Lengvas praktinis grandininis pjūklasKaip suprasti nepatyrintą kūrėją įvairiuose grandininių pjūklų modeliuose, iš kurių vienas jums reikia nusipirkti. Chainsaw Carver arba ramus jam yra tik pavadinimas. Peržiūrint priemones, mes atkreipiame dėmesį į pagrindines kiekvieno nagrinėjamo prekių ženklo vartotojų savybes, daugiausia dėmesio skiriant modelių naudojimui skirtingomis aplinkybėmis.

Pagrindiniai pjūklo pasirinkimo kriterijai

Renkantis grandininius pjūklus atsižvelgiama į darbo pobūdįPriklausomai nuo darbo pobūdžio, įrankis pasirenkamas pagal pajėgumus. Pjovių techniniai parametrai skiriasi:

 • profesionalus;
 • pusiau profesionalus;
 • mėgėjas.

Pasirinkite įrenginį, kurio reikia konkrečiam darbui. Svoris, įrankio matmenys priklauso nuo galios. Ir ne su ranka bus lygus gyvatvorių, pakelti iki 13 kg svorio monstras pečių lygiu.

Kiekvienas gamintojas sukuria saugos priemones, skirtas įrankiui valdyti. Tačiau ji negali numatyti visų atsitraukimo atvejų ir pjaustymo atliekų. Pjaustytuvo pareiga suteikti sau apsaugos priemones. Taškai, batai, pirštinės ir uždari drabužiai turėtų būti tolerancijos pagrindu naudojant padidinto pavojaus įrankį.

Ekonominio naudojimo optimaliai mažos galios įrankis pasirinkti padangų dydis iki 40 cm. Profesionalams pjovimo ašmenų ilgis gali siekti 70 cm. Grandininiai kaina priklauso ne tik prekės, bet ir tikslą. Norėdami dirbti dachoje, pasirinkite lengvus ir nebrangius produktus. Apžvalga apima Rusijos prekių ženklus, įskaitant Pietų Korėjos ir Amerikos pavyzdžius, įskaitant Kiniją.

 Carver grandininių pjūklų charakteristikos

Grandininis pjūklas CarverRusijos prekinis ženklas buvo sukurtas UAB “Uraloptinstrument”, produkcija buvo perkelta į Kiniją. Įrankyje naudojamos parinktys:

 • patobulinta pjūklo rankena;
 • siurblys ant degalų tiekimo sistemos;
 • antivibracinės sistemos, naudojant daugiafunkcinį profilį;
 • geras startas ne minuso temperatūroje;
 • degalų taupymas ir padidinta galia po “Charge”, Cleane 2;
 • lengva paleisti greitą pradžią;
 • Balionas pagamintas naudojant poringą chromo dengimą;
 • oro aušinimo sistema.

Gamintojo modeliuose yra modeliai nuo 2500 iki 10000 rublių priklausomai nuo “Carver” grandininių pjūklų klasės. Lengvieji mėgėjų modeliai yra RSG-25-12, sunkusis profesionalas laikosi Carver RSG 72-20 modelio. Šis įrankis yra populiarus ekonominės veiklos vadovams.

 Grandinės pūtelės pristatymas

Grandininis pjūklas BisonPrekinis ženklas priklauso Rusijos UAB “Zubr OVK”, kurios specializacija – mašinų ir rankinių įrankių kūrimas ir gamyba mėgėjams ir specialistams. Bendrovė sukūrė grandininę pjūklą, skirtą ūkininkavimui ir profesiniam naudojimui. Net mėgėjų versijoje jie naudoja:

 • elektroninė uždegimo sistema;
 • lengva pradėti nuo kuro siurblio;
 • inercinis ir pagalbinis stabdys;
 • reguliuojamas automatinis grandinės tepimas;
 • sustiprinta apsauga nuo vibracijos;
 • grandinės surinktuvas ir metalinis traukos dantis;
 • preliminarus oro valytuvas.

Related  Maišytuvo aeratorius

Su 1,2 kW galia padangos ilgis yra 35 cm, o grandininis pjūvis Zubr ZCsPB-370 svoris be šarnyrinių dalių yra 4,7 kg. Šis įrankis gali atlikti visą ekonominį darbą. Jis gali būti naudojamas namo statyboje ir pjaunant seną medį. Profesionalūs modeliai aprūpinti pjūklu iki 50 cm. Produktų kaina yra nuo 6,8 iki 12 tūkst. Rublių.

