybių. Jei norite sukurti gražų ir permatomą polikarbonato tvorą tarp kaimynų šalyje, galite pasirinkti savo biudžeto parinktį – struktūruotas plokštes.

Medžiagos paruošimas

tvoros polikarbonato grandinėReikams reikia metalinio profilio vamzdžio 60 x 60 mm ir sienelių storio 2 mm. Kolonų ilgis priklauso nuo numatomo tvoros aukščio, žymos gylio ir atramų tvirtinimo žemėje metodo.

Skersinių rąstų atveju būtina įsigyti profiliuoto metalinio vamzdžio, kurio skerspjūvis yra 40 x 40 mm arba 25 x 50 mm. Sienelės storis ne mažesnis kaip 1 mm.skeleto diagrama

Kai pasirenkant storį polimeras lakštinio tvoros dėmesys turėtų būti skiriamas nuo atstumo tarp briaunų. Optimalus variantas karkasas trys džemperiai su žingsnis: 600 – 1000 mm, kai 3 m tarp atramos ląstelių polikarbonata- mažiausias storis 8 mm atstumu ..

Related  Mes pasirinkome teisingą laido skerspjūvį pagal dabartinę ir galios reikšmę

Be to, bus reikalingi struktūrinių plokščių profiliai, kurių tipas turėtų būti pasirinktas priklausomai nuo medžiagos storio, polikarbonato tvoros struktūros ir tvirtinimo. Galimų veislių nuotraukos yra aiškiai parodytos žemiau.korinis polikarbonatas ir profiliai

Jei atraminiai stulpai bus betono, būtina atsargomis žvyro, cemento ir smėlio sukurti sprendimą. Nepamirškite apie įrankį: gręžimo; lygis, Plumb, ruletė, kastuvas gręžimo su grąžtai, Atsuktuvų antgaliai, kurių rinkinys, bulgarų suvirinimo aparatas ir tvirtinimo elementais.

Lakštinio polikarbonato tvoros įrengimo etapai

tvoros procesasParuošę medžiagą, galite tęsti tiesiai, kad pats sukurtų polikarbonato tvorą.

1 etapas – svetainės perimetro žymėjimas

svetainės žymėjimasNustatykite tvoros kampinius taškus ir vairuokite smaigalius, tarp kurių turėtumėte traukti laidą. Nustatykite laikančių kolonų tvirtinimo taškus. Rekomenduojamas laiptelis yra 3 m atstumu tarp ateities depresijų centrų.

2 žingsnis – stulpų įrengimas

polių įrengimasPlanuojamose vietose gręžti gręžinius. Vidutinis gylis neturėtų būti mažesnis nei 1/3 viso poliaus ilgio.

Nustatant griovių montavimo gylį, būtina atsižvelgti į konkretaus regiono dirvožemio užšalimo gylio indeksus. Dėl klodinių dirvožemių geriausias būdas tvirtinti atramas yra juostelės pamatas, visiškai sutvirtintas konstrukcija.

polių įrengimas ir rėmo surinkimasKiekvieno duobutės apačioje supilame smėlio sluoksnį ar išskridimą. Sluoksnio storis 10-15 cm. Kiekvieną rąstinį požeminę dalį apdorojame bitumu ar apvyniokite jį stogo danga, kad nebūtų metalo kontakto su drėgme. Mes įrengiame paruoštuose tvirtinimo stulpeliuose, lygiu lygiu ir grioveliu, nustatome plytų gabalus, betoną. Atsižvelgiant į oro sąlygas ir oro temperatūrą, betono betono sukietėjimo laikotarpis svyruoja nuo 23 iki 30 dienų.

3 etapas – mes sukursime apsaugos skeletą

skerdenos surinkimasPrie atraminių kolonų mes suviriname horizontalius tiltus (atsilikimus). Atstumas tarp pakilimų priklauso nuo polikarbonato tvoros aukščio. Jei apsauginio dangčio aukštis yra didesnis nei 1,5 m, rekomenduojama įrengti tris džemperius, kurių atstumas tarp jų yra nuo 60 iki 100 cm.

Jei negalite naudoti suvirintojas nustatyti tiltus, tai visai įmanoma prijungti juos prie smeigės su varžtais, metalas, diegiant vamzdį ant “lentynos” iš metalo kampu ir kruopščiai registruojami.

Po konstrukcijos pastatymo rėmas yra apdorojamas prieš rūdijimą, valomos ir spalvos.

Related  Neprivalomas privataus namo interjero požymis yra laiptai į antrą aukštą

4 žingsnis – polikarbonato plokščių tvirtinimas

tvirtinamas polikarbonatasPažymėkite ir supjaustykite medžiagą ant reikiamo dydžio skydo. Pjovimo metu galite naudoti pjovimo staklės su mažu dantu, su minimaliu skyrybų ar pjūklu (pjovimo ašmenų reguliavimas – nesikeičiant). Kiekvieno gauto ruošinio galuose uždėkite galinį profilį (UP). Gręžimo skylės tvirtinimo taškuose nurodo rėmą. Atstumas tarp skylių yra 300 mm.

Siekiant sumažinti įtrūkimo korozijos polikarbonato riziką, visi tvirtinimo taškai turėtų būti ne arčiau kaip 40 mm nuo medžiagos krašto.

Nepamirškite apie korinio polimero temperatūros išplėtimą, kuris gali siekti 10 mm oro kamerų kryptimi. Siekiant išvengti deformacijos apsauginio griovelio, tarp lakštų turi būti paliktas šiluminis tarpas (5 mm). Išsiplėtimo metu, tvirtinimo vietose gali būti formuojamos ir įtrūkimai. Būtent todėl rekomenduojama naudoti specialias termostatas. Montavimo struktūra parodyta paveikslėlyje žemiau.termoshow

Siekiant išlyginti galimą šiluminį išsiplėtimą, plokštės gali būti pritvirtintos sau naudojant jungiamąjį profilį.montavimas per jungiamąjį profilį

Atsižvelgiant į galimą deformacijos esant temperatūros turi įtakos medžiagos, specialistai rekomenduoja naudoti polikarbonato montavimui suvirintas rėmo kampe, kuriame medžiaga yra standžiai pritvirtinta tik centrinėje dalyje kiekviename skyriuje. Tokios konstrukcijos pavyzdys parodytas nuotraukoje.tvirtinamas polikarbonatas prie metalinio rėmo

Paskutinis polikarbonato tvoros savaiminio statymo etapas yra medžiagos iš transporto filmo išlaisvinimas, kurio metu visas procesas apsaugo plokštes nuo įbrėžimų ir drožlių. Dėl to tvoros sukūrimas gali būti laikomas užbaigtu. Svarbiausia yra laiku valyti nuo užteršimo ir reguliariai tikrinti visos struktūros vientisumą.