Srauto vandens šildytuvas - komfortas ir patogumasVasaros sezonas susijęs su išvykimo į namus, miesto vandens kelių remontu, karšto vandens trūkumu. Tai padės išspręsti šią problemą turintis elektrinis vandens šildytuvas, kompaktiškas įrenginys. Prietaiso nauda, ​​tekantis tekančio vandens tekėjimą į maišytuvą ar dują. Tai nereikalauja kaupti pajėgumus, kurie užima vietos. Dėl šildymo elementų, pastatytų į stalą, tekantis vanduo praplauna juos.

Momentinių vandens šildytuvų veikimo principas

Kaip veikia vandens šildytuvasIš esmės karšto vandens paskirstymas nereikalingas. Šildomas vanduo gali būti šeriamas šalta vandens linija, bet tada jo negalima atskiesti.

Yra du iš esmės skirtingi šildymo schemos – tekantis spaudimas ir be slėgio. Šiuo atveju schema laikoma ne spaudimu, nes šildymo po įleidimo vožtuvo įleidžiamas vanduo ir jo laisvas išleidimas į dują patenka į atmosferos slėgį. Pagal šią schemą naudojamas temperatūros reguliatorius, naudotojas nustato srauto greitį atvykstant. Ši grandinė apima išjungimo vožtuvą be vandens vamzdyje. Tai apsaugo nuo vandens perkaitimo ir avarijos. Elektrinis vandens šildytuvas gali veikti esant 2-8 kW galiai ir nereikalauja atskirų laidų.Srauto vandens šildytuvo grandinė

Slėgio srauto sistema yra sudėtingesnė. Norint gauti reikalingus srauto ir temperatūros parametrus, taikomos dvi reguliavimo sistemos – slėgis ir temperatūra. Slėgio sistemos yra sudėtingos, naudojamos papildomos galimybės, o jų kaina yra daug didesnė. Tačiau jie skirti sujungti kelis mėginių ėmimo taškus ir įsijungti automatiškai, kai kanale atsiranda vamzdis. Sistemai reikia atskiro laido, skirto prietaiso galiai.

Vandens šildytuvo prijungimasNorint užtikrinti, kad šildymo metu, palapinėse, indai nebūtų sukaupti, jie magnetiniu būdu apdorojami kompaktišku aktyvatoriumi, įmontuotu į sistemą. Elektrinis vandens šildytuvas yra alternatyva katile. Įranga turi keletą užduočių, tačiau skirtingas veiklos principas. Katilo vanduo nuolat šildomas 1-2 kW talpos krosniu, srauto šildymui, priklausomai nuo pasirinktos įrangos, reikia suteikti tinklinį maitinimą nuo 3 iki 30 kW. Kita vertus, vandens perteklius konteineryje atšaldomas, energija yra švaistoma neproduktyviai.

Elektrinis vandens šildytuvas įjungiamas tik tada, kai naudojamas čiaupas ar dušas.

Vandens šildytuvų montavimas

Momentinis vandens šildytuvas veikiaDaugybė srauto šildytuvų modelių naudoja panašius šildymo būdus. Prekių išdėstymo metu prekės ženklai skiriasi dizaino ir taikomomis medžiagomis. Elektrinio vandens šildytuvo įrengimas dušui atliekamas iš slėgio ir be slėgio serijų modelių. Mažos nespresinio prietaiso galios neleidžia gauti vandens, šilčiau nei 60 C. Tačiau tokia temperatūra yra aušinimo skysčio centralizuoto šildymo linijos tiekimo standartas. Neleginis šildytuvas gali būti naudojamas tik vienam analizuojamam taškui. Tačiau šis įrenginys yra kompaktiškas, lengvai montuojamas ir gali būti reikalingas specialus antgalis. Dėl skirtingų vandens įleidimo ir išleidimo sekcijų reguliuojamas skysčio laikas šildymo kameroje. Pasibaigus siauriam galui, susidaro patogus spaudimas.

