Neva motociklui padės lengviau dirbti vasaros gyventojusSunkus žemės ūkio darbas gali žymiai palengvinti Neva variklio bloką. Žemės ruošimo rato mechanizmas aprūpintas tik kultivatoriumi. Tačiau prietaisas su galingu varikliu pritaikytas dirbti su sumontuotais žemės dirbimo įrenginiais, pjauti žolę ir net vežimėlį.

Privalumai motoblokas

Neva Motobloką galima papildyti priedaisPavasario darbo diena valstiečių sodyboje yra beveik visą parą. Didžiąją laiko dalį užsiima didelis rankinis darbas sėjant masyvą. Beje, buvo ir mechaniniai arkliai – Molė, Neva ir kt. 2 valandas variklyje “Neva” gali kasti 10 hektarų žemės, paleisti 3 dienas kitam pavasario ar rudens darbui. Molis yra mažas ir greitas, netgi moteriškos rankos gali, bet mažos galios, o silpnos traukos. Dovana kaimo gyventojams tapo galingesniu visuotiniu vienetu.

Motoblokas “Neva” – tai Sankt Peterburgo mašinų kūrėjų idėja. Ji buvo sukurta Raudonosios Spalio-Neva įmonėje. Gamintojai sukūrė paprastą nepretenzistinį visų sezonų automobilį kaimo darbams. Variklio galia 5,5-7,5 litrai. su užtikrina patikimi varikliai

 • Amerikos “BriggsStratton” modelis;
 • Honda;
 • “Subaru”.

Motoblok Motoblokas yra su dvigubu oro filtru, todėl darbas tampa stabilesnis. Pasukdami pavarą, vienas ratas yra išjungtas ir atskleistas “ant kulno”. Gebėjimas naudotis kitomis žemės ūkio darbų priemonėmis padaro motobloką universaliu asistentu kaime.

Galite įsigyti ir remontuoti įrenginį atokiausiuose regionuose. “Neva” motociklų kainą galima įsigyti net ir žmonėms su mažomis pajamomis. Šalyje yra 250 parduotuvių, parduodančių žemės ūkio techniką ir 160 aptarnavimo centrų. Elektroninės parduotuvės pristatytų įsigytas prekes bet kuriai šalies daliai naudodamos pašto adresų sąrašus. Gamintojai gamina mašinas su garantija, tačiau 1% santuokos yra neišvengiamos, tada technologija pakeičiama arba įrenginys siunčiamas įrengimui. Neveikiama Neva variklio bloko atsarginių dalių įsigijimo problema.

Modeliai motociklams

Motoblokas Neva MB-1Pirmasis agregatas buvo surinktas su vidaus modeliu DM-1K. Variklio cilindrinis sluoksnis buvo ketaus, kuris žymiai padidino variklio tarnavimo laiką. Sunkių dirvožemių ir netgi neapdorotų dirvožemių raida buvo aparato stiprumas. Iki šiol kaimo sodyboje galite susitikti su Neva MB-1 variklio bloku.

Modernus motobloko modelis yra labai populiarus. Pakeitimai:

 • pavarų grandinės reduktorius;
 • naudojamas importuotas variklis;
 • galimybė atblokuoti kairįjį ratą lengvam pasukti į mažą platformą;
 • tuščiosios eigos greitis padidinamas iki 12 km / h.

Motoblokas Neva MB-2Neva MB-2 motociklų apkrova buvo 300 kg, tai leido naudoti traukiamąjį vežimėlį. Po modernizavimo motociklai pradėjo išaugti paklausa, nepaisant žymiai padidėjusių išlaidų. Ekspertai įvertino modelio našumo augimą:

 • Padidinti juostos apdorojimo plotis per vieną praėjimą;
 • greičio poslinkio pavarų dėžė – 4 priekinės, 2 atgal;
 • skriemulys, perduodantis jėgą į priedus;
 • vairo buvimas;
 • Padidinto keliamojo keliamojo keliamojo galingumo padidėjimas iki pusės.

