Žiemą kaimo ir kaimo turizmo savininkai susiduria su sniego šalinimo problema. Norėdami palengvinti šią užduotį, jums reikia sniego valytuvo. Norint rasti tinkamą modelį, bus naudingos kai kurios rekomendacijos ir taisyklės, kaip parinkti sniego valymą.

sniego valytuvas

Kokią sniego valymo įrangą pasirinkti vasaros rezidencijai?

Sniegas yra neišvengiamas reiškinys žiemą. Ir jei nėra daug sniego, jūs galite pašalinti kiemą, takus ar būtinas platformas, naudodami krepšį. Tačiau, kai nuveda daug sniego, vien tik aštuonė nepadės. Būtina naudoti sniego valymo įrenginius vasaros rezidencijoms.

Moderni rinka siūlo daugybę sniego valytuvų modelių, tipų ir tipų. Iš esamos modelio linijos įvairovės turite pasirinkti geriausią variantą, kuris atitiktų visus norus ir užklausas.

Tiesą sakant, sniego valymo mašina kompaktiškas yra specialus mechanizmas, kuris susideda iš varžtą (besisukantis organas) sparnuotę (spiraliniai geležtėm), Galios agregatų (variklis) prie korpuso kėbulas (įrenginį, kuris atlieka sniego išstūmimo kryptį). Su rotoriumi sniego pakyla į įsiurbimo korpuso, ir tada virsta smulkiosios frakcijos nukrypsta per vertikalaus vamzdžio su apvaliu galu-gaubtų. Jis taip pat nukreipia sniego, kuris išsiskleidžia iš sniego šalinimo mechanizmo, kryptį. Atstumas iki kurio išmestas sniegas gali siekti penkis metrus.

Sniego valymo įrangos tipai:

  • Vienos pakopos mechanizmai skirti valyti nedidelius purus arba šlapius, nešaldytus sniego plotus. Dažniausiai tokios transporto priemonės yra be vairuotojo. Jie labiausiai tinka žmonėms, turintiems gerų fizinių gebėjimų, nes šią technologiją reikia stumti. Ypatingas vieno etapo mechanizmų privalumas yra didesnis manevringumas ir mažas svoris;
  • Produktyvesni dviejų etapų modeliai su galingais varikliais. Jie savo iniciatyva važiuojasi ant vikšrinės ar varomos ratų ir gali išvalyti didelius bet kokio sniego plotus, net ledus. Mechanizmų principas – sumušti kaušas. Tada, per sraigtą ir rotorių, sniegas išmestas su jėga. Sniego ištraukimo atstumas gali siekti iki 15 m.

Jei kotedžų teritorija yra nedidelė, vienos pakopinės sniego valymo mašinos vasarnamiuose yra gana tinka. Dviejų etapų sniego šalinimo technologija yra skirta didesniam ledinių sniego surinkimui dideliuose plotuose.

Sniego valymo įrangos tipai

Visa sniego valymo įranga yra padalinta į du tipus: elektrą ir kuro. Šis parametras leidžia būsimajam savininkui nustatyti norimą energijos vieneto modelį.

Related  Pasirinkite savo vandens filtro filtrą name

Elektrinis sraigtasparnis leidžia tyliai atlikti savo funkcijas be nereikalingo triukšmo. Tai yra reikšmingas pranašumas, nes tokią mašiną galima naudoti bet kuriuo paros metu, nepakenkiant kaimynams ir gyventojams. Jis yra lengvas, lengvai valdomas (tiesiog prijunkite laidą į lizdą ir paspauskite paleidimo mygtuką). Nepaisant to, manevringumas yra labai ribotas, nes standartinis kabelis yra pakankamas 50 m atstumu nuo maitinimo šaltinio. Veikia nuo 220V tinklo.

Sniego valymo mechanizmų modeliai yra labai populiarūs tarp sodininkų, nes jie yra ekologiški, pigesni, lengviau laikomi ir gabenami, jiems nereikia ypatingos priežiūros ir priežiūros. Sraigtiniai peiliai yra su guminėmis paminkštinėmis dangomis, kurios neleidžia apgadinti vietovių, takelių dangos. Vieninteliai netiesioginiai nepatogumai yra ryšys su energijos šaltiniu ir nesugebėjimas savarankiškai judėti.

