kadagio uolaŠiuolaikinės kraštovaizdžio dizainas yra ne be spygliuočių, jie aplinkinį kraštovaizdį sočiųjų, ryški ir neįprasta, maksimalus užpildyti jį su spalva, skonis ir tekstūra. Kadagių Rock – mėgstamiausia tarp kitų panašių augalų kompetentingų sodo papuošalai ir įspūdingas apdaila Lauko prie vartų. Jo akivaizdžių dekoratyvinių privalumai – įvairių formų, dydžių ir spalvų įvairovė, yra iš spygliuočių medienos tekstūros įvairovė, paprastumą į aplinką, lėto augimo norma ir jokio už kirpimas poreikį. Kompozicijų kadagių sutvarkytas pasodinti atskirai ir gali augti grupes. Kartu su kietmedžio ir spygliuočių, jis visada atrodo vaizdinga ir graži!

Rūšys kadagio roko

Kadagio varis išsiskiria tuo, kad jo augimas yra aukštesnis nei 10 metrų, su originaliomis adatomis, panašiai kaip arti matmenimis, ir ilgą karūną, prasidedantį beveik nuo paties žemės. Kadagių vaisiai yra mėlynos spalvos kūgio formos uogos, kurių skersmuo siekia 4 mm. Kūgio skiltyje yra dvi sėklos, kurios brandina jau antrus augalijos metus. Kultūra buvo žinoma nuo 1839 m., Ji gerai auga tarp akmenų, turi daug veislių, kurių kiekviena visiškai pritaikyta augimo sąlygoms Rusijos teritorijoje.

Kadagio Rocky Skyrocket

kadagys uolėtas skyrocketTai aukštas evergreen spygliuočių. Jis bus puošia bet kokį sodo kraštovaizdį, puikiai tinka kraštovaizdžio atvirose teritorijose ir terasų. Kadagių Dangaus raketa, kaip ji skamba vertimas iš anglų kalbos, ir nori meilės sodininkų pietiniuose regionuose Rusijoje, kur yra mažiau sniego ir lietaus, kurie galėtų neigiamai paveikti jos išorinius požymius. Šūviai yra kompaktiškai surenkami aplink kamieną ir nukreipiami vertikaliai į viršų. Tai saulė mylintis augalų atsparumas sunkus nešerkšnyjančiųjų auga ant smėlio ir akmenų dirvose.

“Juniperus rock” mėlyna rodyklė

Dėl nuolat besikeičiančio mėlynojo atspalvio pušies adatos laikoma populiariausia veislė. Jis įsitvirtino Rusijos viduryje – nuo vakarų sienų ir beveik iki Uralo. Kadagio mėlyna rodyklė arba mėlyna rodyklė, nes jo vardas skamba vertimu, atrodo gražiai ir iškilmingai. Šio aukšto krūmo šakos sandariai surenkamos į kūgį ir nukreiptos į viršų. Pati gamta padarė savo formą ideali, todėl nereikia papildomų pastangų išlaikyti savo išvaizdą.kadagio vaisius

Juniper Rock Mungle

Juniper Rock MungleŠis spygliuočių augalas yra didelis piramidinis krūmas. Jo adatos yra minkštos ir nešvarios, jos gražus sidabriškai mėlynos spalvos atspalvis, žiemą spalva tampa dar intensyvesnė ir intensyvesnė. Kadagys Moonglow auga greitai, nėra reikalaujantis dirvožemio ir priežiūros kokybės, atsparus sausrai ir vėjui. Dėl savo originalios spalvos ir įspūdingo dydžio ji taps ryškia spalva bet kokioje sodo sudėtyje.

Kadagio uola “Blue Haven”

Kadagio uola Ši veislė pripažįstama kaip geriausia spalvinimo adatomis tarp mėlynos roko juniorų, jo tonas netampa ištisus metus. Augalas turi natūralią kanoninę formą, turinčią idealių proporcijų, aukštyje siekia 5 metrus ar daugiau, o skersmuo siekia nuo 1,5 iki 2 metrų. Jis dažnai pasodinamas grupėmis gyvatvorių ir alejų pavidalu, pasižymi aukšta žiemos atsparumu ir atsparumu vėjui, pritaikytas miesto gyvenimo sąlygoms.

Aprašymas kadagių roko jungia jį su Pietų kipariso, kaip daugiau atsparus ir ištvermingos spygliuočių. Gamtos pasaulis turi apie 70 rūšių kadagių ir auginami žmonių laikomas 20 rūšių iš viso. Tarp jų yra milžinas, vidutinės ir nykštukiniai augalai, turintys platų spalvų, kokybės ir struktūros adatos, ant ir kompaktiški vainikėliai, šliaužiančiais ir tiesios lagaminai.

