kadagys Mėlynosios Alpės darželyjeKadagių Mėlyna Alpės atvyko į Rusiją ir Europą iš Kinijos, yra spygliuočių visžalis krūmas, kurio aukštis siekia 4 metrus, su stipriu plinta vainiko skersmuo iki 2 metrų. Adatos yra akiłkos ir standžios, tekstūruojamos pagal išvaizdą ir dygliuotą prie prisilietimo, žemiau esantis kūgis yra nudažytas sidabriškai pilka spalva. Pagrindiniai šakos yra kompaktiški, tankūs ir stiprūs, karūna platus ir masyvus, o šoninių ūglių galai nuleidžiami žemyn. Mėlynių Alpių kadagio nuotraukos atkreipia dėmesį.

Kultūra gerai auga atskirai ir grupėmis, harmoningai papildo roko sodus ir rokeris, pasodintus rožinėse, vejose ir atviriose terasose. Jei auga Kinijos Mėlyno Alpių kadagys palei tvorą ir atidžiai prižiūrėkite, tada laiku galite pasiekti idealų gyvatvorę, kuri malonu žmogaus akis per metus!

Įvertinimas Mėlynos Alpės – aprašymas

kadagių šakelės su vaisiaisPagrindinis kadagių Molio Alpių dekoratyvinis pranašumas – tai gražios tekstūruotos pušies spygliai, pasižymintys elegantišku sidabriniu melsvu atspalviu. Šakos lėtai auga kryptimi aukštyn, dešimt metų augalas pasiekia 2-3 metrų ir tampa apie 1-2 metrų skersmens.

Daugelio kadagių šeimos atstovų vaisiai yra nuodingi. Jie kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei, bet kokia forma jie yra griežtai draudžiami!

kadagio Mėlynosios Alpės parkeMėlynių Alpių kadagio aprašymas:

 • visžalis spygliuočių krūmas;
 • turi mažus matmenis;
 • pasižymi lėtu augimu;
 • laikomas vidutiniškai kaprizingu augalu;
 • gamtiniame kraštovaizdyje išsiskiria adatų spalva ir struktūra;
 • spygliuočiai pasiekia 1 cm ilgį;
 • Hardy Spygliuočių su nepretenzinga priežiūra;
 • nuo saulės spindulių perteklius gali tapti geltona;
 • reikalingas sanitarinis genėjimas;
 • augalas sukirptas, suteikiant jam pradinius brėžinius ir formas;
 • suteikia malonų ir gydomąjį aromatą, apsaugantį nuo vabzdžių.

Veislė yra nepretenzinga – ji nereikalauja vaisingumo ir dirvožemio drėgmės, atspari šalčiui, vėjui ir sausrai. Augalas mėgsta pakankamai saulės ir drenažo, šaknų zona yra padengta mulčiu, kad būtų išlaikyta drėgmė ir papildoma mityba.

Kadagių melsvados Alpės – sodinimas, reprodukcija ir priežiūra

kadagio sodinukai Mėlyni AlpėseKrūmo forma, sultinga spalva, standartinė priežiūra ir nepretenzybė aplinkinėms sąlygoms suteikia Mali Alpių populiarumą ir populiarumą tarp sodininkų, tiek profesionalų, tiek mėgėjų. Istorija ir rūpinimasis kadagiais Melsvai Alpės yra gana paprasta.

Sėjamosios mėlynos Alpės prieš sodinimą

Skrydžio taisyklės:

 1. Optimalus atstumas tarp kadagių mėlynojo alpių atstovų yra nuo 0,5 iki 1,5 metrų, priklausomai nuo augalo dydžio.
 2. Sėjinukai sodinami giliai duobėje atviroje vietovėje, kurioje yra pakankamai saulės spindulių, ir yra priimtinas tik šiek tiek spalvos.
 3. Dugninės iškrovimo duobės dugnas iš smėlio, keramzio ar mažos skaldytos plytos yra padengtas geresniam vandens tekėjimui.
 4. Dirvožemis yra neutralus arba vidutinės rūgšties reakcija.
 5. Šaknies apykaklė paliekama ant paviršiaus, o ne palaidota.
 6. Aplink augalą patenka storas mulčias nuo pjuvenų ar traškučių.
 7. Po sodinimo spygliuočiai reikalauja kruopštaus laistymo ir masalo.

Miško Alpių kadagių sodinimas

Pjovimas yra pagrindinis krūmų jauniklių atkūrimo būdas. Jei gruntuose esantis dirvožemis yra sunkus ir molis, į sodinimui paruoštą duobę dedamas specialus mišinys, susidedantis iš sodo dirvožemio, durpių ir eglės adatų. Kadagio persodinimo privaloma sudedamoji dalis yra drenažas, augalas miršta pelkėje ir rūgštojoje vietoje. Geriausias grunto mišinys, skirtas spygliuočiams, yra 2 dalys humuso ir durpės plius 1 dalis smėlio, mineralinės plytelės ir nitrofosas pridedami prie gerai sumaišyto dirvožemio.

Kinų kadagio priežiūra

Priežiūros taisyklės:

 1. Trąšos turėtų būti atliekamos kartą per metus – pavasarį.
 2. Sausame laikotarpyje laistymas yra būtinas vakare, o geriau – purškimas papildomam oro drėkinimui.
 3. Atlaisvinimas yra kadagių sveikatos garantija, nes ji neleidžia formuoti puvimo ir pelėsių prie kamieno ir šaknų pagrindo.
 4. Žiemai jaunasis kadagis padengtas lapniku apsaugoti nuo vėjo ir sniego.
 5. Maždaug vienišų medžių suaugusiems yra sukurta laikina apsauga, apsauganti filialus nuo didelių sniego ir šaltų vėjų.

Kadagių Blue Alpės geriau auga saulėtoje ir nevėjuotos sričių į spygliuočių krūmų pavėsyje praranda savo puikių dekoratyvinių savybių, skystina ir džiūsta, praranda patrauklią adatos spalvą ir tampa laisvas.

Foto kadagio kraštovaizdžio dizaino

Kadagio Mėlyno Alpių kraštovaizdžio dizainas atrodo įspūdingas ir ryškus, ypač spalvos kontrastas ir kartu su lapuočių medžių rūšimis. Jis puikiai atrodo ant Alpių kalvų, netoli vandens telkinių ir stilistikos sodų.kadagio Mėlynosios Alpės sode

Mali Alpės prie sodo kelio

 

Dėl nedidelio dydžio ir įspūdingo išvaizdos, kultūra bus puikus priedas prie vejos, uolų sodo ir rokenroklių, harmoningai tinka bet kokios stilistikos krypties kraštovaizdžio sudėčiai.kadagiai Mėlyni Alpės ant Alpių kalno

Medaus mėlynos Alpės ant gėlių bloo

kadagio Kinijos Mėlynosios Alpės šalia tvenkinio

 

Molio Alpių veislė yra puikiai suformuota. Kvalifikuoto sodininko rankose suaugęs krūmas gali tapti išskirtiniu bonsu, o bandilių grupė taps žaliu alėjumi su įdomia geometrija.

Kaip ir visi spygliuočiai, kadagio Mėlynosios Alpės sukuria žmonėms palankų mikroklimatą – sveiką, švarią ir drėgną! Šiandien ši veislė yra populiari ir paklausa. Augalą galima rasti rafinuotoje miesto vietovėje, kraštovaizdžio vietovėse ir namuose, gėlių lovose, gėlių lovose ir vejose.

Vaizdo įrašas apie Mali Alpių kadagio ypatumus