Sodyboje dirba lengvas benzinasTurint po ranką tikrai aukštos kokybės benziną, vasaros rezidentas galės pjauti augmeniją didžiulėje srityje per kelias minutes, praleisdamas mažiausią laiką ir pastangas. Vartotojai, kuriems reikia benzininio siurblio, geriausių modelių įvertinimas padės pasirinkti tą, kuris jiems taps vertingu. Šiandien parduotuvėse galite pamatyti daugybę įvairių modelių iš įvairių gamintojų. Kokybiško, paprasto naudojimo ir nebrangio modelio pasirinkimas yra gana sudėtinga užduotis. Galų gale, kiekvienas benzino siurblys turi tam tikrų privalumų ir trūkumų. Siekiant išspręsti šią užduotį, reikėtų apsvarstyti kelis modelius, padalijus juos į atitinkamas kategorijas. Supažindinti su svarbiausiomis charakteristikomis, geriausių degalinių reitingu: kaina, svoris, pajėgumas. Tai leis kiekvienam potencialiam pirkėjui pasirinkti kategoriją, kurioje atsižvelgiama į jo prioritetinius parametrus.

Geriausias biudžeto benzinas

Vertinant geriausias degalines, visų pirma atkreipkite dėmesį į biudžeto modelius, kurių kaina yra iki 7 tūkst. Rublių. Daugelis vasaros gyventojų jiems teikia pirmenybę – įrankiai yra kompaktiški, paprasti naudoti ir, svarbiausia, nereikia atiduoti didžiulių pinigų perkant. Jų pagalba žolė sode lengvai pjauna, mažose vejose, aplink gėlių lovelius, gyvatvores ir sodo takus.

Pirma, šioje nominacijoje nusipelno benzino kalibro 1200 kalibro.

Benzocos Caliber 1200Šis modelis turi puikių savybių:

 • svoris – tik 6,9 kilogramai;
 • galia – 1,62 AG;
 • dujų bako talpa – 1,25 litrai;
 • pjovimo plotis – 44 centimetrai.

Apskritai visa tai leis vartotojui lengvai susidoroti su daugybe darbo, priaugti pjovimo žolę arba išlyginti veją tiek laiko, kiek pastangų. Svarbus pjovimo plotis yra vienas iš pagrindinių modelio privalumų – net didelė plotas gali būti apdorojamas per keletą minučių. Svarbu, kad tokiomis įspūdingomis savybėmis benzininis bakas būtų pigus – apie 6 tūkstančius rublių.

Pjovimo plotis priklausys nuo benzino siurblio denio dydžio. Kuo didesnis šis parametras, tuo mažiau skaitytuvui reikia atlikti praėjusį darbą.

Antrą vietą užėmė benzinas “Chas T 336”, visų pirma dėl ne per didelių kainų nuo 6000 iki 6500 rublių.

Benzokosa Champion T336Deja, kai kuriems parametrams jis yra mažesnis už ankstesnį modelį:

 • svoris – 7,2 kg;
 • talpa – 1,23 l. s.;
 • dujų bako talpa yra 0,85 litro.

Nepaisant to, kad modelio pjovimo plotis yra gana padorus – 40 centimetrų – neįmanoma patekti į pirmąją vietą skiriant biudžetinius benzininius modelius. Visų pirma dėl didelio svorio ir gana mažos galios.

Kitas sėkmingas modelis CARVER PROMO PBC-43.CARVO PROMO PBC-43

Benzokosa Carver kainuos pirkėjui net pigiau nei ankstesnė – 5500-6000 rublių. Jos charakteristikos sužavės net sugadintą vartotoją:

 • svoris – 8 kilogramai;
 • galia – 1,7 litro. s.;
 • dujų bako talpa yra 0,95 litro.

Žinoma, didelė galia yra pagrindinis modelio privalumas. Deja, viskas sugadina daugybę svorio. Taip, o pjovimo plotis palieka daug norimos – tik 25 centimetrai.

Related  Peržiūrėkite įvairių modelių pjūklus

Uždaro biudžetinio benzino modelio Huter GGT-800T viršutinę dalį.Benzininis žarna GGT-800T

Tai puikus įrankis, kurį galite nusipirkti už 6000 rublių, bet, deja, jam kyla tokie pat trūkumai, kaip modelis iš “Carver”. Taigi “Husher” benzino mašina turi šias charakteristikas:

 • svoris – 7,1 kilogramai;
 • galia – 1,09 litro. s.;
 • žolės pjovimo plotis – 25 centimetrai.

Nors masinis augimas yra akivaizdus, ​​maža galia ir nedidelis žolės pjovimo plotis mažina šio benzinu varomos mašinos patrauklumą.

Geriausi lengvojo benzino siurbliai

Patyrę benzino vartotojai žino, kad svarbiausias šių įrankių parametras yra svoris. Galų gale, dirbdami, instrumentą reikia nuolatos laikyti svoriu, ir čia visada jaučiamas kiekvienas papildomas gramas gramo. Todėl, lengvieji modeliai turėtų būti išskirti į atskirą kategoriją, net jei jie turi tinkamą vertę ir neturi didelės galios. Rengiant geriausio vertinami pjautuvo modelį, kurio svoris reitingą ne daugiau kaip 5 kilogramų – net nepertraukiamas veikimas su jais atneša tik malonumą, nesuteikiant nuovargį. Ir tai yra būtent tai, ko reikia sodo savininkams ir mėgėjams dirbti sode.