Ne aukšto slėgio šildytuvas AEG BS 35 E iš VokietijosČia pateikiamas nedekonominio srauto šildytuvo AEG BS 35 E iš Vokietijos piešinys. Įmonė specializuojasi įvairių kategorijų srauto sklendžių gamyboje. Įrenginys, neturintis sunkio jėgos, gali veikti esant mažai galingumui ir veikti ne daugiau kaip dviem taškais. Belaidis vandens šildytuvas AEG RCM 6 E gali būti montuojamas ant linijos iki 10 barų. Maišelių ir kaitinimo elementų vario versija. Tokie šildytuvai yra montuojami atskiroje spintelėje, todėl jų negalima pavadinti ekonomiškomis.

Vandens šildytuvo srauto vandens čiaupas montavimas

Iš pirmo žvilgsnio į maišytuvą įmontuotas prietaisas atrodo kaip paprastas maišytuvas. Įrenginys gali būti išdėstytas tik elektros laidų pagalba. Tvirtajame vamzdžio korpuse yra paslėptas spiralinis šildytuvas ir valdymo reguliatorius. Projektiniuose sprendimuose gali būti naudojamas skirtingas maitinimo šaltinis. Visuose įrenginiuose yra:

 • kolba;
 • šildytuvas;
 • temperatūros relė su uždarymo funkcija;
 • vandens srauto relė, kuri suteikia komandą paleisti;
 • filtras ant vandens;
 • apkrovos reguliatorius.

Kaip veikia nuolatinis vandens šildytuvas?Paprastai nameliuose naudojami elektriniai vandens šildytuvai. Skalbti indus ir rankas šiltu vandeniu gali būti iš mažo galingumo prietaiso. Kuo mažesnis prietaiso galingumas ir paprastesnis dizainas, tuo pigiau. Sezoniniam naudojimui galite rasti modelį, kurio vertė yra mažesnė nei trys tūkstančiai rublių. Šiuo atveju jūs turite rankiniu būdu reguliuoti vandens srovę. Kuo didesnis įtekėjimo srautas, tuo žemesnė išleidimo temperatūra. Manoma, kad tai yra optimalus, jei prietaisas pagamina srauto ir temperatūros santykį:

 • plovimas virtuvėje – 3-5 l / min, t 45-500 C;
 • praustuvas – 2-4 l / min t 35-37 C;
 • Dušas – 4-10 min t 37-40 C.

Tokie rodikliai suteiks prietaisui 3-6 kW galios. “Delimano” prekės ženklo krano “KDR-4E-3” modelis leidžia šildyti tokiomis sąlygomis iki 60 laipsnių. Pirmaujančia vieta už kainą ir funkcionalumą užėmė nepakankami “Electrolux” (Electrolux) srauto vandens šildytuvai. Verta atkreipti dėmesį į “Electrolux Smartfix 3.5 T” ir “Garanterm GHM 350”, Rusijos gamybos prekės ženklą.

Pasirinkus vandens nutekamojo vandens šildytuvą kaimo namuose

Vandens šildytuvo montavimas voniojeKiekvienam asmeniui yra tam tikrų vandens suvartojimo normų. Todėl reikia apskaičiuoti vandens šildytuvo pirkimą, atsižvelgiant į bendrą karšto vandens poreikį. Dėl didelio pastato su keliais sanitariniais taškais geriau naudoti šildymo sistemą. Katilai veikia reguliariai ir taupiai sunaudoja energiją.

Jei senojo pastato daugiabučiuose namuose reikėjo įrengti elektrinį srauto vandens šildytuvą, įrenginys turėtų būti pasirinktas iki 8 kW galios diapazone, o tai turi būti atskirta linija.

Jei prie pastato prijungtas 380 V maitinimo šaltinis, galite įsigyti galingą įrenginį. Svarbu pasirinkti saugų šildytuvą, naudojant:

 • emaliuotas šildymo kamera;
 • elementai iš nerūdijančio korpuso;
 • vario kolba ir kaitinimo elementai su kvarco danga.

Kaip pasirinkti tinkamą elektrinį vandens šildytuvą pagal galingumą? Ekspertai pataria:

 • Vasarą pakankamai galios yra 3,5 kW, nes vanduo turi apie 18 laipsnių temperatūrą;
 • Žiemos modeliai, kurių galia viršija 5 kW, yra veiksmingi;
 • modeliai su pasirinktimis, kurių galia viršija 7 kW, standartiniame apartamentuose nėra verta pirkti.

