Motoblokas Salute su priekaba - būtina priemonė šalyjeBūtina išnaudoti žemės sklypų mažuose daiktuose mechanizmų naudojimą. Motoblokas Salius gyventojai naudoja ištisus metus. Naudodamas nedidelį greitą mechanizmą, žiemą galima atlikti visus daug laiko reikalaujančius kasinėjimus, pjovimą ir netgi sniego valymą. Yra keletas šio įrenginio modelių. Asistento parinkimas priklauso nuo darbo pobūdžio ir dydžio asmeninėje ekonomikoje.

Valdovų asortimentas

Dėl motobloko Salute naudokite skirtingos galios varikliusMotoblokai yra suskirstyti pagal variklio galią. Kuo daugiau traukia variklį, tuo efektyviau veikia motociklas. Tačiau jūs negalite įdiegti stipraus variklio ant rėmo, sukurto kūdikiui “Mole”. Apskaičiuotas variklis, rėmas, velenai, jungtys ir spaustuvai. Motoblokas Salutas gaminamas kaip sunki ir vidutinio dydžio transporto priemonė savo segmente. Modelio kūrėjas ir vykdytojas yra gynybinis gamykla “Salyut”. Atsižvelgiant į variklyje įmontuotą variklį, jo galios charakteristikos ir svoris šiek tiek skiriasi. Siekiant aiškumo, pagrindiniai “Salute 5” ir “Salute 100” rodikliai yra bendrojoje lentelėje.

Pagrindiniai motociklų Pagamintos įrangos linijoje naudojami kiti varikliai, kuriuose įrengti modeliai turi geriausias efektyvumo ir energijos suvartojimo savybes. Motoblokai “Salute”, įrengti su Kinijos varikliu “Lifan”, yra patikimi ir jūs galite įsigyti padėjėjo šiek tiek daugiau nei 20 tūkstančių. Šis modelis yra tipiškas:

 • greičio selektorius yra ant vairo;
 • stabilumas dėl mažo svorio centro;
 • mažas posūkio spindulys ir didelis manevringumas.

Kitose komplektacijose naudojami varikliai Kohler SH265, Honda GC 190, Robin Subaru EY-20.

Skirtumas tarp motobloko Salute 5 ir Salute 100 skirtingu greičiu. Kitais atvejais jie vienodai atlieka visus žemės ūkio darbų komplektus priedų pagalba. Dalis darbo vienetų yra komplektuojama su įrenginiu, o kita – yra perkama arba pagaminta savarankiškai. Gerai suprojektuotas rėmo dizainas, gerai suderintas, todėl pagrindinis įrenginys yra stabilus ir daugiafunkcis. Naudojant diržą, įrenginys naudojamas kaip medienos apdirbimo mašinų energijos vienetas. Jei reikia transportuoti variklį, jį galima lengvai išmontuoti į atskirus mazgus.

Pirkite atsarginių dalių įrangai iš patikimų tiekėjų. Atsarginių dalių rinka užpildyta žemos kokybės amatininkų gamybos detalėmis.

Bet dažniau vienetas vykdo savo tiesiogines funkcijas, naudojant specialius priedus už motoblock Salute. Taigi, auginti dirvožemyje gali pjautuvu kateriai kurios razmelchat ir atlaisvinkite žemės iki 25-30 cm. Gylio Priklausomai nuo to, kiek mazgų ant veleno rinkiniu, yra tvarkomi vienu važiavimu 30, 60 arba 90 cm. Ir jei dirvožemis yra molis, kietas, ar spaudimo, motociklas su plūga bus lengvai supjaustytas ir pakeltas žemės sluoksnis.

Įrengus žemės ūkio padargus, įrenginys turi specialų adapterį. Energijos perdavimas prie kaiščio per galios kilimą leidžia daugiafunkciniam “Salute 100” motociklo naudojimui ištisus metus, žiūrėti vaizdo įrašą:

Related  Ariston vandens šildytuvų remontas su elektriniu ir dujų šildymu

Variklio bloko komplekte esančios šarnyriniai įrankiai

Priedai prie motobloko SaluteUžbaigti su variklio bloko ateina tik iš stogeliai kad bus įvaldyti techniką ir suprasti savo gyvenimą minimumą. Svarbiausi laukai judėjimo ir išjungti yra didelio skersmens ratai ir su savaiminio valymosi gilus protektorius. Ši korpusas užtikrina gerą sukibimą su dirvožemiu, padidina įrenginio pralaidumą. Rinkinyje yra 4 kultivatorius, pakabinti 2 kiekvienoje pusėje, todėl apdorojimas 60 cm dirvožemio. Norint didesnio sukibimo, 2 kultivatorius reikės įsigyti. Rinkinyje yra:

 • frezos;
 • atidarytuvas;
 • įrangos sujungimas.

Norėdami visiškai išnaudoti galingo motociklų išteklius, būtina įsigyti ar pagaminti šarnyrinius ir papildomus priedus.

Dirbamą žemę, reikalingi valytuvai, Ridger, Plūgas. Ir derliaus nuėmimui jums reikia bulvių kasyklos. Dėl rinktuvasšieno poras naudoti šienapjovės, grėbliai, dalgiai segmentas motociklininkas pašalinti poreikį įsigyti specializuotus įrankius.

Šieno gabenimasKaimo sodyboje esantis vežimėlis padės susidoroti su pasėliu transportavimu į saugyklą, šieną į saugyklą. Žiemą reguliuodamas sniego valytuvo rotorių, po penkių minučių atkuriant tvarką kieme po sniego.

