Saulės kolektoriai ant namo stogoKaip išmokti taupyti pinigus? Šis klausimas kelia susirūpinimą daugeliui žmonių. Kai kurie mano, kad taupymas pirko pigesnę įrangą, drabužius, batus, nebrangų automobilį, pastatė nedidelį namą iš tradicinių statybinių medžiagų. Mes patariame veikti šiek tiek kitaip. Geriau pirkti geros kokybės vieną kartą, nei kasmet keisti ar reguliariai jį taisyti.

Priimdami sprendimą dėl šildymo savo kaimo namuose ar duoti, turėtumėte atkreipti dėmesį į energiją taupančius šildytuvus jūsų namuose. Vieną kartą sumokėję, kiekvieną šildymo sezoną sutaupysite energijos išteklių sunaudojimui. Šildymo saugumą ir kokybę garantuoja gamintojai.

Turinys:

 1. Energijos taupymo technologijos namuose
 2. Energiją taupančių šildytuvų apžvalga
 3. Kaip pasirinkti geriausią energijos taupymo šildytuvą savo namuose?

Energijos taupymo technologijos namuose

Energijos taupymo namaiSiekiant ekonomiškai šildyti didelius namus ir mažus sodo namus, būtina naudoti šiuolaikines energijos taupymo technologijas namų ir šilumos ūkio prietaisams:

 1. Decentralizuotos vėdinimo sistemos, naudojant keraminio šilumokaitis pagaminti Vokietijoje, kad būtų galima įgyvendinti ryšio tašką ir laisvas nuo įrenginio intensyvaus ir sudėtingų kanalų vėdinimo sistemų. Tai kokybinis su gryname ore ir švaraus erdvę nuo užteršto oro srautą.
 2. Dujų generatoriai naudojami beveik visuose kambariuose.
 3. Energiją taupantys katilai naudojami kaip papildoma įranga namų šildymui.
 4. Saulės kolektoriai yra puikus būdas energijos nepriklausomybei nuo namų, karšto vandens ir šilumos tiekimo mažiausiai 15 metų.
 5. Šilumos siurbliai leidžia jums gauti šilumą iš žemės žarnų.
 6. Saulės jėgainės, sudarytos iš plonos plėvelės, yra aukštos kokybės ir patikimos. Gebės visiškai patenkinti namo poreikį elektros energija.
 7. Built-in oro jonizatoriai gaminami Vokietijoje ir naudojami gyvenamuosiuose pastatuose, taip pat viešbučių kompleksuose ir restoranuose.
 8. Šiuolaikinė izoliacija – putų stiklas naudojamas hidroizoliacijai nuo pagrindo iki namų stogo izoliacijos.

Energiją taupančių šildytuvų apžvalga

Norint palyginti šiuolaikinių namų šildymo prietaisų naudojimo efektyvumą, mes trumpai apžvelgsime energiją taupančius šildytuvus, veikiančius pagal skirtingus principus.

Infraraudonieji spinduliai

Lubų infraraudonųjų spindulių šildytuvasPagrindinis reikalavimas naudoti šildymo prietaisus yra maksimalus požiūris į natūralius šilumos šaltinius, efektyvumas, ekonomiškumas ir komfortas. Infraraudonieji šildytuvai yra pripažįstami kaip vienas iš geriausių dėl jų techninių savybių ir galimybės perduoti šilumą objektams.

Related  Gręžimo įrankių rūšys ir kovos metodai

Energiją taupantys infraraudonųjų spindulių šildytuvai “ekostar E800” lubų konstrukcija gali būti naudojama kaip pagrindinis ir vienintelis būdas šildyti vila ar namą. Ilgi infraraudonieji spinduliai skleisti daugiau kaip 6 m2 plotą. Jei kambaryje yra daugiau kaip 12 m2, įrenginiai atlieka papildomo šildymo funkciją. IR šildytuvų lubų modeliai leidžiami naudoti kambaryje, kurioje yra maži vaikai. Įrengdami termostatą, vidutinis energijos suvartojimas yra 300 vatų.

Kvarciniai ekonominiai šildytuvai

Energiją taupantys kvarciniai šildytuvaiPalaipsniui mūsų gyvenime yra šiuolaikiniai žmonėms nekenksmingų kvarcinių šildytuvų modeliai. Išvaizda energiją taupantys kvarciniai šildytuvai yra monolitinė plokštė, pagaminta iš specialaus tirpalo su kvarco smėliu. Prietaisas veikia iš elektros tinklo. Šilumos elementui gaminti naudojamas specialus chromo ir nikelio lydinys. Aplinkoje šildymo elementas nesiliečia su aukštos kokybės izoliacija.

