Aš turiu 20 hektaro plotą netoli kotedžo. Kitais metais nusprendžiau užsidirbti pinigų. Pasakyk man, ką augti parduodant sode uždirbti?

Mūsų laikais žmonės vis dažniau klausia, kaip gauti papildomų pajamų ir kartais net dirbti. Laimingi žemės savininkai tikrai negalvoja apie tai. Norėdami užsidirbti, galite sodinti daržoves ir vaisius.

Verslo virtuvės sodo niuansai

ogorod

Prieš sodindami virtuvę, norėdami gauti pelną, verta atkreipti dėmesį į kai kurias užduotis iš sodo:

 1. Visų pirma, būtina nustatyti, kurie augalai augti – daug, bet vienas, ar šiek tiek, bet skirtingai. Pasirinkus pasėlius sodinti, labai svarbus žemės sklypo dydis, taigi pelnas yra apčiuopiamas, jis turi būti ne mažiau kaip 20 hektarų. Mažojoje vietovėje nėra daug augti, o ne atitinkamai uždirbti. Nors, jei sodas yra mažas, galite auginti vieno tipo augalą, pavyzdžiui, svogūnai – populiariausias produktas pavasarį.
 2. Kadangi tai bus darbo sezono metu, žiemai reikės ką nors kito.
 3. Gavęs paštą iš sodo, pelną reikės išleisti daug fizinių pastangų, o pirmuosius metus nereikės skaičiuoti didelio pelno, nes jums reikės išleisti pinigus sėkloms, trąšoms ir kt.
 4. Taip pat būtina apsvarstyti sodo laistymo galimybę, nes tai turės įtakos derliui.
 5. Svarbus veiksnys bus dirvožemio sudėtis ir sodo vieta. Dirvožemio derlingumas priklauso nuo derlingumo, o juodi dirvožemio plotai nėra prieinami visiems. Be to, pasodinti be šiltnamiuose šiauriniuose regionuose, ankstyvosios daržovės nebus ypač pelno arba net visiškai mirs.
 6. Būtina galvoti apie transportavimą ir nuspręsti, ką eksportuoti derlių parduoti. Optimaliausias konteinerio variantas bus kartoninės dėžės, tinklai ar padėklai, priklausomai nuo auginamų pasėlių rūšies.
 7. Jums reikia rasti pardavimo rinką: parduoti save už skaitiklio, suteikti perpardavėjams arba sutinkant su parduotuviu dėl daržovių ir vaisių tiekimo.

Related  Trąšų, skirtų kambarinių augalų iš kiaušinių lukštų

Kiek ir ką sodinti?

zelen

Daugelis užsiima žaliavų transporterio pardavimo: svogūnų, petražolių, krapų. Arba pasodinti ankstyvi agurkai ir pomidorai, taip pat ridikėliai. Jei auginate pomidorus su atsargomis, sodinukai taip pat parduodami.

Galite sodinti visą ar daugumą sodo vienu augalu. Tai yra gera idėja pradėti nuo bulvių – ir ji bus saugoma ilgą laiką, ir nebus problemų su jo įgyvendinimu. Jei pradinis kapitalas leis, motoblokas bus gera idėja palengvinti rankinį darbą. Beje, jis yra naudingas auginant kitas kultūras.

kartofel

Kitas variantas yra braškių. Tačiau verta galvoti, kad per trejus metus braškių degeneruoja, taigi jums reikės dar kartą užauginti krūmus (sodinukai gali būti auginami atskirai) arba pakeisti parduoti pasėliai.

klubinė

Ir po braškių gerai įdėti česnaką. Slaugos česnakai nėra pernelyg reiklūs, gerai laikomi, o kaina parduodant yra tinkama.

chesnok

Populiariausios uogos yra:

 • serbentų;
 • gervuogė;
 • avietės;
 • agrastas.

Malina

Visada yra pakankamai uogų rinkos pasiūlymų, trūksta asortimento. Be to, kai kurios veislės (pavyzdžiui, plekšnės avietės) gali derliaus pirmuosius auginimo metus.

Uoginiai krūmai gali būti sodinami palei sodo perimetrą, paliekant savo centrą česnakams ar bulvėms.

Kaip užsidirbti pinigų šalyje ir sode