Paprastai kuro siurblio svoris priklauso nuo variklio dydžio ir galios. Tačiau modernių, lengvųjų medžiagų naudojimas gali žymiai sumažinti prietaiso masę, todėl patogiau.

Visų pirma, “PARTNER XS” benzino siurblys pasirodė įsitikinęs.

PETROL XSIr tai nėra nelaimingas atsitikimas – jis turi puikių savybių:

 • galia – 0,95 l. s.;
 • perdirbimo plotis – 41 centimetrai;
 • Svoris – 3,5 kg.

Galia yra gana didelė, nes partnerio benzininis siurblys yra toks lengvas. Be to, dėl šio apdorojimo pločio vartotojas gali lengvai nupjauti veją arba žolę didelėje srityje, nesijaudindamas pavargęs. Vienintelis neigiamas – dujų bakas yra tik 0,34 litro. Dėl to dažnai reikia imtis pertraukų, kad pakartotinai išpilstytų degalus. Viskas yra visiškai kompensuojama už prieinamą kainą – 6500-7500 rublių.

Tik šiek tiek prastesnis už benzino bako HITACHI CG22EJ kategorijos lyderį.Benzocos HITACHI CG22EJ

Šiek tiek daugiau svorio ir šiek tiek mažiau galios neleido jai vadovauti lengvųjų modelių TOP.

 • galia – 0,85 litro. s.;
 • apdorojimo plotis – 38 centimetrai;
 • svoris – 4,3 kg.

Deja, “Hitachi” benzinas visais atžvilgiais yra žemesnis už aukščiau aprašytą modelį. Be to, norint įsigyti šio Japonijos pramonės palikuonių, turėsite išpjauti bent 12 tūkst. Rublių – dvigubai daugiau nei lyderiui. Žinoma, nepaisant puikių savybių, tai žymiai sumažina jo patrauklumą daugelio pirkėjų akyse.

Galiausiai jis uždaro tris geriausius “Interskol MB-43/26” benzininio bako šviesos modelius.Benzokosa Interskol MB-43

Jos parametrai:

 • galia – 1 litras. s.;
 • perdirbimo plotis – 43 centimetrai;
 • svoris – 5 kg.

Kaip matote, jis viršija anksčiau paminėtus modelius tiek vejos perdirbimo galios ir pločio atžvilgiu. Jo vienintelis trūkumas yra didelis svoris – vargu ar jis pateko į lengvojo benzino bako reitingą. Taigi, nepaisant puikių savybių, kurias bet koks specialistas įvertins, ji sugeba paimti tik trečią vietą. Tačiau dėl labai prieinamos kainos – ne daugiau kaip 7 tūkst. Rublių – pirkėjai yra ir, greičiausiai, ateityje. Daugelis naudotojų nori sutaupyti papildomo kilogramo svorio, kad sutaupytų keletą tūkstančių rublių arba būtų tinkamai laimėti.

Related  Privačių namų siurblinės pasirinkimas ir montavimas

Geriausi galingi benzininiai siurbliai

Jei jūs ieškote žoliapjovėms, kad bus ne tik kirpti veja, bet ir susidoroti su dideliu sklypas, apaugę piktžolėmis agresyvus ir atkaklus, jums reikėtų teikti pirmenybę modeliams su dideliu pajėgumu.

Pirmąją poziciją šioje kategorijoje užima Cedar BH-4500 benzininis siurblys.Petrozos Cedar BH-4500

Jis turi puikių savybių:

 • galia – 6,1 litro. s.;
 • perdirbimo plotis – 42 centimetrai;
 • svoris – 8 kilogramai;
 • dujų bako talpa yra 1,2 litro.

Žinoma, svoris yra gana didelis – ilgą laiką dirbti su benzino siurbliu neveiks. Tačiau, dėka galios, ji lengvai šiauduoja ir jaunąją žolę, ir džiovintų daugiamečių piktžolių, ir net didelių krūmų. Naudodamiesi įrankiu galite apdirbti gyvatvorę. Be to, modelio kaina paprastai neviršija 10 tūkst. Rublių. Todėl modelis teisingai atveria geriausio galingo benzino viršūnę.

Tik truputį mažesnis pajėgumas, tačiau jis gerokai pritraukia “Tatra Garden BCU-55” benzino bako svorį.Tatrų sodas BCU-55

Jo savybės:

 • galia – 5 litrai. s.;
 • svoris – 6 kilogramai;
 • dujų bako talpa yra 1,2 litro;
 • perdirbimo plotis – 41 centimetrai.