Energiją taupantys šildytuvai kaimo namuose sveria tik 10 kg, o standartinis dydis 34 cm – 61 cm. Plytelių storis yra tik 2,5 cm. Įrenginio galia yra 0,5 kW. Vienas prietaisas yra pakankamas 8 m2 patalpų šildymui. Po to, kai šildytuvas įjungtas, tinklui reikia iki 20 minučių visiškai pašildyti.

Dideliems patalpoms reikalingas kelių monolitinių kvarco prietaisų (MKTEN) paralelinis prijungimas. Pagrindinių modulių sistemoje yra termoreguliatorius.

Taupymas yra susijęs su beveik 100% prietaiso naudojamos elektros energijos perskaičiavimu į šiluminę energiją.

Jei atvykstate į sodą tik savaitgaliais, kvarcinis šildytuvas padės išlaikyti namą iki 10 laipsnių temperatūros. Norėdami tai padaryti, prieš išeinant, turite nustatyti temperatūros reguliatorių ir palikti prietaisą dirbti, kuris yra visiškai saugus. Energiją taupantys namų šildytuvai niekada nešildo iki aukštesnės nei 95 laipsnių temperatūros.

Kvarciniai šildytuvai niekada neuždengia ugnies.

Keraminis elektrinis šildymo skydas

Energiją taupanti keraminė panelėJei jus domina namų šildytuvai, apsvarstykite energijos taupymo keramikos šildymo plokštes “Hibrid TM”, kaip alternatyvą, nepriklausomą namų ar vilnos šildymą. Skirtingai nuo infraraudonųjų spindulių šildytuvų, plokštės puikiai susidoroja su dideliu viso kambario sušilimo pasiekimu, o ne atskira zona. Prietaisai visiškai atitinka ekonominius, techninius, aplinkosaugos ir estetinius reikalavimus. Plokštės nesukuria spinduliuotės, elektromagnetinių laukų, todėl žmogus gali gauti geresnes sąlygas. Hibridinis veikimo principas leidžia jums šildyti kambarį per trumpą laiką.

Related  Kaip pasirinkti tinklelį statant tvorą šalyje

Plokštės puikiai atitinka šiluminį minkštą IR spindulių srautą ir puikią šilumos konvekciją. Mes dažnai klausinėjame: “Kiek elektros energijos sunaudoja tokio tipo šildytuvą?” Viena panelė turi tik 375 vatų galingumą. Įrengę jį po langeliu ar šalia durų, jūs nukirpote skverbimą į šalto oro srautą, taigi iki kambario šildymo suteikiama iki 54% energijos.

Kai įrengiamas namų elektros keraminių plokščių pašalina Šildymo sistemų montavimas, katilinių įranga poreikis. Prietaisai yra labai paprasta ir lengva naudoti, pasižymi aukšto lygio sprogimas, atsparumas drėgmei, atsparumas ugniai ir veikia automatiniu režimu, išlaikant komfortinę temperatūrą bet kuriame erdvės taške.

Kaip pasirinkti geriausią energijos taupymo šildytuvą savo namuose?

Mes pristatėme moderniausius ir geriausius energiją taupančius namų šildytuvus. Lieka jūsų pasirinkimas. Kiekvienas modelis turi privalumų ir trūkumų. Pagrindinis aukštos kokybės šiuolaikinių prietaisų trūkumas yra didelė kaina, tačiau jis labai atsipalaiduoja dėl šildytuvo ekonomiškos energijos sąnaudos. Į prietaisą investuotos lėšos sugrįš, o šildytuvas bus patikimai veikiamas dar daugelį metų, šildant namus.

Priimdami sprendimą, apsvarstykite veiksnius:

 • Funkcinis šildomo kambario tikslas.
 • Idealus kambario filmavimo ir skirtingų modelių šildytuvų energijos suvartojimas.
 • Lengva priežiūra ir montavimas.
 • Pagalbinis, pagrindinis arba alternatyvus šildymas.
 • Kambario įšilimo greitis ir galimybė nuolat palaikyti pageidaujamą temperatūrą.
 • Veiklos saugumas.

Nuspręsk sau, kokį energiją taupantį šildytuvą geriau nusipirkti namuose, mažame kaime, garaže, šiltnamyje. Atsižvelkite į visas rekomendacijas ir nebijokite įsigyti šiuolaikinių prietaisų, o ne senus ilgą laiką naudojamus šildytuvų modelius.

Energijos taupymo šildytuvo HeatPlit vaizdo įrašų apžvalga