Šakninis įrankis, kuris tiekiamas su blokeliais šabloniniais frezavimo pjūklais, kad atlaisvintų viršutinį dirvožemio sluoksnį. Didėjant galiai, jų sukibimas padvigubės iki 35 cm pločio gylio. Pažiūrėkite, kaip lengva “Neva” motociklui veikia vaizdo įraše:

Related  Kodėl kaimo gyventojai nori pirkti “Hyundai” kultivatorių

Yra modeliai MB-23 ir MB-3. Modelis 23 atlieka tas pačias funkcijas kaip ir MB-2, tačiau variklis turi 10 litrų talpos. su ir byla tapo sunkesnė. MB-3 lengvas kultivatorius be priedų.

Motoblokas Neva MB-3Pirmasis modelis nustoja galioti. Kuris iš siūlomų padėjėjų pasirinkti ūkininką priklauso nuo žemės ploto ir darbo pobūdžio.

Įvairūs motociklų “Neva” priedai

Originalus gaminys yra rėmo konstrukcija. Jis turi guminius ratus su giliu ir tekstūruotu gofruotu protektoriumi, kad gerai sukibtų ant slidžios paviršiaus. Komplekte yra ašies formos keteros formos pjovimo įrankiai, kurie kultivavimo metu pakeičia ratus. “Neva” variklio blokui ištisus metus naudoti siūlomi įvairūs pakabinimo įtaisai.

Buitinė technika ir pavadintas, nes vienetas, naudojant tvartai, ir ji pakeičia vejapjovę Ridger, Transportas už transportas atliekas pusę tonos, ir žiemą virsta sniego įrankiais. Pirkti papildomus prieglaudų vieną ar baigtas.

Vejapjovės ir vejapjovės

Neva variklio blokasNaudokite vietoj sujungto įrankio rankos juostelę, taupydami jėgą ir laiką. Atsižvelgiant į svetainės profilį ir lygumą, pasirenkamas segmentas arba rotacinė vejapjovė.

Neva variklio bloko segmentinė vejapjovė yra rėmas su pjovimo peiliais. Dvi plokštelės su dantukais formos peiliai gauna svyruojančią judesį nuo pavaros ir dirba kaip žirklės, pjaudami žolę horizontalioje sekcijoje. Rankenos plotis yra 110 cm, o vejapjovės greitis yra 4 km / h. Slaugant veją technikas suteiks neįkainojamą pagalbą

Įrenginys pagamintas iš kieto lydinio ir užkandžių, netgi retkarčiais sugautų šakelių iki 1 cm skerspjūvio. Saugumo sumetimais prietaiso diržas yra padengtas korpusu. Nuimkite ir padėkite baldakimą greitai, o pjovimo įtaiso gedimų atveju nebus sunku plokštelę pakeisti dantukais.

Svarbu pažymėti, kad nuolydis yra kokybiškas net nelygiose vietose, nes lauko valymas atliekamas dviem pylimais. Konsolės pabaigoje yra keltuvai, neleidžiantys mechanizmui nukristi į žemę. Motoblokui skirtos rotacinės vejapjovės pagamina keletą šalies gamyklų KN 1.1.

Segmentinė vejapjovė motoblokuiNeva variklinių blokų rotorinė vejapjovė kaimo vietovėse tapo plačiau paplitusi. Įrenginys yra diskas arba du, pritvirtinti prie rėmo centre. Sukdami diskų pjovimo paviršius, viskas, kas patenka į kelią, nugriauti. Prietaisas skirtas:

 • vadovauti storai žolių ančiai;
 • dirbti ant nelygaus paviršiaus;
 • pjovimas, užaugęs krūmais, nepatogumai.

Pjovimo mechanizmas – tai keturi peiliai, ant disko pritvirtinti smaigaliais. Peiliai ištraukiami iš disko lizdo, veikiant sukimo momentu. Žolė yra padengta lygiomis ritinėlėmis. Variklio blokas “Neva” tipo “Zarya” šienapjovė turi dvi diskus, sukasi viena kitai. Važiavimo aukštis yra reguliuojamas. Tačiau peiliai greitai sustumiami arba sklendžiasi susidūrus su reljefu. Žemiau rotoriaus įrankių našumas yra 80 cm.