Kokie priedai yra įsigyti Salute

Nepaisant galingo variklio, agregatą galima įrengti tik su rekomenduojamomis atramomis ir prikabinamomis padargomis ir įrankiais. Todėl būtina išnagrinėti įrangos savybes ir įsigyti, jei tai rekomenduojama naudoti kartu su Sąjunga.

Transporto priedai

Transporto priemonė motoblokui Vežimėlis negali būti didesnis kaip 500 kg. Jame yra atskiras stabdys, sėdynė. Jūs galite pagaminti atitinkamą priekabą patys. Gamintojas gamina pritaikytą įrangą. Priekaba TPM-350-1 su cinkuoto dugno ilgiu 1,2, plotis 1,0 metrai. Produkto svoris 93 kg, kaina 19 tūkstančių rublių.

Ratlankiai motoblokui

Nereguliuojamas kalnasŽieminių naudojimas vasaros darbuose yra daugialypis. Jie išpila žemę iš vagos į augalus, nupjauna vagas sodinimo metu ir uždaro. Todėl kalvos statyba yra parenkama tam tikros rūšies darbui. Jei naudojama kaip priekaba, skirta traukai su mažai galios, pasirenkamos nereguliuojamos kalvos. Tai yra tvirta konstrukcija, gilinant strėlę į dirvą reikalaujamame gylyje. Atsikelti, skirtingi šonkauliai sukuria vagą, užmigę krūmų pagrindu. Tokie kaloriai efektyviai dirba net eilėse su ilgalaikiu standartiniu dydžiu.

Related  Grandininis pjūklas Stihl mc 180 – greita patikimos priemonės apžvalga

Diskelio heelerKita motociklui “Salyut” yra kaladėlė. Reguliuojamas tento ir atstumo diskams sukurs lygų eigą. Disko skersmuo yra 40 cm, tai leidžia atlikti aukštą kalibravimą. Įrenginių kaina yra 800-1700 rublių. Dažnai kaimo gyventojas negali išsiversti be arklio. Komplekte šis ginklas nepateikiamas, kainuoja apie 2 tūkst. Ritintuvai ir plūgai jungiasi prie pagrindinio įrenginio per piliakalnį ir kronšteiną.

Įranga šienavimo ir vejos priežiūrai

Motobloko salutė su šienavimuPritvirtinta įranga, kurioje važiuojama per diržą, bus rotorinė vejapjovė ir sniego valytuvas.

Naudodami padidinto pavojaus įrankį, vejapjoves, jūs neturite pamiršti apie savo apsaugą. Turi būti naudojami bent uždari drabužiai, batai ir akiniai.

Haymaking kenčia. Kuo greičiau išdžiovinsite gipskartonį ir išdžiovinsite, tuo maistingesnis bus maistas. Pėdų nendrių naudojimas palengvina, pagreitina pirkimų procesą. Priklausomai nuo žolės stendo tankio ir aukščio, naudojami segmentiniai arba rotoriniai įrankiai. Segmentiniai juostelės yra geros plokščiame plote ir žemoje žolėje. Jie idealiai tinka vejoms pjauti. Motobloko šienapjovės Segmento tipo “KM-0,5” salutai sutrumpina žolę su mulčiavimu. Rankenos plotis yra pusė metro, judėjimo greitis yra 4 km / h, prietaiso svoris yra 35 kg. Įranga kainuoja 12 tūkst. Rublių.

Rotorinė vejapjovė motoblokuiRotacinė vejapjovė motoblokui Salute – tai du diskai su peiliais, tvirtais rėmais. Projektas vadinamas Dawn. Toks prisitaikymas lengvai susidoroja su kieta senoji žolė, lazdos. Pjoviklių aukštis reguliuojamas automatiškai, prisitaikant prie dirvos nelygumų.

Specifikacijos:

 • pjovimo plotis – 80 cm;
 • važiavimo greitis – 4 km / h;
 • šienaujamos žolės aukštis – 100 cm;
 • Įrangos svoris yra 31 kg.

Pirkite rotacinę vejapjovę motoblokui Salute gali būti už 14 tūkst. Rublių.

Gruntozatsepy motoblokui SaluteRūpintis preddomovoy srityje žiemą galima pakabinti ant paskos stumiama sniego šalinimo, sausoje turėklas šepečiu valyti šiukšles. Tačiau būtini pritaikymai bus latakai, sumontuoti ant ratų vietos. Jie surengs tiesioginę iškrovimo seriją, kuri žymiai supaprastinti rūpintis augalų vegetacijos metu.

Related  Mes renkamės gręžimo frezos

Ratai yra konstrukcija su matmenimis:

 • skersmuo – 28 cm;
 • plotis – 9 cm;
 • stebulės skersmuo yra 3,4 cm.

Įrašyta toli nuo visos įrangos, kuri palengvins kaimo gyventojų gyvenimą naudojant daugiafunkcinį variklį.

Variklinių blokų remontas

Atsarginės dalys motociklui “Salute” yra lengva pirkti. Tai yra buitinė technika. Varikliuose naudojamiems varikliams tinkamos naudoti generatorių ir kompresorių tiekiamas atsargines dalis. Todėl jums reikia užsakyti reikalingą dalį pagal specifikaciją svetainėje arba paslaugų centre.

Apžvalga motociklui Salute 5 su galios rėmeliu – video