Įsigiję naują pjūklą pirmiausia reikia, prieš pradedant važiuoti tuščiąja eiga, patikrinti grandininių pjūklų naudojimo instrukciją.

Grandinės grandininio kalibro savybės

Grandininis kalibrasGrandininiai pjūklai Kalibras yra pagamintas to paties pavadinimo rusų korporacija nuo 2001 metų. Jų skiriamasis bruožas, kai naudojami mazgai, labiausiai nustatantys įrankio patikimumą ir jo saugumą. Valdiklis turi variklį nuo 1,4 iki 3 kW. Bet kurio įrankio naudojimas gali būti atliekamas atskirai. Buitiniai ir profesionalūs modeliai aprūpinti:

 • dantuojanti sustumtis, nustatantis pjūklės padėtį pjaunamosios vietos atžvilgiu;
 • neslidžios ergonomiškos rankenos;
 • inercinis stabdys, kuris apsaugo nuo atsitraukimo;
 • automatinis grandininis tepimas;
 • greito paleidimo sistema.

Dažniausiai pirkti modeliai BP-1300, BP-2500, BP-1800. Vidutinės klasės kaina buvo 5000 rublių.

Grandininis pjūklas Oleo Mac

Grandininis pjūklas Oleo MacMes atstovaujame pirmaujančią pasaulio gamintojų markę. Italijos bendrovė “Emak Group” yra gerai žinomas kaimo darbų rankinių įrankių gamintojas. Brangiausias įrankis yra nepriekaištingas veikiant. Pagal rezultatus, gautus iš grandininių pjūklų “Oleo Mak 937 35 cm”, antroji vieta užėmė 50-ą pusmetį, praradusi tik “Shtil” markę. Pagrindinis skirtumas tarp produktų buvo du žiedai ant stūmoklio, kuris yra retas su pjovimo varikliais. Ir todėl:

 • padidėjusi kompresijos kokybė;
 • padidėjusi galia;
 • padidintas patikimumas.

Pagrindinė veiklos be gedimų sąlyga yra grandinės aukštos kokybės kuro, priedų ir tepalų naudojimas.

Visiems modeliams būdinga maža vibracija ir patikima sistema, leidžianti blokuoti atsitraukimą ar nutraukti grandinę. Priklausomai nuo pajėgumo, aukščiausios klasės įranga yra nuo 14,5 iki 40 tūkst. Rublių. Kinijoje gaminamus modelius galima įsigyti už kainą, didesnę kaip 6 tūkst. Rublių.

Modelis “Taiga” grandininių pjūklų asortimentas

Chainsaw Taiga“Taiga” grandininis pjūvis gaminamas toje pačioje Augalų dalyje, kaip ir legendinis Uralas. Produkte įmontuotas karbiuratoriaus Walbro japonų gamintojas. Yra patogios rankenos ir apsauga nuo vibracijos. Operatoriaus apsauga nuo bakstelėjimo ir plyšimo yra prieinama. Turėtų atkreipti dėmesį į modelio pjūklų Taiga BBS-4000 turinčią 4 kW su 5,5 kg svorio ir autobusų ilgis 45 cm. Su mažo svorio, prietaisas leidžia galią atlikti bet kokį darbą. Yra daugiausia sunkiųjų svorių iki 9 kg, siūlomi kaip pusiau profesionalūs. Produktų kaina kainuoja nuo 6-10 tūkstančių rublių.

Related  “Electrolux” vandens šildytuvas pagerina gyvenimo sąlygas šalyje

“Hermes” grandininių pjūklų sąjunga

Universalūs pjūklai Suvarą gamina variklis, kurio galia yra 2,35-2,6 kW. Pjovimo metu esantis akmuo su pjovimo davikliu ir greita stabdyba padaro darbą su pjklu mažiau pavojingu. Neslidžios rankenos apsaugo nuo vibracijos, greito paleidimo sistemos, viskas yra. Panašiai kaip ir visi rusiški modeliai plastikiniame korpuse, modelis greitai praranda išorinį apeliaciją. Be to, atkreipkite dėmesį į produkto svorį. Tai yra apie 13 kg modeliuose su 3,2 kW varikliu. 4800 rublių modelio kaina vargu ar pateisins pastangas dirbti su didelių gabaritų įranga.