Related  Rankinis vandens siurblys iš šulinio, kai nėra maitinimo šaltinio

Rotorinė vejapjovė ant motociklųNorėdami pritaikyti priemiesčio zonoje perkrautomis sąlygomis, motociklų blokui Neva-KR-05 sumontuota rotacinė vejapjovė yra tinkamesnė. Savo motobloko įrangą gamina “Krasny Oktyabr” gamykla. Dygsnio plotis yra tik 56 cm, todėl galite užsisakyti sieneles ir valyti medines lentas.

Bet kokio pjovimo naudojimas įpareigoja rangovą atsakomybę už kitų ir jų pačių saugumą. Todėl būtina ne tik patikrinti pjovimo įrankio tvirtinimo ir diržo tvirtumo stiprumą, bet ir iškirtimo lauko būklę.

Skardinės, akmenys ir kiti šalutiniai daiktai gali sugadinti peilius, sužeisti skustą. Būtina pasirūpinti vaikų ir gyvūnų pašalinimu iš rizikos zonos. Dirbkite uždaruose drabužiuose ir akiniais.

Darbo metu diržų pritvirtinimo ir įtempimo būklė turėtų būti periodiškai tikrinama. Jei reikia pjaunant ar pakeisti peilį, motobloką reikia atjungti.

Kodėl jums reikia “motobloko” adapterio?

Adapteris ant motobloko“Neva” variklio bloko adapteris yra rėmo konstrukcija su užpakaliniu mechanizmu. Virš jo gali būti įrengta darbuotojo sėdynė arba krovinių vežimo dėžė. Su priekiniais guminiais ratais ir galiniais vairuojamais užpakaliniais ratais valdomas savaeigis mechanizmas pagamintas ant 4 ratų. Minitraktorius gali būti naudojamas įvairiems darbams.

Kadangi “Neva” variklio blokas turi 2 movos, vienas iš jų yra pritvirtintas prie vairuotojo sėdynės. Kitu mazgu gali būti įrengta kalykla arba kitas panašus įrankis. Sodo darbai gali būti atliekami patogesnėmis sąlygomis.

Adapterinis modelis AM-2AM-2 modelyje yra specialus rėmas ir tentų su pakėlimo svirtimi mechanizmas. Rezultatas yra mechanizmas su vairuotoju, tuščiąja eiga greičiu iki 10, darbinėje padėtyje – 3 km / h.

Kiti parametrai:

 • matmenys surinkime – 1600 * 750 * 1270 mm:
 • adapterio svoris yra 55 kg;
 • ratų trasa – 65 cm;
 • liumenai yra 27,5 cm.

Modelis APM-350-1 naudojamas kaip sėdynė, o vietoj kėdės – kitas įrangos komplektas. Ir tada žemės auginimą vienu metu gali atlikti du kalavikai, du plūgai. Šis adapteris skirtas tvirtinti prie sunkių kompaktinių elementų.

Rutuliai, naudojami variklio bloko tentuose

Lukšiosios žirklėsPatys laiko darbas pjaustymą sodinimo vagose ir ridging išaugintais augalais. Chopper į sodininkas rankose – universalus įrankis. Dėl motoblock Hillers Neva sukurta prieš kitą pakabinami padargai. Skirtumas tarp disko ir žagrė apkaupti naudojamo baldakimu, yra jų darbo principas. Hillers, pagaminti iš lieto dalys, sujungti vienas su kitu, kaip rodyklės leis jums padaryti dirvožemio žlugimo iš abiejų aštriu pabaigoje pusės ovalo per lenkta profilyje. Atskirti įrenginį:

 • nereguliuojamas;
 • reguliuojamas;
 • Olandų kalba.

