Benzininis kultivatorius TarpanasKultivatorius Tarpanas buvo sukurtas 1991 metais. Po daugybės patobulinimų ir patobulinimų 1997 m. Buvo išsiųstas masinei gamybai. Jis greitai įgijo populiarumą tarp pirkėjų dėl galingo ir patikimo “Briggs and Stratton” variklio, gaminamo JAV. Šis vidutinio klasės kultivatorius lengvai ir kokybiškai apdoroja molio dirvožemius.

Tarpano prietaisas

Kultivatoriai Tarpan, turintys keturių ciklų karbiuratoriaus variklius Champion, Honda arba Zongshen, galia 5,5 litrai. su Taip pat ir Amerikos “Briggsas ir Strattonas”, kurių talpa yra 6 litrai. su Naudojamas kuras yra benzinas, kurio oktaninis skaičius yra ne mažesnis kaip 85.
Įrankis yra patikimas šalies pagalbininkasBenzininis kultivatorius “Tarpan” skirtas darbams kotedžuose, soduose ir soduose. Įrengta automatinė išcentrinė sankaba, todėl įrankį galima lengvai išmontuoti į 2 dalis. Dėl to jį galima pervežti net ir automobilių magistralėje. Pakanka tik atverti 2 varžtus veržliarakčiu. Perkelia prietaisą ant dviejų ratų. Auginimo procesas yra toks: kai tik variklis pasiekia reikiamą apsisukimų skaičių, pavarų velenas pradeda suktis. Pjovimo agregatai juda, pjaunami dirvožemiai, tada sumaišykite ir sumaišykite.

Jei variklio kultivatorius yra palaidotas į žemę su malūnais ir sustabdomas, jis turi būti šiek tiek pakeltas.

Naudokite Tarpan kietų dirvožemių apdorojimuiBe standartinės arimo funkcijos, Tarpan kultivatorius gali būti naudojamas piktžolėms įterpti arba trąšų maišymui. Norėdami tai padaryti, turite įdiegti papildomą įrangą. Ekspertai rekomenduoja auginti sunkiuosius molio dirvožemis, nes jis turi didelį sukimo momentą, dėl kurio žemės lengvai ir kokybiškai sugriežtintas. Freza pjovimo gylis pasikeičia padedant reguliatoriaus permutacijai.

Prieš pradėdami dirbti su “Tarpan” kultivatoriumi, turėtumėte atidžiai ištirti naudojimo instrukciją.

Specifikacijos:

 • galia 40,5 ir 4,41 kW (tik Amerikos variklis);
 • reduktorius – kirminas, vienpakopis;
 • Amerikos variklio “Briggs ir Stratton” darbinis tūris yra 190 cm3, Japonų Honda – 160 cm3;
 • malūnų skersmuo – 32 cm;
 • kuro bako talpa – 1100 ml;
 • reikalingas aliejaus kiekis – “Briggsas ir Strattonas” – 600 ml, “Honda” – 550 ml;
 • 1 greitis (pirmyn);
 • arimo gylis – 200 mm;
 • plotis – 560 mm;
 • paskelbto garsumo lygis yra 81 dB;
 • svoris – 45 kg.

Related  Ar galima pats pataisyti perforatorius?

Vietos auginimas su Griebtuvo plotis priklauso nuo kultivatoriaus sumontuotų malūnų skaičiaus. Jo indeksas svyruoja nuo 35 cm ir gali siekti iki 1 m. Su 18 cm gylio per valandą, šis kultivatorius gali apdoroti 0,06 ha. 1 valandos darbo metu sunaudojama ne daugiau kaip 1100 ml degalų.

Privalumai ir trūkumai

Teigiami “Tarpan” variklio kultivatoriaus aspektai yra lengvas valdymas, taip pat kokybiškas dirvožemio atpalaidavimas. Įrenginio vairą galima pasukti taip, kad jo apdorojimo metu nebūtų jau pluta. Maksimalus posvyrio kampas dirbant, pagal instrukcijas kultivatoriui Tarpanas – 15 °.
Pagrindinis trūkumas yra tai, kad nėra jokio atvirkštinio. Jei reikia, jis turi būti rankiniu būdu ištrauktas, dėl to dėl to frezavimo staklės pradeda nešioti žemę. Todėl rekomenduojama jį naudoti tiesioginėse vietose, kuriose nėra daug sodybų.

Papildoma įranga

Variklinis kultivatorius neturi atbulinės eigosPlėsti kultivatoriaus Tarpan galimybes, atskirai įsigytus priedus. Prie šios priemonės gali būti prisijungta:

 1. Ridger sudarytas iš šerdies ir sąvartynų naudojamų apkaupimo daržovių, taip pat sukurti įtrūkimai ir pjovimo lovos (gali būti naudojamas tik kartu su ravėjimo agregatai kaip suteikti reikiamą traukos jėgą).
 2. “Pololniki” yra stebulė, ant kurios tvirtinamos gnybtai ir peiliai. Naudojami atsipalaidavimui ir ravimui.
 3. Apsauginiai diskai – dėl jų, apdorojant tarpus tarp eilučių, augalai nebus sugadinti ar padengti žeme. Įrengtas ant stebulių.
 4. Vejapjovė – sumontuota vietoj viso vykdomojo padalinio. Naudojamas pjauti žolę. Taip pat yra vejapjovės versija, naudojama sunkiai pasiekiamose vietose, pvz., Tvorose ar kaklelose.
 5. Transporto priemonė, sudaryta iš ratukų, kurių skersmuo yra 19 cm. Jis naudojamas kultivatoriaus judėjimui išilgai darbo vietos.
 6. Plūgas taip pat montuojamas vietoj vykdymo bloko. Jo dėka galima nulupti gryną dirvą arba paruošti žiemą.

Kultivatoriaus kaina priklauso nuo įdiegto variklio kokybėsTarpan kultivatoriaus kaina priklauso nuo to, ar jame yra sumontuotas variklis. Įrenginiai su japonišku varikliu yra brangesni nei amerikietiška. Labiausiai biudžetas yra Čempionas, nes jis gaminamas Kinijoje.

Related  Pasirinkite purvo vandens siurblį

Koks skirtumas tarp Tarpano video?