Jaunas augalas žydiŽvaigždžių ar žvaigždžių pelargonijus yra nuostabus augalas, skirtingai nuo klasikinių veislių, kurį daugeliui augintojų vis dar turi pripažinti ir vertinti.

Pelargonium Lotta Lundberg

Pelargonium Lotta LundbergNegalima pamiršti žydinčios kilpinės Pelargonium Lotta Lundberg. Žvilgsniai turtingos rausvos spalvos atspalviai, žvaigždžių formos gėlės yra surenkamos į apvalius tankius žiedynus. Stiprūs rusvi stiebai stiebai ir išraiškingi su tamsia lapų zona prideda tik šios rūšies dekoratyvumą.

Žydintis megztinis Pelargonium Lotta LundbergBučiniai kompaktiški, miniatiūriniai, tinka laikyti butą, bet nepastebėsite ir sode, arti akmeninio kalno ar gėlių puokštėje.

Pelargonium Bronze Butterfly

Pelargonium Bronze ButterflyKitas įspūdingas Žvaigždžių – yra Pelargonium bronzos drugelis, pasižymi spalvinga žiedynai Žvaigždėtasis gėlės lašišų pavėsyje ir dekoratyvinių lapų su garbanotais tamsiais zonoje lapalaktis centre.

Subtilus Pelargonium gėlių bronzos drugelisStellatinis pelargoniumas, įskaitant šią įdomią įvairovę, negali būti painiojamas su augalais, gaminančiais dvigubas gėles, nei su rausvosiomis ar tulipės rūšimis. Šiuo atveju korolio formos yra arčiausiai gvazdikų. Pusiau dvigubos gėlės susideda iš pinnate, supjaustytos palei lašišų žiedlapių kraštus.

Augalas turės didžiausią įtaką sodinant gėlių lovą gerai apšviestoje vietoje, kruopščiai prižiūrint ir genint.

Pelargonium Richard Hodgson

Pelargonium Richard HodgsonKompaktiški krūmai žvaigždės zoninė pelargonijoms Richardas Hodgson mėgautis gerbėjai kambarinių augalų, veislės meilę, pasak augintojų, ir įtraukė geriausias savybes Žvaigždėtasis ir klasikinės augalų.

Žydintis žvaigždutinės zonos pelargoniumas Richard HodgsonKrūmai nereikalauja kruopščios priežiūros ir formavimo, pats augalas suteikia šoninius ūglius ir palaiko gerą formą. Net ir be žiedynų, krūmai atrodo patrauklūs dėl būdingų “garbingų” žvaigždžių, kurių tamsios kontrasto zona yra plokštelės viduryje. Tačiau su gėlių stiebelių išvaizda augalas rodo visą savo žavesį.

Gėlės tokioje “Pelargonium” klasėje, kaip ir nuotraukoje, yra sudėtingos spalvos. Baltos ar rausvos spalvos fone, kuri tampa labiau prisotinta prie žiedlapių antgalių, aiškiai matomos ryškios juostos, dėmės arba labai didelės raudonos arba karminės spalvos sritys. Tuo pačiu metu, kaip ir visi žvaigždės, Richard Hodgson žiedlapiai yra dantyta. “Corolla” labai erdvus, frotė su pastebimais raudonomis tvarsčiais.

Related  Dažnos ligos ir jų valdymo būdai

Pelargonium Flecks

Pelargonium FlecksTendencija, drebantis “Pelargonium Flecks” yra miniatiūrinis žvaigždinės formos augalas, kuris maloniai žavisi augintoju, turinčiu pusiau dvigubo gėlių žvaigždžių iš šilto rožinės lašišos šešėlio. Geltonos vidurys yra paryškintas, ir figuraciai iškirptoms žiedlapių kraštams, tonas tampa šiltas, prisotintas.

Pelargonium Flecks, kraštovaizdžio dizainasMažas, gerai formos krūmas, padengtas mažais lapais, puikūs dideli gėlių žiedpumpuriai. Šios veislės nėra lengva, lengvai žydi ir ilgai neleidžia gėlių.

Pelargonium Gosbrook Robyn Louise

Pelargonium Gosbrook Robyn LouiseDwarf Pelargonium Gosbrook Robyn Louise yra puikus pasirinkimas namuose. Šios rūšies pelargonijos mažas, švelnus pušynas, kaip nuotraukoje, gausiai žydi ir gali tapti bet kokio palangės ornamentu.

Geraguotas krūmas iš pelargonijos Gosbrook Robyn LouiseAugalas nėra išsiskiria dėl didelių augimo tempų, nesiekia augti, ūgliai formuoja tankią išsišakojusį karūną. Šios veislės pelargonijos lapai, kaip ir kitų žvaigždžių, labai skiriasi nuo klasikinių zoninių veislių suapvalintos lapijos. Tačiau tai tik padidina krūmų žavesį, o virš jų ten neatrodo dvigubai rožinės ir violetinės gėlės. Charakteringas koronų bruožas – tai įžanginis žiedlapis, panašus į mažą valtį.