Nereguliuojamas kalnasNereguliuojamos kalvos yra fiksuoto pločio konstrukcija. Tai paprasčiausias įrenginys, sukuriantis darbe vienodą kibirą dėl nejudančių sparnų. Toks kalavikas gali dirbti vagose, kur nusileidimas buvo atliktas su jo aprašymu. Toks įrankis veikia grioveliuose iki 30 cm pločio ir negali nusileisti bulvių eilių. Naudokite stogelius su šviesos kultivatoriais, juostose iki 12 mm storio. Prietaisas yra daug energijos, nes jo profilis yra naudojamas vidutiniškai drėgnoje dirvoje. Dėl galingo motobloko jo naudojimas yra nepagrįstas.

Related  Elektrinis vandens šildytuvas ir jo naudojimas

Ritintuvai su kintamu rankena yra dažniausiai pasitaikantys įrankiai asmeniniuose soduose, nes jo veikimo principas primena keterą. Šis įrankis gali būti pertvarkytas į bet kurį tarp eilučių. Taikyti taip pat dvigubą kalvį. Kai praeina, dalis dirvožemio vėl praeina į vagą, mažesnė atlieka krentą. Tačiau tai ne tik reguliuoja suskaidymą, bet ir higienos gylį.

Diskelio heelerOlandijos tipo kalnelis yra kompromisas tarp pirmojo ir antrojo variantų. Lūžio aukštis ir siauras korpusas pasiekiami pakeliant atvertus iki norimo aukščio. Sulenkite, jie beveik dvigubai. Šaukštas pakilo, kaip ir drugelio sparnai. Dėl aukšto sparno žemė neatsiranda į vagą, krutė yra didelė.

Neva variklio blokui disko skylė buvo laikoma geriausiu kupolu. Du diskai, sumontuoti tam tikru atstumu, yra nustatomi pagal pageidaujamą pabėgimo kampą. Tvirtinimo sistema suderinta, suformuojant reikalingą eilės dydį ir smūgio aukštį. Tokie įtaisai yra kelis kartus brangesni nei sparnuotieji, tačiau jie veikia efektyviau, o variklio bloko apkrova yra mažesnė.

Dirbdami su kalviu, reikia naudoti mažesnį greitį ir guminius ratus pakeisti metalu, kad jie geriau sukibtų su dirvožemiu. Po darbo nuvalykite visas tvirtinimo detales nuo žemės ir sutepkite juos riebalais – litoliais arba solidoliais.

Bulvių kastuvas su motoriniu bloku

Bulvių krautuvas Neva variklyjeBulvių surinkimo įrangos principas grindžiamas gumbavaisių gavyba iš žemės ir sijojimas. Derliaus nuėmimas atliekamas rankiniu būdu. Kiekvienam motobloko praėjimui bulvės išgaunamos iš vienos eilės.

Bulvių kombainas “Neva” vibruojančio tipo “KKM-1” vakuuminiam agregatui naudojamas nedideliuose drėgnuosiuose sausuosiuose dirvožemiuose. Tokiu atveju žemėje turi būti mažiau akmenų nei 9 tonos vienam hektarui. Įrenginys susideda iš pjovimo skardos ir tinklelio, ant kurio atskiriama žemė, o bulvės lieka paviršiuje. Įrenginys yra vieno eilės, talpa iki 0,2 ha / val. Juostos plotis 37 cm, 20 cm gylis yra supjaustytas, supjaustytas ir perduotas per grotelę. Yra ir kitų modifikacijų, pagrįstų tuo pačiu principu, kad vibracinė sijojimo iš apkarpytos svarstyklės.

Motoblokas yra aprūpintas bulviu krautuvuPanaši įtaka vibracijos įtaisui vadinama Poltavchanka. Bulvių kastuvas turi didesnį sukibimą, bet mažesnė depresija. Prietaisas skirtas dirbti vidutinio drėgnumo ir sudėties dirvožemyje.

Variklio bloko “Neva” apžvalga – vaizdo įrašas