Tui Yellowow juostelės adatosThuya Yellow Ribbon yra gražus medis su auksinėmis adatomis. Jis skirtas tiek individualiems, tiek grupiniams tūpimams. Su jo pagalba galite sukurti saulėtą atspalvį kitų augalų ar sienų žalumynų įvairovei.

Veislės aprašymas

jauni gervuogių juostos ūgliaiVakarinė tuja YELLOW juostelės – vienas iš daugelio sodo formų baltojo kedro, namuose su natūralių buveinių, kurios yra Šiaurės Amerika. Tai reiškia, kad iš spygliuočių visžalių medžių Cypress šeimos gentis. Turi siaura kūgio karūną. Medžio augimo greitis yra vidutinis. Kasmet augalai auga 10-15 cm, plotis – ne daugiau kaip 8 cm. Dviejų metrų aukščio ir 1,5 metro ilgio karūnos dydis siekia apie 15 metų.

Apibūdindamas Tui Yellowow juostelę, galima ne tik atkreipti dėmesį į savo pagrindinę skiriamąją bruožą: gelsvai auksinę jaunų ūglių spalvą. Ryškiausios spalvos stora, minkšta prie adatos adatos gali būti gaunamos vietose su besiplečiančiu šešėliu.

Thuya Yellow Ribbon, gyvatvorėRudenį ant medžio nokinasi mažas kūgis (iki 1 cm ilgio). Tuya šaknis sistema yra paviršutiniška, šakota su keliais pagrindiniais giliais šaknimis. Veislė yra atspari vėjui ir žiemos atsparumas. Lengvai toleruoja šaltis iki -35 laipsnių.

Thuju Geltonoji juostelė dažnai naudojama gyvatvorių formavimui. Minkštųjų, šiltų tonų adatos sukuria kompozitoriaus sodininko idėjas.

Kada ir kaip sodinti

Tui Yellowow juostelės daigaiThuja sodinimas geriausiai atliekamas pavasarį. Rudeninio sodinimo metu medis gali neturėti laiko apsistoti ir pritaikyti atvirame lauke prieš žiemos pradžią. Pasirinkus Tui Yellowow juostelės sodinimo vietą, turėtumėte atsižvelgti į šias savybes:

  1. Augalas pageidautina silpnai rūgščią ar šiek tiek šarminę žemę, į kurią įtraukiami durpiai ir smėlis, taip pat rūkas ir smėlinis priemolis.
  2. Dirvožemio drėgmė turėtų būti vidutinio sunkumo. Šakninė sistema gali mirti esant nuolatiniam požeminiam vandeniui.
  3. Apšvietimas medžiui yra pageidautinas dalinis atspalvis. Sodinant stiprią šešėlį, aukso atspalvio adatos ir jo tankis prarandami. Nuolatinis saulės spinduliavimas gali sukelti nudegimus.
  4. Thuya blogai reaguoja į juodraščius.

Related  Sodinimas ir priežiūra, naudojimas kraštovaizdžio dizaino priemiesčio zonoje Tuy Vakarų Brabantas

vienkartinis Tui Yellowow juostelės sodinimasLaidojimo Tui nebus sunku net nepatyrusiems sodininkams. Čia yra pagrindiniai etapai:

  1. Mes rengiame iškrovimo duobę. Jo dydis turėtų būti apie pusantro karto didesnis nei sodinukų žemės dirbimas. Dugno dugne užmiega derlingas dirvožemis, sumaišytas su nedideliu komposto kiekiu arba išpjaustytu mėšlu.
  2. Mes dedame sodinuką duobės centre. Šaknies kaklas yra tiesiai virš žemės lygio. Šaknys kruopščiai išplito
  3. Mes užmiegiame duobę su derlingu mišiniu iš dirvožemio ir komposto, pridedant prie jo nitroammophoska (500 g vienai augale).
  4. Mes kompakuojame žemę aplink augalą.
  5. Gausiai laistyti sėjinuką.
  6. Mes mulčiuoja netriekio ratą su 5-7 cm sluoksniu. Durpės, kompostas ar pušies žievė gali būti naudojami kaip mulčiavimas.

Apdailojant gyvatvorę galite gaminti Yellowow juostelę viena ar dviem eilėmis. Vieno eilės schema, atstumas tarp sodinukų yra 50 cm, o dviguba eilutė -70 cm.

Tuojos priežiūros ypatumai

Tui Yellowow juostelės auginimas darželyjeThujai, kaip ir bet kuriam augalui, reikalinga nuolatinė priežiūra. Priešingu atveju jis praranda savo ryškumą ir individualumą, adatos tampa silpnos. Ant medžio atsiras daug kūgių, o tai turės blogą poveikį medžio dekoratyvumui.

Pristovalny augalo ratas turi būti laikomas švarioje aplinkoje, laiku pašalinti piktžoles.

Negalima sodinti žolės tiesiai aplink medžio kamieną.

Iš pradžių, po sodinimo, jums reikia kas savaitę laistyti. Norma yra kibiras vandens vienam augalui. Jei sausas oras yra, padidėja vandens suvartojimas: du kartus per savaitę už vieną daigyną – pusantro su dviem kibirėliais.

Sistemingas laistymasGeltonas Tylö ežiukas taip pat reikalinga suaugusiems augalams, nes Thuja išgaruoja daug drėgmės. Atsakinga įmonė, skirta purkšti. Karštomis dienomis ši procedūra gali būti atliekama kasdien. Po laistymo rekomenduojama nugrimzdinti arti priepuolio ratą.

Tręšimo ir Tui reikia saikingai. Ankstyvą pavasarį, prieš galutinį praradimo sniego, tai galima maitinti NPK (30 g vienam kv M..) Arba kompleksinių trąšų, vasaros pabaigoje ir ankstyvą rudenį – kalio ir fosforo trąšos. Perekormka augalai veda prie labai spartaus augimo, taigi ir nuostoliai dekoratyvumas

Related  Kodėl Kalanchoe namuose nešviečia

Apkarpyti Tui Yellowow juostelęTudžeto genėjimas atliekamas pavasarį. Tai susideda iš sausų ūglių pašalinimo ir, jei reikia, moldingo gyvatvorių ir karūną.

Kai genėti medį, rekomenduojama pašalinti ne daugiau kaip trečią šaudymo dalį.

Suaugusieji vaikai yra atsparūs šalčiui. Jauni medžiai yra rekomenduojami laisvai suvynioti su lengvu audeklu ar plonu gaubteliu ir taip apsaugoti augalą nuo karščio žiemos ir pavasario saulės. Norint išvengti Thuya šakų lūžimo per sunkius sniego užtvarus, rekomenduojama juos priveržti žiemą su virvėmis.pastogė žiemai

Tinkama sodinimo ir minimali priežiūra Thuya Yellowow juostelė gali palinkėti jos savininkams daugiau nei dešimtmetį.

Susipažinimas su geltonu juostele – video