Grandininiai pjūklai Draugystė darbo vietojePirmasis modelis grandininiai pjūklai Draugystė buvo sukurtas 1953 metais ir išleido 1955 metais jie pagaminti mašina-statybinių įrenginių į Biisk ir Permės miestuose. Visuose šių grandininių pjūklų modeliuose yra dviejų taktų vieno cilindrų variklis su oro aušinimu ir karbiuratoriumi. Dėl patogios konstrukcijos ir našumo draugystė vis dar yra paklausa, o pirmieji modeliai yra tinkami. Pagrindinis grandininio pjovimo tikslas yra “Draugystė” – pjovimo medžiai ir pjovimo rąstai.

Prieš naudodami bet kokį grandininį pjūklą būtinai perskaitykite gamintojo pateiktas instrukcijas ir laikykitės visų saugos taisyklių.

Grandininių pjūklų modeliai

Bendras pjovimo dizainas laikui bėgant nepakito, tik patikslintos atskiros detalės. Paveikslas modelio pabaigoje rodo jo galią, pavyzdžiui, “Družba” 2 – 2 AG. Pirmoji išleista Grandininiai pjūklai, rankenos buvo pridėtas prie ventiliatoriaus gaubto, jie vėliau buvo pritvirtintas prie jungo, kuris prijungtas prie pavarų dėžę ir variklį. Modelis 4A, pagamintas iki 80-ųjų, jau buvo naudojamas kontaktinis magnetas ir karbiuratorius KMP-100. Taip pat pirmą kartą buvo pritaikyta automatinė grandinės tepimo sistema. Vėliau jis buvo pašalintas iš gamybos ir vietoj to pradėjo gaminti modelį 4A-Electron su elektroniniu uždegimu.

Draugystės modelis 4A90-aisiais senas karbiuratorius buvo pakeistas nauja KMP-100U. Grandininis pjūvis buvo vadinamas “Družba-4M” ir buvo aprūpintas atnaujintomis grandinėmis. Remiantis “Družba” grandininiu pjūklu, buvo sukurta pjūklė “Ural”, turinti daugiau galingų savybių. Naujausias panašaus dizaino modelis yra “Druzhba 5E”.

Papildomas ženklas su raidėmis E arba žodžiu “Electron” reiškia, kad grandinės grandinėje naudojama elektroninė grandinė uždegimo sistema.

Charakteristikos

Draugystė-2

Grandininiai pjūklai Šis modelis tapo vienu populiariausių visų originalių serijų. “Druzhba-2” grandininis pjūvis dirba dviejų taktų vieno cilindro varikliu, kurio galia apie 2,2 kW, sukimosi greičiu 3200 aps./min. Palyginti su ankstesne versija, tai buvo atlikta kokybiškai. Rėmas ir rankena yra pagaminti taip, kad vartotojas negali sudeginti ant karšto variklio. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės lydinio, kuris nebijo temperatūros pokyčių. Skirtingai nuo pirmojo modelio, šis jau turi grandinės mechaninį stabdį saugiam naudojimui. Atsitraukimo ar pertraukos atveju jis sustabdo grandinę. Pjūklas buvo skirtas vidiniams poreikiams, taip pat profesionaliems miško kirtimams. Svoris 12,5 kg.

Draugystė-4

Grandininiai pjūklai Jėgos pjovimo draugystėje 4 naudojamas tas pats variklis kaip ankstesniam modeliui, bet daugiau galios – 4 AG. arba 2,94 kW. Variklis ir variklio blokas yra sumontuotas su jungtimi, sujungta su spaustuku. Jei reikia, variklį galima lengvai pašalinti bet kokiomis sąlygomis (taisymas, keitimas). Remiantis “Družba 4” pjūklu, buvo atlikti du modifikuoti ženklai 4A ir 4E. Pirma, buvo pridėta pistoleto automatinio tepimo sistema, o antruoju – elektroninis uždegimas. Taip pat buvo atsižvelgta į ankstesnių modelių defektus, pavyzdžiui, alkūninio veleno guolis buvo sustiprintas. Visos versijos buvo pagamintos su avarine stabdžių sistema.

Grandininis pjūklas Draugystė 4M elektronų taiko panašų variklį su 2,94 kW galios ir sukimosi greitis 5200 aps / min. Balionas pagamintas iš aliuminio lydinio ir yra vidinis chromo apdirbimas, siekiant pagerinti atsparumą dilimui. Skirtingai nuo ankstesnių versijų, šis pjūklas turi sukamąjį reduktorių, kuris leidžia jums pjūklą pastatyti 60-90 °, kad būtų patogiau dirbti. Svoris paskirstomas tolygiai visame kūne, kad darbas būtų kuo patogesnis. Taip pat yra vibracijos slopintuvas, esantis tarp vairo, ginklų ir dujų bako.