Pelargonium Hulverstone

Pelargonium HulverstonePygmy pelargoniumo su žvaigždžių gėlėmis eilutėje negalima pamiršti Hulverstone veislės. Ne tik, kad pelargonijos Hulverstone nereiklios palikti, beveik nepriklausomai suformuoja kompaktišką karūną, tarsi išsiskiria šviesus, beveik geltonos, ryškios lapai, verčia augalas tiesiog švyti ant palangės.

Dwarf Pelargonium HulverstoneŠio pelargonio žiedynai yra labai purenantys, panašūs į baltos rožinės pom pom. Individualios gėlės yra fiksuotos su banguotu centru ir ryškiomis morkų-lašišų figūromis žiedlapiais.

Pelargonium Elmfield

Pelargonium ElmfieldMiniatiūriniai pelargonijoms Elmfield puošia ne tik vidutinio dydžio tamsiai raudona raibas su sidabro juostomis ir pusiau dvigubo gėlės pumpurai, bet ir turtinga žalia lapija su raudonos dėmės ant kiekvieno iš dantų.

Labai neįprasta augalo išvaizda ir sugebėjimas gerai išsiskirti ir neplūsti vertikaliai augant pritraukia augintojų dėmesį.

Pelargonium Kitbridge Vic Caws Birželio Patricija

Pelargonium Kitbridge Vic Caws Birželio PatricijaNykštukai, malonūs su ryškiomis raudonomis gėlėmis Pelargonium Kitbridge Vic Caws Birželio Patricija yra palangės rasta. Vasarą primenanti žiedynų “Kalėdų žvaigždė” netrukdys jums pamiršti apie savo mėgstamas atostogas, o žiemą maloniai leis lapai, kurie rodo visus dekoratyvinius požymius šviesoje.

Related  Sodo sklypo sodinimas ir priežiūra

Gerai apšviečiant lapų mentes, puikiai matomos šokolado atspalvio dėmės. Krūmas lengvai formuojamas ir žydi.

Pelargonium Rushmoor Golden Ruffles

Pelargonium Rushmoor Golden RufflesPelargonium Rushmoor Golden Ruffles kaip tikra miniatiūra auga labai lėtai, noriai suteikia šoninius ūglius ir gausius žydus.

Ši veislė gali būti teisingai priskiriama įvairiausioms, nes saulės smulkiuose aukso lapuose yra tamsiai oranžinės rudos zonos. Žiedynai yra subtilus rožinės lašišos žvaigždžių gėlės su pailgais pjūviais žiedlapiais. Korolio spalva nėra vienoda. Į centrą ir išilgai keistai išlenktų žiedlapių kraštų atspalvis praranda savo intensyvumą. Gėlių centre yra ryškios oranžinės tamsės.

Ši veislė idealiai tinka namų auginimui ir lengvai įsikūrusi ant palangės.

Pelargonium Starstorm

Pelargonium StarstormPelargonijoms Starstorm su iš raibas spalvų Terry gausa – palaima augintojams, kurie neturi laisvos vietos vazonai, bet nori gauti šį neįprastą augalą. Šios veislės krūmai yra labai maži, gerai šakojantys ir nepretenzingi.

Neįprastos Šio pelargonio žydėjimą galima pavadinti įrašu. Sniegbaltos spalvos, su raudonomis dėmėmis ir juostomis, gėlės pakaitomis su beveik visiškai raudonomis karykšlėmis, kurios tik papildo krūmus papildomu žavesiu.

Pelargonium Vancouver Centennial

Pelargonium Vancouver CentennialNeįprastas margas Pelargonium Vancouver Centennial nėra panašus į bet kurį iš aprašytų augalų. Kai kurie floristų nuomone, tai yra pagrindinis elegantiškų žiedynų skėčių, kurių gvazdikėlių forma yra raudonos mažos gėlės, privalumas. Ir kažkas panašus į ryškius bordo-violetinius lapus su žaliu kraštu plokštelės kraštu ir išilgai venų. Žydėjimas yra gausiai ilgas, o žalumynai ir apskritai visada patinka žvilgsniai.

Įvairus Pelargonium Vancouver CentennialPelargoniumas formuoja nešvarius krūmus, kuriems nereikia ilgos formacijos, o saulėje – visiška orumas. Ši veislė tinka vietiniam auginimui ir sodinimui, pavyzdžiui, kaip apvadu. Ryškios dėmės tarp akmenų arba fone dekoratyvinių krūmų ir spygliuočių.

Vaizdo įrašas apie žvaigždžių Pelargonium Bortwood