“Žolės virvė ar sėkla, patarti, ką pasirinkti”, daugelis klausia, svajoja formalizuoti užterštumo teritoriją net žalia žole. Mes atsakysime į klausimą straipsnyje, atsižvelgdami į visus šių vejapjovių tipų privalumus ir trūkumus.

Sėklos velėna

Iš pirmo žvilgsnio, sėklų veja lengviau išdėstyti ir pigiau. Paruoškite dirvą, išvalydami piktžoles, sėjant sėklas ir palaukdami žalios žolės išvaizdą. Tačiau vejos žolės auginimas turi savybių, kurias reikia žinoti, kad priimtų tinkamą sprendimą.

Norėdami gauti sklandžiai veja piktžolių turite imtis gerai prižiūrėti jį, iš karto ištraukite besiformuojančią piktžolių ar gydoma specialiais sisteminių herbicidų.

sėjos veja

Funkcija žolė yra tai, kad ji padidina kilimą, sandariai susipins šaknis, o paviršius yra kilimas su labai žalia tankumo žolę. Bet tokią idealią būseną galima pasiekti tik po dviejų ar trejų metų auginimo. Laikas tręšti, raustis ir pjauti žolę, jūs gausite norimą rezultatą ne anksčiau kaip po dvejų metų.

Geležinkelių veja

Ruloninė veja auginama specialiose vejos medeliuose. Dėl didžiulių plokščių laukų, naudojant šiuolaikines technologijas, dirvožemis yra paruoštas sėjai.

Vejos žolių mišiniai sėjami taip, kad klientas galėtų pasirinkti, kokio tipo vejos padengti jis reikalingas. Agrotechnika stebi, ar trąšos įvedamos laiku, jei reikia, pasėlius apdoroja nuo kenkėjų, ligų ir piktžolių.

Šviežiai supjaustyti vejos ritinėliai

Sodinti vejos žolę reguliariai laistyti ir pjaustyti. Po dvejų metų, kai veja “nokėris”, ji taps gana stora ir netgi išpjautoma specialiomis mašinomis. Jurgio storis pakanka, kad jis veiktų naujoje vietoje.

Supjaustyti sluoksniai suvynioti ir išsiųsti į pardavimo vietą. Yra laikotarpis, per kurį pageidautina supjaustyti vejos ritinius į naują vietą. Jis neturi viršyti trijų dienų.

Perkant veją, galima užsisakyti montavimo paslaugą. Darbuotojai nustato pasirinktą vietą, tinkamai paruošia pakuotę ir tolygiai išveda atneštus žolės ritinius.

Related  Valykite šviežią ir raugią kopūstai: virimo funkcijos

valomos vejos kaina

Išvada

Atsakant į klausimą: “ką rinktis vejapjovė ar sėjos?” Galima sakyti, kad viskas priklauso nuo jūsų troškimo ir galimybių.

Jei norite greitai gauti vejos, pasirinkite ritinį. Praėjus septynioms dienoms po to, kai jūsų sode bus žalias žolės žolės kilimas, tai yra ne tik gražus, bet ir labai naudingas. Storoji žolė, kaip kempinė, absorbuoja nereikalingas dulkes ir valo orą, prisotindama deguonimi.

Kitas pločio vejos plotis – tai, kad tankūs žolių šaknys neleis daugeliui piktžolių įsišaknėti, ir tokia žolė bus lengvesnė ir lengvesnė. Pagrindinė priežiūra bus sumažinta iki greito kirpimo ir laistymo.

Jei jūs visi mylėsite daryti patys ir vertinate daugiau, ką išgauna jūsų darbas, stenkitės auginti vejapjovės dangą. Per dvejus metus jums bus didžiuotis, kad pasakytų savo draugams, kaip jie sėjo ir piktojo, pjūvėjo ir pjaustė, apvaisino ir pagaliau gavo šį žalią stebuklą.

Jei esate įsitikinę savo sugebėjimais ir turite pakankamai kantrybę auginti veja iš sėklų, linkime jums sėkmės šioje sudėtingoje situacijoje. Iš pradžių sėklų vejos padengimo kaina, neskaitant laiko, kurią į ją įdėjote, žinoma, yra mažesnė nei renkant veją. Pasirengti būti, kad tai bus būtina pirkti trąšas, herbicidus, pesticidus ir galbūt doseivat žolę kai kuriose vietose, kai ji poredenii. Privalumas yra tas, kad jūs galite auginti dekoratyvinę gėlių veją, kuri nėra auginama laukuose.

Sėkmės ir gražūs vejai!

2 vaizdo įrašai: ką pasirinkti ranka arba veja