Grandininiai pjūklai Stihl mc 180Grandininiai pjūklai “Stihl mc 180” yra medžio pjovimo kryptimi įrankis. Įranga priklauso namų apyvokos įrangos kategorijai. Šis modelis skiriasi nuo profesionalių įrankių su darbinių organų medžiaga ir yra skirtas naudoti periodiškai, ne daugiau kaip 40 minučių per darbo ciklą.

Pjūvių rūšys ir techninės charakteristikos

Grandininis pjūvis išardomas“Stihl mc 180” grandininių pjūklų paklausą tarp mėgėjų lemia darbo patogumas ir patikimumas. Bazinis modelis sveria tik 3, 9 kg. Saber, drobės ilgis 35 cm, leidžia pjauti rąstus arba nugabenti medžius, kurių skerspjūvis iki 30 cm. Galia 2 taktų variklis 2 litrai. su. Tai leidžia jums atlikti visus namų darbus, susijusius su kryžminiu lentos ir net malkų iš bet kokių medžių rūšių. Degalų bako talpa yra tik 0,25 litro, tačiau tai leidžia jums dirbti be stabdymo 45-55 minutes.

Būti naudojamas įkrauti mišinio, sudaryto iš rekomenduojamas ar ne transmisijos alyvos švinu benzino GR-92 ir AI-95 santykis – 25 ml priedą litrui benzino.

Grandininių pjūklų grandinė. “Ramybė 180” – tai begalinis uždaras juostos įrašas su 50 nuorodų. Kiti parametrai:

 • grandinės pikio – 3/8 colio;
 • griovelio plotis – 1,3 cm;
 • aukštos kokybės anglies plieno, chromuoto plieno, išgaunamų čiaupų medžiaga.

Grandininių grandinių grandinė 180 ramusDarbinis mechanizmas, pjovimo agregatas, apima padangą, žvaigždutę ir automatinę tepimo sistemą.

Grandinės įtempimo sistema yra patogioje pusėje. Grandiniui yra numatytas stabdymo įtaisas.

Grandinės įtempimo sistema yra ant šonoPriklausomai nuo autobusų ir modernizavimas grandininių pjūklų ilgis Rami MS 180 turi keletą pakeitimų. Pjūkleliams su 35 cm ilgio modeliai, kurioje ženklinimo 14 dabartį, jų ilgis coliais – 14. Ta pati įranga variklio ir jo parametrų, bet su 40 cm ilgio padangos, vadinamas MS 180 16. 180 Grandininiai pjūklai STIHL MC C BE įrankis aukščiau klasės. Jame yra tiek 40 cm ilgio įdėklų, tiek lengvo paleidimo sistema ir greito grandinės įtempimo sistema. Lengva prieiga prie oro įleidimo filtro, būklė, kai prailgėja įrankio tarnavimo laikas.

Related  Motoblokas “Neva” su sumontuotais padargais, padedančiais sunkvežimių vairuotojui

Atitikimas instrukcijoms yra ilgalaikio mechanizmo veikimo pagrindas

Prie kiekvieno instrumento, sudėtingesnio, pavyzdžiui, grandininių pjūklų stiklo 180, yra pridėtas instrukcijų vadovas. Prieš pradėdami pirmąjį paleidimą, turite ištirti techninį vadovą. Tai dar svarbiau, jei jau turite patirties dirbdami su “Družba” pjūkle. Kita konfigūracija, grandinės įtempimo sistema, įrankio paleidimo ir reguliavimo sąlygos reikalauja išankstinio pažinojimo. Forumuose yra pranešimų, kad lentpjūvė užpildė žvakę pirmojo paleidimo metu – starteris daug kartų traukė, būtina:

 • Perjunkite svirtį į galinę padėtį;
 • traukite starterį lėtai – 2 kartus;
 • traukite keletą kartų staigiai ir greitai.

Kad problemų nebuvo, būtina iki galo sukurti benziną, net nepalikdamas kepenų “rūgščioti” kelias dienas.

Oro filtras ir uždegimo žvakėInstrukcijoje pateikiamas žodinis įrankio korpuso žymenų apibrėžimas. Taip pat yra detalių charakteristika, grandininio pjūklo 180 išardymo tvarka, skirta maišyti mazgus, grandinėlę sustiprinti.

Įspėjimai apie darbo tvarką su padidinto pavojaus priemone, apie saugias įleidimas padės išvengti traumų. Svarbu, keisdami grandinę, būtinai patikrinkite, ar tai rekomenduoja gamintojas. Dėl mazgų nesuderinamumo gali atsirasti gedimas, nesilaikoma garantinio aptarnavimo sąlygų.

Taisyk savo pjūklą savo rankomis

Grandinių pjūklų remontasSu lengva ir patogu grandininių pjūklų Stihl MS 180 atėjimas namų, ji pakeis dvi rankomis, peteliškės formos ir net metalo pjūklas. Laikui bėgant tupyatsya grandinės podnashivayutsya žvaigždės, sugadintas naftos tiekimo sistemą. Kai kurias problemas galite nustatyti patys. Kiti reikalauja remonto specialiuose serviso centruose.

Patikrinkite, ar rezervuare yra riebalų, ir ar tai susiję su grandine, galite naudoti švarų popieriaus lapą. Paduoti padangą į popieriaus lapą turi būti būdinga alyvos juostos forma.

