siurblys su prefiltraVanduo gyvas, jei jis juda. Baliono pompa reikalinga apyvartai, valymui ir papildomų efektų sukūrimui. Be nukenksminimo, filtravimo ir cirkuliacijos, stovintis vanduo taps dirvos paviršiumi putliąsias bakterijas ir blogą kvapą.

Baseinų tipų siurbliai

filtro siurblys rėmo baseinuiCirkuliacinė sistema turi užtikrinti, kad vanduo būtų keičiamas mažiausiai tris kartus per dieną. Tuo pačiu metu jis turėtų būti mažo triukšmo, mažos galios ir saugus. Jei baseine yra sūkurine vonia funkcija, išcentrinis siurblys sukuria krioklys – burbuliukai ir kaskados. Vartotojai renkasi įrenginius su specialiais plastikiniais darbo mechanizmais. Jei druskos vanduo yra tinkamas, siurbliai bronzos baseinui tinka.

Siurbliai su metalinėmis kameromis laikomi nepageidaujamais valymui, nes jie rūdžių, kai chloras yra vandenyje.

Siurbliai, kurių schemoje yra numatyti filtrai geriamojo vandens valymui, vadinami filtravimu. Jie veda vandenį, įveikdami smėlio sluoksnio ar specialios antgalio – kasetės – atsparumą. Perduodamas per filtro skystį, reikia pašalinti suspenduotą medžiagą. Tuo pačiu metu smulkių drožlių lieka grubios dangos, kasetė turi mažesnę porą, didesnį atsparumą. Filtravimo siurblys baseinui nuvalo nešvarumus, kol jie išsidėsčiusios dugne.

Lauko baseine pratęsti plaukimo sezoną, naudojami šilumos siurbliai. Prietaisai atlieka vandens mainų funkciją, tačiau naudojamas įmontuotas šildytuvas. Skystis gali būti dezinfekuotas chlorinu per specialų siurblio dozatorių. Sistemoje yra siurblio su ultravioletiniu įtaisu, skirtu patogenų sunaikinimui.

Dirbtinis ežeras yra sudėtinga inžinerinė struktūra. Kuo didesnis baseino tūris, tuo sunkiau tai rūpintis.

Intex filtro siurbliai

kasetės kasetės siurblys“Intex” gamina pripučiamus baseinus ir kitus PVC gaminius. Produktų priežiūrai gaminami specialūs siurbliai. Apskritai, priemonės padeda išpūsti orą. Plaukimo baseinams sukurta siurblių linija, kuri tuo pačiu metu filtruoja ir dezinfekuoja vandenį.

Smėlio filtras sukuria mažiau pasipriešinimą vandens srovei, nešvarumų dalelės vėluoja 20 mikronų. Kasetė surenka skerspjūvio daleles iki 5 mikronų.

Vandens valymas vyksta filtruojant per smėlio arba kasetės sluoksnį. Smėlio užpildas naudojamas ypatingai, granuliacija turi užtikrinti reikalingą srautą ir valyti vandenį iš plaukiojančių priemaišų. Jei smelis ar kitas užpildas yra gerai, poros greitai įsikibs, apyvarta sulėtės. Filtras plaunamas atgaline srove, o vandens nutekėjimas vyksta už baseino.

Related  Mes renkamės gręžimo frezos

“Intex” baseino siurblyje gali būti kasetės filtras, kuris periodiškai pakeičiamas nauju. Šiuo atveju bendrovė siūlo vietoj kelių skirtingų sistemų įdiegti vieną įrenginį, palaikantį keletą funkcijų.

Įmonė siūlo modelius su smėlio filtru ar filtro kasetę. Užpildymas kvarco smėliu yra efektyvus ir išsaugo 5 metų intensyvios eksploatacijos savybes. Kasetės yra nebrangios, kartą per mėnesį praleisti 300 rublių neturėtų būti važtaraštis.

Siurblys su savo rankomis

naminis filtro siurblys baseinuiDaugelis savininkų, sukurdami šeimos gyvenamąją vietą, bando atlikti daugumą darbo patys. Užtikrinkite, kad vandens valymas ir cirkuliacija baseine būtų nepriklausomai. Tam reikės įprasto tinkamo našumo siurblio. Švaresnis yra filtras, kasetė arba smelis.

Kasetės filtras yra talpykla, kurioje yra įdiegtos kelios paruoštos purvo dangteliai. Šis dizainas yra lengvas, plūduras ant paviršiaus ir gali būti stilizuotas tam tikram natūraliam objektui. Pagrindinė būklė: siurblio pumpuojamas vanduo turi turėti įėjimus ir išėjimus, kurie, kiek įmanoma, yra vienas nuo kito.

Rankų pompa savo rankomis atrodo kaip 2-3 metrų ilgio polipropileno vamzdis, kurio valymo elementai yra sumontuoti į ertmes. Viena įdiegta kasetė, kurios skersmuo 50 mm, pakanka 300 m talpos baseine3 siurblio galia 25-30 vatai. Kasetė tvirtinama tuščiavidurio vamzdžio pagalba, uždedant antgalių galines dangteles, o tuščiaviduris vamzdis plūduriuoja ant paviršiaus. Filtras kasdien išimamas ir nuplaunamas vandeniu.

smėlio filtrasNorint pagaminti filtrą su užpildu, reikalingas polipropileno statramstis su plačiu užpildu. Užpildas gali būti šiurkščiavilnių smėlio, sulfoninto anglies ar grafito lustų. Sąlyga – medžiaga turi būti atspari trinčiai, neutrali. Smėlio filtro įtaiso tvarka:

  1. Įstatykite baką prie baseino.
  2. Apatinę tiekimo žarną nuleiskite vandens bako apačioje, įleidimo angos galą, prijunkite laisvą galą prie siurblio tiekimo vamzdyje per papildomą filtrą, kuris palaiko traukimus.
  3. Įleidimo žarna montuojama aukščiau.

Related  Kur ir kodėl įdiegiate kanalizaciją 110

Prieš įjungdami kuo daugiau praskieskite žarnas prie baseino. Siurblio galia turi būti 150 vatų, nes darbas atliekamas norint įveikti atsparumą. Filtras valomas prieštaringu vandens judesiu, o šalia baseino – kanalizacija.

Namo smėlio filtras baseine – video