Benzokosa Husqvarna 128R“Husqvarna” gamina įvairius namų, sodo, miško ir statybų įrenginius ir įrankius. Grandininiai pjūklai, kultivatoriai, žirklės, raiteliai, tarpinės Husqvarna ir visi kiti gaminiai gaminami tik pagal naujausius pasiekimus ir kokybiškas medžiagas. Dėl to, kad “Husqvarna” yra žinoma visame pasaulyje ir yra didelė paklausa, dėl neprilygstamo įrankių patikimumo.

Benzino stoties 128R aprašymas ir charakteristikos

Patogus ir praktinis įrankis“Husqvarna” benzininis žirklės modelis 128R yra skirtas smulkių ir vidutinių dydžių perdirbimo vietoms ir yra tinkamas žolėms pjauti prie sunkiai pasiekiamų vietų (gėlių lovos, sienos). Įrankis yra dviejų taktų variklis, kurio galia yra 0,8 kW arba 1,1 AG. Husqvarna 128R benzininio siurblio sukimosi greitis siekia 11 000 aps / min. Variklis sukurtas naudojant “E-Tech 2” technologiją, kuri žymiai sumažina išmetimo dujų kiekį, kurį gamina žoliapjovė. Jos tūris 28 cm3.

Norint greitai įjungti prietaisą net po ilgo neveiklumo, į jį įeina kuro siurblio ir Smart Start sistemos gruntas. Maksimalus galimas apdirbimo plotis yra 45 cm. “Husqvarna 128R” – tai benzininis žirklinis žirklinis lynas su tiesiomis juostomis ir profesionali rankena, pagaminta dviračių pavidalu. Tai leidžia daug labiau kontroliuoti darbo procesą ir įrankio kryptį. Nerūdijančio plieno konstrukcija yra laikoma labiausiai patikima, nei išlinkta. Kad būtų lengviau transportuoti benzininius siurblius, dviračių rankenos gali būti sulankstytos.

Benzocos sveria tik 4,8 kgĮrangos svoris be kuro, sumontuotų pjovimo dalių ir apsauginis korpusas yra 4,8 kg. Dėl šios Husqvarna benzino siurblio 128R versija gali būti naudojama ilgą laiką be pertraukų. Degalų žirklės degalų bakas pagamintas iš balto plastiko, kad būtų lengviau kontroliuoti joje likusį degalų kiekį. Benzino talpa yra 400 ml talpos. Norėdami paleisti benzininį siurblį, pakanka traukti laidą sklandžiai, nes reikalinga pradinė jėga sumažėjo 40%.

Darbui naudojamas diržo tvirtinimasSu įrankiu komplektas apima:

  • peilis su 4 ašmenimis standžiams ir aukštiems žolėms arba krūmams;
  • trimmerio galvutė (pusiau automatinė);
  • diržo tvirtinimo detalės 2 rankoms;
  • raktų rinkinys;
  • dviračio rankena;
  • eksploatavimo ir techninės priežiūros vadovas;
  • apsauginis dangtelis;
  • nesuvienotas lazdele.

Ši linija naudojama tik mažai žolei pašalinti.

Husqvarna žirklės pradėti mygtuką, automatiškai grįžta į pradinę padėtį, kad būtų lengviau ir greičiau vėl įjungti žirkles. Specialus peilis pjaustyti žolę jo nesugriauna, bet įdėkite į ritinius. Korpuso apsaugoti diską ir apdaila ir linija naudojama yra tas pats, be jokios būtinybės pašalinti keičiant aksesuarus.

Diskų pakeitimasHusqvarna 128R techninės charakteristikos lentelė:

Charakteristikos pavadinimas Modelis 128R
Galia, kW 0.8
Didžiausias rekomenduojamas greitis, aps./min 11000
Darbinis baliono tūris, cm3 28
Dujų bako talpa, ml 400
Degalų sąnaudos, g / kWh 507
Duslintuvas su katalizatoriumi +
Greičio ribotuvas yra uždegimo sistemoje +
Svoris (be įmontuoto korpuso, mentės ir užpildyto kuro), kg 4.8
Garso galios lygis, dB 109-114
Juostos ilgis, cm 145
Peilio skersmuo su 4 mentėmis, cm 25.5

 

Kad nenutrūktų ir ilgas tarnavimo laikas, ekspertai rekomenduoja naudoti Husqvarna alyvą dvitakčiams varikliams.

“Husqvarna” benzino siurblių remontui galite atlikti savo rankomis, pavyzdžiui, pakeiskite užsikimšusį oro filtrą. Be to, jis yra patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje po dangteliu. Norėdami jį pakeisti, jums nereikia jokių įrankių. Atsižvelgiant į gedimo technika atveju geriau priskirti prie paslaugų centro, kaip žinių apie atskirų dalių principų nebuvimas gali apsunkinti tik situaciją.

Taisyk savo rankomisDažniausi “Husqvarna 128R” benzininių siurblių gedimai yra uždegimo ar kuro tiekimo problemos. Pirmuoju atveju dujų žoliapjovė arba keičia keletą dešimčių sekundžių arba visai neprasideda. Norėdami tai padaryti, patikrinkite žvakės sistemą. Jei jis yra drėgnas, tada, greičiausiai, reikia karbiuratorių sureguliuoti teisingai. Arba problema atsiranda dėl neteisingo paleidimo, tada jūs turite atidžiai išnagrinėti instrukciją.

Jei žvakė yra sausa, tada kuro mišinys netenka. Dažniausiai tai atsiranda dėl purvo filtro ar užkimštos žarnos. Filtras turi būti pakeistas (geriau tai daryti kas 3 mėnesius), o žarna reikia tik išvalyti.

Husqvarna - patikimas vasaros rezidentasBenzinas žoliapjovės šis modelis gali trukti daugelį metų, svarbiausia, gerbti veikimo ir laiku tikrinimo ir keitimo dalių, reikalingų taisyklių. Be to, Husqvarna 128R benzininio siurblio kaina visiškai atitinka jo kokybę ir našumą.

Peržiūrėkite Husqvarna 128R Motociklus – video