Grandininiai pjūklai Triukšmo lygiui sumažinti pjūklas yra sumontuotas duslintuvu, o triukšmo lygis yra 106 dB. 4M-Electron benzininis grandininis pjūvis yra sumontuotas karbiuratoriumi KMP-100U arba KMP-100-AP. Yra pjovimo grandinės automatinio stabdymo ir tepimo sistemos. Svoris 12,5 kg.

Druzhba-5E

Grandininiai pjūklai Naujausia šios serijos grandininių pjūklų versija. Įrengtas dviejų cilindrų vieno cilindro variklis, kurio galia yra 5 AG. arba 3.7 kW. Dėl to jo veikimas žymiai didesnis nei ankstesnių modelių. Sukimosi greitis 6200 aps./min. Tuo pačiu metu paskelbto triukšmo lygis yra šiek tiek mažesnis nei “Družba-4M Elektron” ir yra 105 dB. Grandininių pjūklų 5E svoris mažesnis 800 g – 11,7 kg.

Stalas su techninėmis charakteristikomis grandininių pjūklų Draugystė:

Draugystė-2 “Družba-4M elektronas” Druzhba-5E
Variklio tipas Vieno cilindro, dviejų taktų, benzinas
Galia, kW 2.2 2.94 3.7
Sukimosi greitis, aps / min 3200 5200 6200
Padangos ilgis, cm 45
Paleidimo tipas Rankinis
Automatinė grandinės tepimas + +
Kuro bako talpa, l 1.5
Lubų bako talpa, ml 240
Elektroninis uždegimas + +
Svoris be eksploatacinių medžiagų, kg 12.5 12.5 11.7
Matmenys, cm (WxHxD) 46х50х86,5 46х46х88
Rotorinis reduktorius + +
Grandinės žingsnis, in 0.404
Variklio tepimas Benzinas sumaišytas su aliejumi

Privalumai ir trūkumai

Teigiamos benzopilio prekės ženklo savybės Draugystė:

 • didelio našumo ir ilgo veikimo be pertrūkių galimybė 50 minučių;
 • paprastoji konstrukcija;
 • didelių rankenų buvimas, dėl kurių galima pamačiau stovint, taip pat užtikrina saugesnį naudojimą ir sumažina vibracijos lygį;
 • prieinama visų dalių vieta;
 • Grandinė varoma dideliu variklio apsisukimų dažniu, jis stovi tuščiąja eiga;
 • gali būti naudojamas mažai oktaninis kuras;
 • daugelyje modelių yra staigiojo stabdymo stabdys;
 • Kai pjovimo grandinė užsikimšusi, pjūvis neapsaugo;
 • tikslus ir netgi supjaustytas;
 • Pagal eksploatavimo ir tinkamos priežiūros taisykles eksploatacijos laikas gali būti nuo 15 iki 30 metų.

Pagrindinis trūkumas – daug svorio. Be to, dėl to, kad starteris yra nuimamas, jis dažnai prarandamas, ir nėra mygtuko “Stabdyti”.

Nenaudokite švino benzino kaip degalų ir paleisti pjūklas uždaroje patalpoje.

Remonto patarimai

Pagrindinės grandininių pjūklų grandinėsDėl paprasto dizaino, draugystės grandininių pjūklų remontas gali būti atliekamas savo rankomis. Pavyzdžiui, šio ženklo pjūkluose dažnai būna uždegimo problemų, ypač jei yra įrengtas kontaktas. Tai itin jautrus įvairiems alyvams ir benzinui. Todėl vietoj to geriau įsigyti elektroninę uždegimą. Ypač todėl, kad draugystės grandininių pjūklų kontaktinės dalys nėra pigios ir nepakeičiamos.

Jei žvakės yra stipriai pilamos, tuomet reikia atkreipti dėmesį į karbiuratorių. Tokiu atveju reikia šiek tiek sulenkti benzino vožtuvo vidų, todėl tiekiamo kuro kiekis sumažės, o žvakės nustos drėkinti.

Taip pat lengvai reguliuojamas karbiuratorius:

 1. Kuro srautas yra prisukamas prie galo ir atsukamas atgal iki 3 apsisukimų.
 2. Oro sraigtas yra visiškai uždarytas ir sukasi 2 apsisukimus.

Norint, kad iš išorės nepatektų oras į sistemą, visi sandarikliai turi būti uždaryti.

Namų darbuotojasPalyginti su kitų modelių grandininių pjūklų Draugystė parduodamas už mažesnę kainą, dėl nedidelio skaičiaus funkcijų, tačiau tai puikios kokybės ir ilgą tarnavimo laiką, kuris negali pasigirti importuojamų modelių.

Pagrindiniai grandininiai pjūklai “Draugystė” – video