Be abejo, “Tatra Garden” benzinas pateko į reitingą šiame reitinge tik dėl mažesnės galios. Tačiau daugeliui vartotojų 2 kg svorio padidėjimas yra daug svarbesnis. Maitinimo modelis yra pakankamai veiksmingai išspręsti senų krūmų, džiovintų piktžolių ir kitų augalų, kurie atneš bėdų savininkams mažiau galingas pjautuvu daug problemų. Be to, jis kainuos ne per brangu – daugelyje savo parduotuvių galima įsigyti už 7-8 tūkstančių rublių, kuri yra tikėtina, kad pirkėjas bus maloniai nustebinti.

Žmonės, kurie gali sau leisti sumokėti papildomų pinigų už maksimalų įrangos naudojimo patogumą, tikriausiai turės išbandyti “Makita” benzino DBC 4510.

Benzinas Makos DBC 4510Dirbant su juo malonu dėl mažo triukšmo lygio ir kruopščiai išmatuotos ergonomikos. Membraninis karbiuratorius užtikrina puikų, stabilų veikimą, kaip ir visą benzino baką, ir paskutinius degalų kiekius. Modelio galia yra pakankamai didelė, kad padėtų susidoroti su piktžolėmis ir netgi jaunais medeliais. Apskritai savybės yra labai geros:

 • galia – 3,1 litrai. s.;
 • svoris – 7,9 kilogramai;
 • perdirbimo plotis – 25 centimetrai.

Deja, Makita parametrai yra prastesnės lyderiai. Jis yra sunkesnis ir turi daug mažiau galios. Todėl ji sugebėjo užimti tik trečią vietą. Ir jei jūs pridurti, kad bet parduotuvėje perkant turės mokėti ne mažiau nei 40 tūkstančių rublių, tai tampa aišku, kodėl jis retai priemiesčio teritorijose ir laukuose – didelės išlaidos atbaido liūto dalį potencialių pirkėjų. Net didieji ergonomika ir naudojimo paprastumas negali visiškai kompensuoti dideles finansines išlaidas.

Related  Medienos cirkuliacinio pjūklo pasirinkimas darbui dirbtuvėse

Ketvirta vieta galingų benzinų reitinge taps maloniais italų produktams. Taip, šioje vietoje buvo benzinas “Oleo Mak Sun 420 T”.Benzinas Oleo Mack Sun 420 T

Gražus italų meistrų praktinis darbas tiesiog dirba rankose.

Variklio išdėstymas virvės virve užtikrina minimalią apkrovą. Ilgai dirbdamas su ja, vartotojas nebus pavargęs.

Tai taip pat skatina aukštos kokybės antivibracinė sistema – netgi kai benzininis siurblys negailestingai sumaišo sausų piktžolių takas su standiais stiebais, vartotojas nemano jokio nemalonumo. Jo savybės:

 • galia – 2,2 litrai. s.;
 • svoris – 6,5 kg;
 • Darbinis plotis (linija / peilis) yra 40/25 centimetrų.

Dėl denio dydžio, net jei turite daug darbo, galite lengvai su ja susidoroti, praleidžiant mažiausią laiką ir pastangas. Deja, Italijos kokybei ir puikiam dizainui reikia sumokėti. Ir labai mažai vartotojų nori mokėti už įrankį, kad rūpintųsi sodu 40-45 tūkstančių rublių. Tai yra benzino siurblių kaina daugelyje internetinių parduotuvių. Be to, modelis turi neatskiriamą bumą, kuris labai apsunkina transportavimą.

Galiausiai penktoji ir paskutinė vieta galingame benzine yra “Hyundai Z 525”.

Benzinas Beacon Deja, ji užima šią vietą tik pirmąją vietą dėl savo didelio svorio, nors ji turi puikią galią:

 • galia – 2,7 litrai. s.;
 • svoris – 10,9 kg;
 • perdirbimo plotis – 25 centimetrai.

“Hyundai” benzinui yra pakankamai galios, kad būtų galima lengvai iškirpti ne tik krūmus, bet ir 2-3 cm storio medžius. Tai yra didžiulis pranašumas, ypač jei jūs turite dirbti labai apleistoje svetainėje, kuri turi būti pateikiama kuo skubiau.

Tačiau beveik 11 kilogramų svoris žymiai sumažina modelio patrauklumą. Vis dėlto jums reikia labai stiprių rankų dirbti tokiu sunkiu įrankiu pusantros valandos. Per 5-10 minučių rankos gali pradėti pavargti, nebent esate sporto salėje reguliariai. Todėl negalima teigti, kad “Henday” vaikas yra plačiai paplitęs. Reikėtų pažymėti, kad šis modelis pirkėjui kainuoja daug pigiau, nei nurodyta aukščiau. Daugelyje parduotuvių ją galima įsigyti tik 15-16 tūkst. Todėl, jei jums svarbūs patikimumas, kokybė, puikūs pajėgumai ir ne per aukšta kaina, gali būti, kad šis konkretus benzino siurblys bus sėkmingiausias įsigijimas.

Dabar, kai turite informacijos apie labiausiai žinomų prekių ženklų produktus, greičiausiai galėsite lengvai surasti ir įsigyti tą patį benziną, kuris netrukdys net daugelį metų reguliariai eksploatuoti.

Vaizdo apžvalga motokosam husqvarna – video