gluosnis MatsudanaSrednerosloe, silnovetvistoe gluosniai medis Matsudana natūralioje aplinkoje yra gimtoji į Japoniją, Pietų Korėja, Kinija, Mandžiūrijos, šalia ežerų ir upių pakrantėse. Natūraliomis sąlygomis, ji turi karūna skersmuo apie 5 m, užauga iki 8 m aukščio. Medis labai efektyviai atrodo, per vaizdingas kreivų šakų turintys galimybę stipriai muistytis. Japonijoje menininkai dažnai vaizduoja šias šakas.

Nuostabus grožio šakų gluosniai MatsudanŽvelgdami į vatos Matsudano nuotrauką, galite įvertinti japoniškojo grožio grožį. Tai žavisi žibintais, pritraukia akis, ramina, todėl tinkamas sodui atsipalaiduoti. Dizaineriai aktyviai naudoja augalų dekoratyvines savybes projektuodami kraštovaizdžius, esančius privačiuose sklypuose, parkuose, soduose, poilsio zonose.

Išorinės matsudano gluosnio medžių ypatybės

Matsudano brandintas gluosnio medis“Willow meandering” Matsudana yra sparčiai augantis medis arba didelis krūmas su plataus piramidės vainiko su plonais stiebais. Susuktos šakos su lapais formuoja originalų modelį karūnos viduje

Nuleidžiamos svaigiosios masės ryškiai oranžinės šakos, kurios suteikia medį egzotišką išvaizdą. Išilgai paliekami lapai taip pat sukasi spirale.

vyniojimo gluosnių šakosYves Matsudana visada yra unikalus ir unikalus, nes filialai visada sukasi skirtingais būdais. Nėra visiškai vienodų medžių. Parodydamas fantastinį grožį, medis yra ypač malonus žydėjimo laikotarpiu. Tačiau gitara Matsudana yra neįprasta bet kuriuo metų laiku.

Medis greitai auga tose vietose, kuriose derlingas dirvožemis.

Yves Matsudana: sodinimas ir priežiūra

gluosnis Matsudanas šalia tvenkinioUniversali augalija yra lengva augti, nes medis jaučiasi gerai, kaip drėgnas, šarminis, neutralus dirvožemis, ir sausas. Yvesas Matsudana gerai auga namuose, parke, sode, parke, nes ji nebijo dulkių ar dujų taršos. Jis yra atsparus pernelyg dideliems drėgmės, pernelyg dirvožemio tankinimui.

Siekiant supaprastinti sodinimo procesą, geriau įsigyti medį su uždara šaknine sistema.

Nusileidimas. Sodinukai į talpą su būtinomis trąšomis sodinami sodinime. Tai leis išvengti žalos pagrindinei sistemai. Iš duobės iš anksto išdėstytas mišinys, sudarytas iš durpių, durpių, smėlio ir lapų. Medis greitai apsodintas sodinęs.

Related  Pasirinkite savo svetainės dizainą, kadagio skalsaus mėlyną kilimėlį

Genėjimas. Medis toleruoja liejimo genėjimo gerai. Strigutas labai sustiprina gluosnį, kad sukurtų patrauklią išvaizdą, išsaugotų dekoratyvumą. Susipainioję šakos neleidžia manyti spiralių šakų sukamaisiais ornamentais.

Medžiai auga laisvai, kol pasiekia 1 m aukštį. Po to pradeda genėti. Jauni ūgliai sutrumpėja 15-20 cm. Išlieka inkstai, kurie yra nukreipti į viršų arba į šoną. Tai yra gražus medis mėgėjams bonsai.

Yves Matsudana Erythroflexuosa naudojamas vienoje sodinime šalia tvenkinio, netoli vejos kaip vienišas augalas.

Medis yra pasodintas į priekinį planą grupės sudėtyje. “Willow” puikiai harmonizuoja su spygliuočių augalais: pušimi, eglės, taip pat atrodo originalus prieš gėlių sodo fone, varles, kubinį tuju.

Trąšos. Norint palankiai plėtoti, augimas turėtų būti reguliariai šeriamas augalų organinėmis, mineralinėmis trąšomis, vermikultūra.

Yves Matsudanai reikalingas gausus laistymas, greitas raižymas, šakų korekcinis genėjimas. Pavasarį Matsudan tortuoza gluosniai turėtų būti reguliariai atpalaiduoti, po to sumedėjus durpėms.

Gvazdikų reprodukcija natūraliomis sąlygomis vykdoma sėklomis.

Kadangi Matsudanos gluosniai yra nepretenzingas medis, mėgėjų sodininkai neturės jokių ypatingų sunkumų rūpindami. Namuose sodininkai renkasi augmeninį auginių metodą.

Kenkėjai. Neapdorotos medis gali būti pažeista šiuos kenkėjus: amarai, vikšrams naikinti, Lepidoptera būrio lervų, voratinklinių erkių, ūselius, grybinių ligų. Kad augalas būtų apsaugotas nuo kenkėjų, grybelinės infekcijos, būtina laiku apdoroti augalą fungicidais.

Naudingos gamyklos savybės

Matsudano gluosniai naudojami liaudies medicinojeYvesas Matsudana yra ne tik gražus, bet ir naudingas žmogaus sveikatai augalas:

  • gluosnio žievė turi priešuždegiminį, karščiavimą mažinančią, diurezinį poveikį;
  • pūslelinė, pagaminta iš šakų ir lapų gluosnio, naudojama podagrei, osteochondrozei gydyti;
  • gluosnių šakų infuzija, naudojama burnos skalavimui, odos ligų gydymui;
  • arbata, paruošta iš šviežių lapų, mažina dirginimą, nuovargį.

Augalas ne tik taps puikiu sodo sklypo vaizdu, bet ir apsaugo šeimininką nuo neigiamos energijos.

Related  Priežiūra, thuya veislės veislės veislės kolonėlės ypatumai

Kadangi Matsudanos gluosniai yra nepretenzingas medis, sodininkai, mėgėjai neturės jokių ypatingų sunkumų rūpindami ja

Yves Matsudana kraštovaizdžio projekte – video