siurblinės šalyjeGamintojai siūlo vamzdynų siurbimo stotis daugybei įrangos ir išlaidų. Įranga parenkama tam tikromis eksploatavimo sąlygomis. Vasaros gyventojo užduotis yra teisingai pasirinkti ir įdiegti diegimą ant dachos. Turėtų būti atsižvelgiama į šeimos sudėtį ir namų ūkio specifiką.

Ką reikia apsvarstyti pasirenkant įrangą

siurblinės pasirinkimas pagal parametrusJei kyla abejonių, ar tai yra geriau, siurblys ar siurblinės, skirtos suteikti – čia yra argumentai, skirti naudai stoties:

 • bet koks siurblys pirmą kartą pumpuojamas vanduo į baką, tas pats akumuliatorius;
 • jei nėra pajėgumų, siurblys turės būti įjungtas nuolat, net jei reikia gauti stiklinę vandens;
 • vandens šaltinis gali būti laikinai nepasiekiamas, tačiau akumuliatoriuje bus vandens;
 • Stotis yra kompaktiškas vandens tiekimo įrenginys, išlaikantis slėgį sistemoje su būtinomis apsaugos ir valdymo priemonėmis.

Be abejo, stotis yra geresnė nei siurblys, tačiau norėdami pasirinkti įrenginį, turėtumėte sekti specialistų patarimus. Šiuo atveju būtina žinoti pradinius parametrus pagal valandos poreikį, patalynės gylį ir atstumą, kuriuo vanduo tiekiamas, arba lifto aukštį.

Dacho siurblinės paso duomenys nurodo maksimalius parametrus, o darbuotojai, atsižvelgiant į pasipriešinimą vamzdžiuose, bus trečdaliu mažesni. Vidaus instaliacijoms galia turėtų būti 0,6 – 1,5 kW. Yra mažos stotys, sunaudojančios nuo 0,3 kW / h.

Gamybos medžiaga įtako įrenginio patikimumą ir jo kainą. Bet net ir tikslūs apdorojimo plastikiniai gaminiai gali atlaikyti kelias eksploatavimo sezonas. Mažiau triukšmingų gaminių su ketaus kėbulu.korpusas pagamintas iš patvarios medžiagos

Dėl sistemos patikimumo ir be kliūčių veikia papildomų automatikos ir apsaugos komponentų prieinamumą. Relių, jutiklių, RCD buvimas sukuria saugumą ir palaiko parametrus, signalus, nukrypimus. Filtrai užtikrina švarų skysčių į darbinę kamerą, o atbulinis vožtuvas visada palaiko siurbimo vamzdį.

Kokios siurblinės pasirinkti dachą priklauso nuo šaltinio tipo. Jei vanduo pumpuojamas iš atviro rezervuaro ar gręžinio, kurio gylis yra iki 9 metrų, tinka savaiminio gruntavimo paviršiaus tipo savaiminio gruntavimo mechanizmas. Tokiu atveju jie gali būti išmetimo vamzdeliais arba ne. Siurblio sukeliamas triukšmo lygis priklauso nuo to, kaip vanduo pakyla.

Related  Mes pasirenkame siurblį, skirtą lauko namelių laistymui iš barelio

Norint išgauti iš gilių gręžinių, naudojamas HC, pagrįstas panardinamuoju ar nuleidžiamu siurbliu. Kuo galingesnis povandeninis siurblys, tuo didesnis gylis išgaus vandenį.

Pasirinkus tarp siurblio su nuotoliniu išmetimo įtaisu ir gręžiniu, pirmenybė turi būti teikiama antruoju. Nuotolinis išmetimo įrenginys veikiant ir montuojant sukelia daug problemų, tačiau gali pakelti vandenį nuo 45 m gylio.

Siurblinės vandens tiekimui namuose ir kotedžuose gali būti įrengtos daugiapakopės siurbliai. Tokie įrenginiai veikia menkai triukšmo, yra didelio efektyvumo ir tinkami įrengti patalpose. Tačiau prieš pradedant įrangą, siurbimo vamzdį reikia užpildyti vandeniu. Tokios NA išlaidos yra didelės.vandens tiekimo procesas

Namų ūkio siurblinės šalies namuose, be akumuliatoriaus talpyklos, yra papildomos saugyklos. Tai svarbu, nes augalų laistymas šaltu vandeniu yra kenksmingas. Todėl akumuliatorius gali būti mažas, todėl bus sumažintos montavimo kainos. Bet jei namuose yra daug šaltinių analizuojant, reikia daugiau įdiegtų pajėgumų.

Renkantis hidraulinį akumuliatorių, reikia nustatyti siurblio vietą. Dažnai uždarytame duobėje ar buitiniame skyriuje nėra pakankamai vietos, turite pasirinkti modelį pagal fotoaparato dydį.

siurblinės įrengimo vietosMini – siurblinės sodai naudojami vandens tiekimui mažoms šeimoms. Jie dažnai yra visiškai automatizuotas įrenginys, turintis išsiplėtimo baką. Mini NS atstovauja Rusijos ir Kinijos gamybos LEO ir Vodotok įrenginiai.

Nacionalinės asamblėjos pasirinkimas yra atsakingas dalykas, turi būti atsižvelgiama į planuojamą įrenginio sezoninį ar ištisinį naudojimą. Žiemos eksploatacijai reikės specialios vamzdžių ir įrangos izoliacijos montavimo metu. Svarbu pasirinkti patikimą modelį, remonto darbai kartais yra panašūs į naujos stoties įsigijimą.