Elektrinių momentinių vandens šildytuvų modelių asortimentas pagal jų kainas ir charakteristikas

Reikalavimai dėl srauto šildytuvų yra sąlygojami poreikio kurti patogias gyvenimo sąlygas bet kokiomis aplinkybėmis. Kompaktiškas prietaisų dydis leidžia jums įdiegti įrangą ribotomis sąlygomis. Vanduo įkaista per kelias sekundes ir yra galimybė išlaikyti stabilų indikatorių.

Renkantis prietaisą, jis vadovaujasi jo galia, dizainu ir siūlomomis galimybėmis. Tačiau pagrindinis rodiklis yra vandens šildytuvo galia.

Dėl galimybės pasirinkti, pristatome keletą prekių ženklų apžvalgą.

Atmor veikiantis vandens šildytuvasAtmor veikiantis vandens šildytuvas pagaminta Izraelio gamyboje.

Produktų kokybė patvirtinta:

 • darbo šaltinis – 15 metų;
 • specialus šildytuvo dizainas, iki 12 kW su momentiniu veikimu;
 • dirbti tinkle naudojant elektroninį srauto jutiklį;
 • galimybė įrengti tvirtą erdvę.

Jei sistemos galva yra mažesnė nei leistina, elektra išjungiama, indikatorius išnyksta. “Atmor” šildytuvai gali būti naudojami senų statinių daugiabučiuose namuose. Pavyzdžiui, galite pasiūlyti apsvarstyti elektrinio momentinio vandens šildytuvo “Atmor ENJOY 100 5000” dušo modelį, kurio kaina yra apie 3 tūkst. Jo galia yra 3 l / min, o šildymas – iki 65 Su 5 kW galios jungtimi. Kaip šių parametrų slėgio parinktis siūloma “Atmor In-Line 5” modelis, du tūkstančius rublių brangesni.

Tekantis vandens šildytuvas ThermexTekantis vandens šildytuvas Thermex Uždaras dizainas su dviem mygtukais ant skydelio. Siūlomos “Stream” serijos, kurių galia 3,5 – 7 kW ir Sistem, produktai yra uždaryti, kai įrenginys jungiamas 6-10 kW. Vienetas turi cheminę apsaugą nuo druskos susidarymo, šildymo temperatūros reguliavimą.

Vandens šildytuvo privalumai:

 • Projekte yra vandens srauto jutiklis, vario šildytuvas, temperatūros jutiklis ir RCD;
 • teikia kelis punktus tuo pačiu metu;
 • lengvas montavimas;
 • greitas vandens šildymas.

Stilingas modelis Thermex System 600 Baltoji slėgio galvutė, kurios talpa yra 5 litrai per minutę, kainuoja ne daugiau kaip 5 tūkst. Rublių.

Srauto vandens šildytuvas Srauto vandens šildytuvas “Polaris” Didžiojoje Britanijoje gaminant 250 techninės priežiūros centrų Rusijoje. Produktai pateikiami keliose serijose, kurios savo ruožtu yra daugialypiai.

Bendras visiems modeliams:

 • dirbti 0,25 – 6,0 baro diapazone;
 • automatinis šilumos išjungimas, pasiekiantis 57 ° C C;
 • prietaiso skydelio ekrano buvimas;
 • vandens filtras ir slėgio reguliatorius;
 • Nuosavas komplekte esantis priedas – išsiliejimas, dušas.

“Vega” ir “Gamma” laikomi nebrangiais modeliais. Jų kaina neviršija 3 tūkst. Tačiau labiausiai prieinama kaina yra “Polaris Smart” modelis.

Pasirinkdami elektros srauto vandens šildytuvo modelį, rekomenduojame atkreipti dėmesį į produktus, kurių pavadinimai yra “Electrolux” ir “AEG”. Visų pirma, būtina sutelkti dėmesį į elektros tinklo būklę, iš kurios tiekiamas vandens šildytuvas.

Karšto vandens šildytuvo veikimo apžvalga – vaizdo įrašas