Įmonė “Forester” siūlo gerą grandininę pjūklą

Grandininiai pjūklai Rusijos grandininiai pjūklai Foresteris palaipsniui užkariauja pasaulio rinkas. Bendrovės politika yra nuolat tobulinti modelį. Namų modelis “Forester RT 3816” turi šias galimybes:

 • galia 1,5 kW;
 • Oro kuro mišinį paruošia “Valbro” karbiuratorius;
 • Paleidimas su kuro siurbliu ir lengvojo paleidimo sistema;
 • padangos ilgis yra 40 cm.

Patikimas tvirtinimo padangą ant specialaus laikiklio teikia operatoriaus saugumą. Dantyti ašmenys stabilizatorius pozicija, blokai kovos su Atšokti ir skubėti grandinės pavasarį ir vibracijos slopinimo rankena – viskas yra pavaldi patogumui Sawyer darbu. Svarbu, kad prietaiso svoris yra 4,9 kg. Gamintojo deklaruoto modelio kaina yra 4230 rublių. Galingas profesionalus grandininis pjūklas “Forester 4518” kainuoja 7600 rublių.

Prie modelių pridedamas išsamus instruktavimas, kuriuo lauko sąlygomis galima pjauti ir pataisyti.

Chainsaw Storm ir jo savybės

Chainsaw SturmŠi įranga yra sukurta Vokietijoje. Oficialiai atliktas modelio sujungimas iš Kinijos iš tiekiamų komponentų leidžia įsigyti geros kokybės pjūklų už prieinamą kainą. Visais grandininiais pjūkliais gamintojas suteikia garantiją profesionaliam įrankiui 25, namų ūkiui – 14 mėnesių. Gaminant grandininį pjūklą “Sturm” naudokite chromuoto cilindrą, padidindami variklio tarnavimo laiką. Variklis turi šildomą paleidimo sistemą ir gali būti valdomas -30 C. Yra užrakto mygtukas, skirtas atsitiktinai įjungti prietaisą. Kitos saugos sistemos, tepalai yra tiek aukštos klasės modeliuose. Modelio talpa 1,8 kW, 46 cm ilgio autobusas sveria tik 4,2 kg. Modelių kaina vasaros gyventojams yra apie 6 tūkst. Rublių.

Related  Kokiais atvejais ir kokiam naudojimui yra sėjamosios stendas (laikiklis)?

Amerikos gamintojas grandininių pjūklų Poulan

Grandinės pjūklas Poulanas“Poulan” grandininius pjūklus galima apibūdinti kaip prekės ženklo įkūrėjų politiką, kad pasaulio gyventojams būtų suteiktas nebrangus modelis, turintis mažiausiai funkcijų. Tęsėjai vykdo politiką kurti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą. Amerikoje yra tik vienas augalas, tačiau per metus gamina daugiau nei milijoną grandininių pjūklų. Plastikinis korpusas padaro produktą pigesnį. Mažas svoris daro pjovimo darbus lengvesniu. Pardavimų lyderis pasaulyje yra “Poulan 2150” grandininių pjūklų modelis. Specifikacijos:

 • padangos ilgis 40 cm;
 • variklio galia 1,7 kW;
 • kuro bako tūris yra 0,36L;
 • produkto svoris be ausinių yra 4,7 kg.

Jis buvo vertas apie 7 tūkst. Rublių.

Tinkamas pasirinkimas – “Hyundai” grandininis pjūklas

Grandininiai pjūklai Pietų Korėjos gamintojų prekės ženklas yra populiarus tarp technologijų žinovų. Jei naudosite kainos, kokybės ir eksploatacinių savybių santykį, “Hyundai” namų apyvokos pjūklai gali būti priskiriami pirmaujančioms pozicijoms.

Tiek profesionalūs, tiek buitiniai pjūklai turi patikimus dvikovos variklius. Bet profesionalus įrankis gali dirbti kelias valandas be perkaitimo.

Priemonės privalumai:

 • lengva pradėti;
 • padangų taikymas su didesniu patikimumu;
 • išsami lentpjūvių saugos ir apsaugos nuo sužalojimų sistema;
 • geras svoris įrangos santykis.

Modelio kaina atitinka kokybę.

Atrankos modelių apžvalga suteiks tik bendrą idėją apie dešimt dešimties pateiktų modelių. Pasirinkite variklio grandininį pjūklą arba Henday gali laikyti įrankį rankose. Tik mano komforto pojūtis priims sprendimą.

Naršyti pjūklų pjūklą Taiga BP 3900-R – video