Elektrinių snieglenčių naudojimas geriausiai tinka šviežiai nuleistam sniegui. Jei sniegas jau nusistovėjo, ant jo susidarė pluta, tada atsargiai ją nuimkite, pašalindami ją mažuose sluoksniuose.

Svarbus benzino sniego šalinimo technologijų privalumas yra variklio galia. Seriją snowthrower siūlo Cottagers dviejų taktų ir keturių taktų varikliai su 5,5 AG pajėgumą. Jie yra su metaliniu korpusu, ratinis arba vikšrinis diską, kastuvas sniego tvoros ir spiralės rotacinis mechanizmas, kuris leidžia jums mesti sniego per atstumą 8 m. Svoris visą corpus benzino snowplow yra 60 kg., Kuri leidžia nepriklausoma sniego pašalinimo. Operatorius nurodo tik kryptį.

Nepakankamas trūkumas yra dažnas kai kurių dalių (diržų, pavarų, variklio elementų, diskų) sutrikimas. Sniego valymas gali būti atliekamas bet kur atokiose vietovėse, nes jie nėra susieti su maitinimo šaltiniu. Dėl variklio galios, galima valyti net ledinį sniegą, kuris yra daugiau nei 2 savaites.

Sniego valymo įrangos apžvalga

Jei peržiūrėsite sniego valymo įrangą, tuomet turėtum sustabdyti populiariausios markės, gaminančios aukštos kokybės įrangą: “MTD”, “Partner”, “Husqvarna”. Galite pasirinkti ir įsigyti už geriausią kainą geriausius produktus, išbandytus skirtingomis sąlygomis.

Didžiųjų priemiesčių savininkai pasirenka universalią techniką mini traktorių ar variklinių blokų forma. Tai daugiafunkcinis metodas, naudojamas kaip sniego valymas žiemą ir kaip dirvožemio valymo priemonė vasarą (pvz., MTD LN 200 H, Husqvarna PF 21 AWD).

Kaip pasirinkti tinkamą sniego valymo įrangą vasaros rezidencijai:

  • mažas sniego valytuvasMažų terasų valymas. Jei vasarą žiemą nepakanka laiko, pakaks pirkti elektrinį sniego valytuvą AL-KO SnowLine 46 E. Tai praktiška ir patogi, lengvai valdoma, nereikia daug vietos;
  • Husqvarna ST sniego valytuvaiMažo ploto valymas. Valymas purus sniegas, kad neseniai sumažėjo, sniego įrankiai gali būti naudojami “Husqvarna ST 121 E, arba MTD serija M. Tai daugiau funkciniai modeliai, kurie gali būti valomas sniegas nuo ploto šalia namo. Juose yra dviejų ar keturių taktų varikliai;
  • Husqvarna ST 268EP
    Didelias sritis dideliais kiekiais nuvalykite. Šiuo tikslu geriausi yra tinkami modeliai, tokie kaip ME serija MT ir Husqvarna ST 268EP. Tai savaeigiai sniego valytuvai su benzininiais varikliais. Jie gali būti arba vikšriniai, arba ratukai, turi rankenų šildymo funkciją ir gali judėti atskirai. Variklis pradedamas naudoti starteriu. Variklio tipas – dviejų taktų (sraigtas + rotorius);
  • Husqvarna ST 268 EPTValymas didelių teritorijų su įvairių vietovių. Šiems uždaviniams reikia galingos technikos. Toks yra “Husqvarna ST 268 EPT” ir “MTD OPTIMA ME 66 T”. Jie turi vikšrinius. Mašinos svoris yra iki 200 kg. Variklio galia nuo 9 AG Jie dirba visomis sąlygomis ir lengvai susidoroja su dideliu sniegu ir ledais dideliuose plotuose.

Related  Kumuliaciniai elektriniai vandens šildytuvai – tai ekonomiškumas ir komfortas

Kiekvienas sniego valymo mašinos modelis turi savo ypatybes ir savybes. Atsižvelgiant į modelių asortimento įvairovę, jums reikia nusipirkti mechanizmą, kuris atitiktų visus būtinus reikalavimus ir geriausiai atitiktų užduotį.

Vaizdo peržiūra sniego valymo mašinos