Kadagių kraštovaizdžio dizainas

kadagių roko kraštovaizdžio dizainasRokas kadagys yra idealus pasirinkimas sodams ir vietovėms su teisinga ir aiškia geometrija, papuošta skandinavų ar anglų stiliumi, pagaminta Japonijos ar Alpių sodo pavidalu. Nepakankami spygliuočiai vaidins 100% centrinio veiksmingo sodo kompozicijos elemento vaidmenį ir taip pat taps nuostabiu fonu kitiems objektams ir augalams.

beždžionė šalia namoKraštovaizdžio roko nuotrauka kraštovaizdžio dizaine stebina neįprastą ir įspūdingą grožį. Augalas harmoningai prigludęs prie kitų spygliuočių, lapuočių ir krūmų, gėlių ir žolių, akmenų, rezervuarų ir skulptūrų.

Kadagio privalumai kraštovaizdžio projektavime ir modeliavime:

 1. Rūšis, formos, aukštis, spalvos ir savybės.
 2. Išorinis efektyvus, originalumas ir grožis.
 3. Unikalus suderinamumas su kitais įrenginiais ir dizaino elementais.kadagių girlianda kraštovaizdžio dizaino
 4. Neištikimas augimo sąlygoms ir klimatui, nereikalingas rūpinimasis, reprodukcija ir priežiūra.
 5. Padidėjęs atsparumas sunkioms klimato sąlygoms, išlaikant puikius dekoratyvinius elementus ir natūralias savybes.
 6. Galimybė pasirinkti individualias ir grupines tūpimo vietas.gyvenanti roko kadagio siena
 7. Tinka sodinti vejoms ir apkaustai miesto vietovėse, idealus būdas kurti roko sodus, įspaudžiant reljefą ir akmeninius kraštovaizdžius.

Kadagys teisingai vadinamas kraštovaizdžio meno karaliumi, šias spygliuočių kultūra turi visus išorinius duomenis, natūralias savybes ir savybes.

Sodinimas, priežiūros ypatumai, reprodukcija

kadagių rokė darželyjeUolinių kadagių sodinukų sodinimas atliekamas nuo pavasario vidurio ar ankstyvojo rudens pradžios. Jei įvykdomi tam tikri reikalavimai, jis gerai toleruoja transplantaciją į naują vietą ir greitai įsitvirtina. Kultūra turi saulės ir vėjo apsaugą, derlingos ir drėgnos dirvos netenka, augalas mėgsta laisvę – atstumas tarp spygliuočių atstovų neturėtų būti arčiau nei 1,5-2 metrų.

Rūpestis už kadagą yra paprastas:

 • sausame sezone pjovimas, kai reikia;
 • periodiškai valykite piktžoles ir atlaisvinkite žemę;
 • purkšti tik kenkėjų ir ligų metu;
 • viršutinis azoto ir kompleksinių trąšų apdorojimas atliekamas du kartus per sezoną;
 • kirpimas leidžiamas tik tam tikrose veislėse;
 • sausos šakos pašalinamos, kai jos pasirodo;
 • Žiemą tam tikros veislės yra sujungtos, kad jauni šakos nesunaikintų nuo vėjo ir sniego.

kadagio uola nuo rankenos

Kasagių roko reprodukcija vyksta iš kirtimų ar jaunų sluoksnių, vertingų uolų atveju – skiepijant. Auginius gamina viršutinės pusiau pailgos šakos, kurios pjaustomos su peilio galu kartu su senesnėmis medžio dalimis. Lapping yra naudojamas išimtinai atsikratyti kadagių formų per auginimo sezoną. Supjaustyti ūgliai yra pritvirtinti su užtrauktukais paruoštuose dirvožemiuose, kur jie visiškai šaknys pusę metų ir metus. Vertingos veislės transplantaciją kadagiui atlieka sodininkų profesionalai, šis metodas yra retai naudojamas.

Pjovimas yra universalus visų kadagių veislių reprodukcijos metodas. Pjūklai auginiai yra pagaminti ištisus metus, tačiau geriausias metų laikas yra pavasaris.

Kasagių roko sodinimas ir priežiūra tiesiogiai priklauso nuo pasirinktos veislės. Grow sodrus ir galingas augalas su turtingų ir gražių spalvinių adatų – tai reiškia žinoti ir laikytis visų taisyklių ir niuansų atsargiai. Sodininkai pasirinkti išlaikyti kadagiais aromatizuotos sodai visiems sezonams, nes jis yra patrauklus atrodo bet kuriuo metų laiku be išimties. Dėl vietos ant lovos tinkamos visos horizontalios ir vertikalios taikymo spygliuočių augalų įsikūnijimai, nes yra aukštos ir vidutinės klasės kadagių kustarnikoobraznye verslinio dydžio ir šliaužti ant žemės.

kadagių uolos kraštovaizdyjeJuniperus scopulorum kuris galėtų papildyti bet kokio stiliaus kraštovaizdžio – Klasikinis ir nesilaikantiems ir tradicinės, elegantišką ir šiuolaikišką, taip pabrėžiant tapatybės ir išraiška aplinkinių natūralią aplinką. Spygliuočių kultūra tilptų į sodų ir parkų visų dydžių – nuo miniatiūrinių sodų plataus parko zonų ir turistų poilsio srityse.

Vaizdo įrašas apie kadaginę uolų skyrocket