Siurblinės pripažintos geriausiomis

kotedžų siurblinės modelisKaip pasirinkti siurblinės stalą, kad nebūtų problemų? Padėti vartotojui vertinti geriausius pirkėjų poreikius. Kai kurie egzemplioriai randami:

 1. Marina APM 100/25 siurblinės yra pagamintos Italijoje. Jis skirtas vandens ištraukimui 25 metrų gylyje. Kūnas yra ketaus, patikimas. Energijos sąnaudos 1,1 kW. NZ našumas 2400 l / val. Minimali montavimo kaina yra 12 tūkst. Rublių.
 2. Gardena 4000/5 Classic yra naudojamas privačiame name. Turi gerą našumą – 3600 l / h, galia 0,85 kW ir kainuoja 9000 rublių. Vasarą gyvenantys svečiai ištisus metus gyvena – tai ideali alternatyva.
 3. Garsioji italų kompanija Grundfos pasiūlė įrengti JP 2 PT. NS padidins 3000 l / h iš 8 m gylio, sunaudodama 720 vatų energiją. Tačiau stotis rekomenduojama naudoti vidutinio klimato sąlygomis ir “atvykusiems”. Yra 8 tūkstančių rublių montavimas.
 4. “Gilex Jambo” serijos vidaus įrenginiai nuo mini į galingą. Pastatas nuolat vertinamas namo siurblinių kotedžų reitinguose. Jie turi įmontuotą ežektorių, kurių skirtingos galios ir membraninio akumuliatoriaus talpos tūris. Yra sumontuoti nuo 3,6 iki 12,9 tūkst. Rublių, priklausomai nuo pajėgumo ir konfigūracijos.
 5. Iš šulinių, kurių gylis yra apie 50 m, padės pakelti vandenį AL-KO HWA 1300 F. Kaip matyti iš žymėjimo, įrenginio galia yra 1300 W. Jis skirtas purkšti ir išlaikyti slėgį sistemoje, kurioje yra daug analizės taškų. Modelis kainuoja 7300 rublių.
 6. Garsusis Vokietijos gamintojas “Karcher BP 4” brangus modelis Sodas išsiskiria patikima daugiapakopio automatizavimo sistema. Galia 3800 l / val., Kai ištraukiama iš 8 m horizonto, reikalauja vietos poreikių ir vandens apiplovimo. Įranga yra verta 11 tūkst. Rublių.
 7. NC “Akvarobotas”, montuojamas giliai šuliniams su mažu debiutu. Jo galia yra 0, 245 kW, tai kainuoja 3,5 tūkst.
 8. Sūkurinė stotis “Whirlwind”, modelis ASV-800/24, gali pakelti vandenį nuo 9 m, bet dažniausiai naudojama norint apmaistyti plotą iki 1 hektaro. Elektrinė yra 0,8 kW, kaina 4,7 tūkst. Rublių. Skirtingai nuo kitų modelių, jis gali dirbti be perkaitimo esant aplinkos temperatūrai +50 C.
 9. Baltarusijos siurblinės šulinys vasaros namuose BELAMOS XK 08ALL turi universalų tikslą. Jis gali būti naudojamas kaip impulsas ne tik pumpuojant vandenį, bet ir cheminius reagentus, trąšų mišinius. Įrenginio pajėgumas yra 0,8 kW, talpa 3600 l / val., Kaina 4,9 tūkst. Rublių.
 10. Esant sudėtingoms eksploatacijos sąlygoms, “Wilo Jet HWJ 203” mini stotis su 50 litrų talpos talpa yra laikoma nepakeičiama. Jis atlieka vandens kėlimą nuo 42 m, idealiai tinka dirbti sunkiomis klimato sąlygomis. Stotis kainuoja 13 tūkst. Rublių.

Related  Rankinis kultivatorius sodininkystei – būtiniausias įrankis

Informacijos rezultatas turėtų būti supratimas apie tai, kaip siurbimo stotis veikia ant dagos ir kurią pasirinkti:

 • reikia įrenginio, skirto savarankiškam spaudimui tiekti ir išlaikyti – mažos kainos nacionalinėms tautoms spręsti šią užduotį;
 • jei veikimo sąlygos yra sudėtingos, reikalingas didesnis patikimumas – jūsų paslaugomis yra “Karcher”, “Wilo”, “Grundfos”;
 • be problemų įprastomis sąlygomis darbo stotys Jambo, AL-KO HWA.

Siurbimo stočių eksploatavimo sąlygos

siurblinės eksploatavimo sąlygosSiurblio stotys su paviršiaus siurbliu turi būti įrengtos saugioje zonoje, prieglaudoje, kameroje. Tuo pačiu metu žiemos metu visi vamzdžiai ir pati stotis turi būti apsaugoti nuo šalčio. Su sezoniniu būstu sistema išmontuojama ir visiškai išlaisvinama iš likusios drėgmės. Siurblys yra laikomas šildomoje patalpoje.

Siurblys turi būti tvirtai pritvirtintas prie monolitinio padėklų. Vibracija yra pagrindinis sistemos priešas. Membraninio tipo povandeniniai siurbliai, kai jie dirba, neturėtų liesti kamerų sienelių, jiems perduodant vibraciją.

Norėdami prijungti laidų sistemą ir įrengti lizdus, ​​naudokite vandens surinktuvą “eglutė”, pjaustydami jį prie kamieno šaknies.

prijungimas prie vandens tiekimo sistemosPrie čiaupo yra prijungta:

 • akumuliatorius:
 • slėgio jungiklis;
 • manometras

Kiekvienoje stotyje yra naudojimo instrukcija. Visos manipuliacijos turi būti atliekamos pagal gamintojo rekomendacijas. Ir tada siurblinės stogas šuliniam dachoje tęsis ilgai.

Siuvimo stotis kotedžams – video