Įrankio mazgų surinkimasIš savęs pjaunamą pjovimą galima išsiaiškinti tik įrenginio mazgų ir operacijų sekos, siekiant pašalinti ir atstatyti arba pakeisti mazgą. Rankinis grandininių pjūklų veikimui Rimtas 180 taps patikimu pagalbininku. Čia galite rasti montavimo būdus ir remonto operacijų seką:

 • naftos tiekimo sistemos;
 • įvedant karbiuratorių;
 • alyvos siurblio remontas ar pakeitimas.

Related  Pasirinkite purvo vandens siurblį

Tikslinkite grandinę savo rankomisBe to, namų meistras gali sutrumpinti ištemptą grandinę ir ją išlyginti.

Jei pjūklas grandinės operacijos metu lieka sausos arba naftos srautus, todėl reikalauja gedimo šalinimas ir remontas STIHL Grandininiai tepimo sistemą 180. Šiuo atveju, patikrinti alyvos linijas ir ryšio tankio detalės. Alyvos filtras turi būti valomas. Jei žarnoms yra šiek tiek mechaninių pažeidimų, sandarinimo medžiagą galima sugrąžinti sandarikliu.

Karbiuratoriaus remontasKarbiuratoriaus veikimas prasideda pjovimo metu, važiavimo įrankis nesikeičia, treniruojasi. Priežastis gali būti rankogalio nusidėvėjimas ant stūmoklio, todėl jo išsiskleidimas įsiurbia orą. Norėdami ištaisyti karbiuratorių, nuimkite ir paimkite į akceleratoriaus manžetą, analizuodami mazgą sekoje:

 • Nuimkite dangtelį su membrana, atsukdami varžtą;
 • nuimkite ratą;
 • nuimkite oro sklendę, nuimkite droselio sklendę;
 • ištraukite greitintuvą spyruokle;
 • pakeiskite mažą stūmoklį rankine ir surinkite karbiuratorių atvirkštine tvarka.

Uždegimo žvakių darbinės galios patikrinimasGedimas gali būti dėl uždegimo sistemos. Patikrinę žvakių efektyvumą ir valant anglį, atlikite karbiuratoriaus sureguliavimą, pašarų sistemą ir išvalykite injekcijas. Karbiuratorius yra sudėtingas mazgas, o važiuoklė priklauso nuo jo reguliavimo. Jei nėra pasitikėjimo ir įgūdžių, geriau naudotis specialisto paslaugomis. Dažnai problema yra pagrindinė priežastis, dėl kurios blogas kokybės benzinas, kurio alyva nerekomenduojama.

Siekiant padėti išteklių valdytojui, yra informacijos apie tai, kaip taisyti plieno pjūklą “Steel 180” savo rankomis, pavyzdžiui, vaizdo įraše bus rodoma išardymo seka.

Diagnozuoti tepimo sistemą rasite čia:

Pjovimo grandinņs ypatybes

Grandinės pjovimo grandinePjovimo mechanizmas yra grandinė. Pjūklų grandinių gamyba atliekama pagal specialią technologiją:

 1. Pjovimo elementas pagamintas iš aukštos anglies plieno, o chromuoto plieno naudojimas ar pritvirtinimas prie lazerio sluoksnio pjaustyklės. Kuo sudėtingesnė gamybos technologija, tuo didesnė grandinės kaina.
 2. Vyrių skylės yra pagrindo, siekiant sumažinti trintį ir pratęsti tarnavimo laiką.
 3. Sliekai yra tik sukietinami specialiomis technologijomis.
 4. Ant dantų yra pažymėti, ant kurių galite nustatyti nusidėvėjimą ir vienodą galandimą.
 5. Susieję nuorodas į grandinę, produktas ištemptas, kad užtikrintų matmenų stabilumą eksploatacijos metu.

Related  Kaip pasirinkti kultivatorių, kad jis būtų brangus ir patikimas?

Grandinės ryšysGerai sukurta automatinė grandinės tepimo sistema padidina tarnavimo laiką. Nauji pjūklai turėtų būti parinkti pagal grandininių pjūklų 180 naudojimo instrukcijoje nurodytas charakteristikas.

Būtina žinoti, kad grandinės su laimėjusiu paviršiumi kainuoja 3-5 kartus daugiau nei įprastai, tačiau jų nereikia pjaustyti savo rankomis taisant grandininius pjūklus. Tokiu įrankiu dažniau naudojasi Neatidėliotinų situacijų ministerijos darbuotojai.

Ilgesniam nei priežiūros laikotarpiui, būtina naudoti įrankio gamintojo rekomenduojamą alyvą. Naudojama speciali mineralinė kompozicija, kuri neleidžia grandinei šlifuoti. Nepriimtinu naudoti alyvą, skirtą priedui benzinu pjūklams “Stil”.

Tepalo alyvaDažnai klausiama, ar galima pjauti išilginius pjūvius. Pjūklo galia leidžia apdoroti medieną tik per pluoštus.

Jų pjūklų apžvalgos masė yra ramus. Yra skundų dėl nepakankamo instrumento galios. Būtina pasirinkti padėjėją užduotims atlikti. Paprastas ir prieinamas grandininis pjūvis 180 skirtas periodiškai naudoti. Norėdami dirbti su kirtimu ir pjaustyti medieną, yra specialių produktų. Namuose tokia galimybė nėra pagrįsta. Įrankis yra daug sunkesnis ir susmulkinamas nedideliais lentomis, kurių nėra su ranka.

“Stihl MS 180” grandininių pjūklų kaina yra gana skirtinga. Labiausiai nebrangus įprasto komplekto bazinis modelis. Prietaiso kaina priklauso nuo gamintojo šalies. Vokietijos ar Amerikos produktas brangesnis nei kinų dėl žinomų priežasčių.

Grandinės pjovimo ramybės apžvalga 180